Dziś mamy 22 maja 2018, wtorek, imieniny obchodzą:

Ogłoszenia i komunikaty

21 maja 2018 0

Jubileuszowe kucharzenie już w niedzielę. Będzie wiele atrakcji

W ostatnią niedzielę maja, zgodnie z kilkuletnią tradycją, Stowarzyszenie „Partnerstwo dla #Krajny i Pałuk”, Muzeum Ziemi Krajeńskiej i Fundacja w Kuźni zapraszają mieszkańców regionu do udziału w imprezie plenerowej „Dla Krajny i Pałuk Wawrzyniec kucharzy”.

(czytaj więcej)
19 maja 2018 0

Zatwierdzono taryfę za wodę i ścieki. Sprawdź ceny

Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Państwowego Gospodarstwa Wodnego # Wody Polskie z siedzibą w Bydgoszczy zatwierdził taryfy za wodę i ścieki na okres 3 lat.

(czytaj więcej)
18 maja 2018 0

Dyżur z ekspertami ZUS. Tematem będzie zasiłek pogrzebowy

Na kolejny dyżur telefoniczny z ekspertami ZUS zapraszamy 22 maja. Tematem będzie #zasiłek pogrzebowy z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Naszych ekspertów będzie można spytać:

(czytaj więcej)
17 maja 2018 1

JRS w Kowalewku zaprasza na zawody strzeleckie. Odbędą się już w sobotę

Mundurowy Klub Strzelecki Jednostki Ratownictwa Specjalnego w Kowalewku zaprasza do udziału #w Zawodach Strzeleckich Pamięci Żołnierzy 27 Dywizji WDP AK pod patronatem Ewy Kozaneckiej, które odbędą się w dniu 19 maja 2018 roku na strzelnicy w Kowalewku.

(czytaj więcej)
16 maja 2018 0

Dzielnicowy wykazuje się szczególnym zaangażowaniem? Zgłoś go do konkursu

Trwa II edycja konkursu pn. „Przyjazny Dzielnicowy” organizowana przez Komendę #Wojewódzką Policji w Bydgoszczy. Zachęcamy do zgłaszania swoich dzielnicowych. Twój dzielnicowy wyróżnia się szczególną empatią i zaangażowaniem w pomoc dzieciom, rodzinom w trudnych sytuacjach życiowych - zgłoś go do konkursu.

(czytaj więcej)
15 maja 2018 0

Mistrzostwa w Wędkarstwie już w niedzielę. Przyjmowane są zgłoszenia

Już w najbliższą niedzielę 20 maja na Kanale Bydgoskim pomiędzy Występem i Nakłem #nad Notecią odbędą się XVIII Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Wędkarstwie Spławikowym o Puchar Starosty Nakielskiego.

(czytaj więcej)
15 maja 2018 0

Sportowa Sobota tuż tuż. Gmina zaplanowała sporo atrakcji

Wiesz, że w Kcyni jest siłownia plenerowa? Nie wiesz jak na niej ćwiczyć? My #Ci pokażemy!!! Zapraszamy na Sportową Sobotę pod Patronatem Burmistrza Kcyni 19 maja 2018 r. od godz. 13.00 na skateparku w Kcyni.

(czytaj więcej)
12 maja 2018 2

Orzeł zmierzy się ze Spójnią. Mecz rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę

MLKS Orzeł Kcynia zaprasza na mecz piłkarski ze Spójnią Białe Błota, który odbędzie #się 13 maja o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Kcyni. Serdecznie zapraszamy sympatyków Klubu i zachęcamy do wsparcia.

(czytaj więcej)
12 maja 2018 1

Zebrania w sprawie projektów statutów sołectw. Sprawdź harmonogram

W sołectwach gminy Kcynia w maju i czerwcu odbędą się konsultacje społeczne #z mieszkańcami w celu zasięgnięcia opinii dotyczących projektów statutów sołectw. Burmistrz Kcyni wydał w tej sprawie zarządzenie.

(czytaj więcej)
11 maja 2018 0

Letnia liga piłki nożnej szóstek piłkarskich. Trwają zapisy zespołów

W Kcyni rozegrana zostanie Letnia Liga Piłki Nożnej 2018 szóstek piłkarskich o Puchar #Burmistrza. Liga ma charakter otwarty. Więcej informacji na plakacie.

(czytaj więcej)
11 maja 2018 2

Prognoza dla województwa kujawsko-pomorskiego. Zagrzmi i popada

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle informuje, że od godz. 10.00 do #godz. 24.00 dnia 11 maja na terenie województwa kujawsko-pomorskiego przewiduje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 15 mm do 25 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Lokalnie grad.

(czytaj więcej)
10 maja 2018 5

Zmierzą się wędkarze. Najlepsi otrzymają puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe

Koło Wędkarskie nr 109 w Nakle nad Notecią zaprasza na XVIII Mistrzostwa Powiatu #Nakielskiego w Wędkarstwie Spławikowym o Puchar Starosty Nakielskiego.

(czytaj więcej)
09 maja 2018 0

Trwa konkurs "Policjant, który mi pomógł". Nadal można zgłaszać kandydatów

Nakielska policja przypomina, że w dalszym ciągu można zgłaszać kandydatów do # XI edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji.

(czytaj więcej)
09 maja 2018 0

Spotkania konsultacyjne dla mieszkańców. Należy potwierdzić swój udział

Mieszkańcy Regionu mogą wziąć udział w konsultacjach Lokalnych Kryteriów Wyboru # Grantobiorców, wg których Rada Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” będzie oceniała wnioski o powierzenie grantów w kolejnych konkursach.

(czytaj więcej)
09 maja 2018 0

"Lato na wsi" to także korki i utrudnienia. Najlepiej jechać przez Potulice

W dniach 12-13 maja br. w związku z targami „Lato na wsi”, które odbędą się w # Minikowie kierowcy spodziewać mogą się wzmożonego ruchu na DK 10. O zapewnienie płynności ruchu dbać będą policjanci z nakielskiej komendy.

(czytaj więcej)
08 maja 2018 27

Ruszyły konkursy na dyrektorów kilku szkół i przedszkola. Sprawdź szczegóły

Burmistrz Kcyni ogłosił kilka konkursów na stanowiska dyrektorów szkół w gminie oraz #przedszkola miejskiego. Chętni kandydaci mogą już składać dokumenty.

(czytaj więcej)
07 maja 2018 0

Gmina promuje zdrowy styl życia. Sprawdź program Sportowej Soboty

Wiesz, że w Kcyni jest siłownia plenerowa? Nie wiesz jak na niej ćwiczyć? #My Ci pokażemy!!! Urząd Miejski w Kcyni zaprasza na SPORTOWĄ SOBOTĘ pod Patronatem Burmistrza Kcyni 19 maja 2018 r. od godz. 13.00 na SKATEPARKU.

(czytaj więcej)
05 maja 2018 0

Zagrożenie pożarowe w lasach. Ryzyko jest duże

Nadleśnictwo Szubin przekazało informację dla mieszkańców dotyczącą zagrożenia # pożarowego w lasach.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)