Dziś mamy 21 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

02 czerwca 2024

"Rowerowa Stolica Polski". W trasę ruszyło 13 rowerzystów

fot. MM

fot. MM

2 czerwca rozpoczął się rowerowy rajd w ramach programu# „Rowerowa Stolica Polski”. Zakończy się on na Przystani Powiat Nakielski.

O godz. 10:00, 13-osobowa nakielska grupa wyruszyła w liczącą ok. 38 km trasę. Rowerzystom od samego początku dopisywały dobre humory. Na nakielską przystań - na zakończenie rajdu - dojadą również rowerzyści, którzy rozpoczęli swoją podróż bezpośrednio z Bydgoszczy.

Oceń artykuł: 5 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  Oraetlabora, w dniu 02-06-2024 14:40:25 napisał:

  Jestem niezmiernie wdzięczna za takie artykuły ponieważ to one tak na prawdę dają nam (czytelnikom) dużo do myślenia… gdyby nie starożytni rzymianie i ich powiedzenie „Ora et labora” nie byłoby takiego wynalazku jak rowery. Między innymi koło to cud wskrzeszony do życia przez wspaniałego Arystotelesa. Pozdrawiam serdecznie…

  odpowiedz

  • 0 (4)

  Demaskuj łgarstwo , w dniu 02-06-2024 16:40:35 napisał:

  Januszku- tu się nie "przebijesz" bo w takiej mieścinie jest trójpodział władzy na wzór i podobieństwo pokazane w serialu "Ranczo" Wójt,pleban,policjant. Każdy od drugiego zależny. Musisz niestety szukać "pomocy" w TVN i Polsacie. Nie sądzę by z dotarciem do właściwego zainteresowanego dziennikarza był jakikolwiek problem.

  odpowiedz

  • -1 (1)

  ja, w dniu 02-06-2024 19:11:17 napisał:

  Elektryki wypad bo to nie rower

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Ona, w dniu 02-06-2024 20:57:52 napisał:

  Słabo rozreklamowane, nigdzie nie było i formacji o takim rajdzie.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  btr, w dniu 02-06-2024 21:46:38 napisał:

  Trzynastu rowerzystów i już "Rowerowa Stolica Polski " ? W Potulicach koło dębu stało około 150 rowerzystów ale jakoś wzmianki nie ma .

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Budowa hal
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Zbliża się czas odpoczynku. Nie zapominaj o bezpieczeństwie na drogach

Już w najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego, początek pierwszego wakacyjnego weekendu #i pierwszych wakacyjnych wyjazdów. W podróży najważniejszy jest nie tylko komfort i tempo przemieszczania się, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników dróg. Przypominamy o najważniejszych zasadach i dobrych praktykach. Ponadto wskażemy, gdzie kierowcy pojadą nowymi odcinkami dróg, z których podczas zeszłorocznych wakacji nie mogli jeszcze skorzystać.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)