Dziś mamy 16 stycznia 2018, wtorek, imieniny obchodzą:

Ogłoszenia i komunikaty

16 stycznia 2018 4

Zima to trudny okres dla osób bezdomnych. Sprawdź, jak im pomóc

Okres zimowy i towarzyszące mu niskie temperatury jest bardzo niebezpieczny dla osób #bezdomnych. Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, w jaki sposób można im pomóc.

(czytaj więcej)
16 stycznia 2018 1

Po raz drugi rozdane zostaną strażackie Oscary. Trwa przyjmowanie zgłoszeń

Trwa druga edycja Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności #Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów FLORIANY 2018, organizowanego przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz redakcję miesięcznika „Strażak”. Marszałek Piotr Całbecki objął konkurs honorowym patronatem.

(czytaj więcej)
15 stycznia 2018 5

Skorzystaj z funduszy unijnych w ramach RPO. Partnerstwo zaprasza na spotkania

Kursy, szkolenia, staże i praktyki, a także doradztwo zawodowe, kluby młodzieżowe oraz #trening umiejętności społecznych to tylko kilka przykładowych form wsparcia, na które będzie można otrzymać dofinansowanie w ramach Projektu Grantowego realizowanego przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

(czytaj więcej)
14 stycznia 2018 0

Wykład o niepodległości już jutro. Prelegentem będzie prof. Tadeusz Wolsza

Klub Gazety Polskiej w Nakle nad Notecią, Stowarzyszenie Rota Nakielska zapraszają na wykład # prof. Tadeusza Wolszy pt.: "Polskie drogi - 100 lecie odzyskania Niepodległości".

(czytaj więcej)

Zbliżają się ferie. Będzie więcej kontroli

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi policjanci podejmują działania związane z # zapewnieniem bezpieczeństwa dzieci wypoczywających w czasie ferii i rozpoczynają działania pn. „Bezpieczna droga do celu”. Dużą uwagę mundurowi będą zwracać na kontrolę autokarów i kierowców wiozących dzieci na zimowy wypoczynek.

(czytaj więcej)
12 stycznia 2018 45

Finał WOŚP już w niedzielę. Policja zadba o bezpieczeństwo

Jak co roku policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej # Pomocy. W tym dniu na ulicach wszystkich województw pojawi się większa liczba patroli. Jeśli będziemy świadkami sytuacji wymagającej interwencji policjantów alarmujmy dzwoniąc pod bezpłatne numery telefonów 997, 112. Oto kilka porad, które pozwolą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

(czytaj więcej)
11 stycznia 2018 2

Kcynia gospodarzem powiatowych obchodów. Sprawdź aktualny program

Proboszcz Parafii pw. WNMP ks. kan. Michał Kostecki, Starosta Nakielski Tomasz #Miłowski, Burmistrz Kcyni Marek Szaruga oraz Dyrektor ZSO Katarzyna Kluczyńska zapraszają na powiatowe uroczystości związane z upamiętnieniem 99. rocznicy Powstania Wielkopolskiego 1918/1919.

(czytaj więcej)
10 stycznia 2018 9

Marznący deszcz i mżawka w regionie. Kolejne ostrzeżenie o gołoledzi

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią informuje, że od godziny # 20:00 dnia 10 stycznia 2018 roku do godziny 05:00 dnia 11 stycznia 2018 roku na terenie województwa kujawsko-pomorskiego prognozuje się wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu lub mżawki, powodujących gołoledź.

(czytaj więcej)
10 stycznia 2018 0

Powiat ogłosił konkursy dla organizacji pozarządowych. Czeka na oferty

8 stycznia Zarząd Powiatu Nakielskiego ogłosił otwarte konkursy ofert na wykonywanie #zadań publicznych związanych z realizacją zadań powiatu nakielskiego w 2018 roku. Termin składania ofert mija 30 stycznia.

(czytaj więcej)
09 stycznia 2018 0

Trzeba uważać na marznące opady. Może wystąpić gołoledź

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią informuje, że dnia # 10 stycznia 2018 roku od godziny 03:00 do godziny 21:00 na terenie województwa kujawsko-pomorskiego prognozuje się wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu lub mżawki, powodujących gołoledź.

(czytaj więcej)
09 stycznia 2018 0

Otwarte spotkania konsultacyjno-informacyjne dla mieszkańców. Sprawdź, czego dotyczą

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”, będące Lokalną Grupą Działania (LGD) dla obszaru # powiatu nakielskiego, serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu nakielskiego na spotkanie dotyczące prezentacji szczegółów wdrażania wielofunduszowej Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla obszaru powiatu nakielskiego na lata 2016-2023 (LSR), której głównym celem jest: „Budowanie potencjału dla rozwoju lokalnej gospodarki, pobudzania oddolnych inicjatyw i tworzenia miejsc pracy”.

(czytaj więcej)
09 stycznia 2018 0

PCPR organizuje bezpłatne spotkania. Decyduje kolejność zgłoszeń

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle nad Notecią organizuje 2 bezpłatne #spotkania dotyczące rozwoju rodzinnych form pieczy zastępczej oraz placówek opiekuńczo – wychowawczych do 14 dzieci w zakresie projektu partnerskiego „Rodzina w Centrum”.

(czytaj więcej)
09 stycznia 2018 2

Wiele pytań o e-składkę. Pracownicy ZUS odebrali prawie 5,5 tys. telefonów

W ciągu pierwszych kilku dni stycznia pracownicy Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS odebrali #prawie 5,5 tys. telefonów w sprawie nowego sposobu opłacania składek. Odpowiedzi na większość z zadawanych pytań można bez trudu znaleźć na stronie internetowej ZUS.

(czytaj więcej)
09 stycznia 2018 1

Powiatowy Konkurs Plastyczny. Prace należy nadsyłać do 17 stycznia

2 lutego 2018 r. w Kcyni odbędą się powiatowe obchody 99. rocznicy powstania #wielkopolskiego 1918/1919.

(czytaj więcej)
09 stycznia 2018 0

Czasowa przerwa w dostawie wody. ZGKiM naprawia awarię sieci

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kcyni Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że #w związku z naprawą awarii sieci wodociągowej na ul. Poznańskiej, nastąpi czasowa przerwa w dostawie wody w dniu 9 stycznia br., w godzinach od 9.00 do usunięcia awarii.

(czytaj więcej)
07 stycznia 2018 0

Zarząd Powiatu nagrodzi najlepszych. Do 15 marca można składać wnioski

Do 15 marca można składać wnioski o przyznanie Nagród Zarządu Powiatu Nakielskiego #za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i sztuki oraz za znaczące osiągnięcia sportowe.

(czytaj więcej)
07 stycznia 2018 0

Powiatowe obchody 99. rocznicy w tym roku w Kcyni. Sprawdź szczegóły

Proboszcz Parafii pw. WNMP ks. kan. Michał Kostecki, Starosta Nakielski #Tomasz Miłowski, Burmistrz Kcyni Marek Szaruga oraz Dyrektor ZSO Katarzyna Kluczyńska zapraszają na powiatowe uroczystości związane z upamiętnieniem 99. rocznicy Powstania Wielkopolskiego 1918/1919.

(czytaj więcej)
07 stycznia 2018 3

Krew jest lekiem, którego nie można niczym zastąpić. Znamy terminy zbiórek

Cztery zbiórki krwi zaplanowano na 2018 rok w gminie Kcynia.

(czytaj więcej)
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Masz 18 lat i pierwszy raz wnioskujesz o paszport? Otrzymasz wyjątkowy prezent!

W 2018 roku, w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, każdy 18-latek #wnioskujący po raz pierwszy o paszport otrzyma wraz z nim pakiet jubileuszowy. W specjalnej kopercie znajdują się: flaga Polski, znaczek z logotypem Niepodległej oraz miniprzewodnik z opisem jak szanować biało-czerwone barwy i poprawnie śpiewać hymn Polski.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)