Dziś mamy 23 sierpnia 2017, środa, imieniny obchodzą:

Ogłoszenia i komunikaty

22 sierpnia 2017 0
Oferta pracy

Westalka poszukuje pracownika. Sprawdź i aplikuj!

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Westalka” z siedzibą w Nakle nad Notecią przy ul. Wichrowe Wzgórze 3 zatrudni pracownika na stanowisko:

(czytaj więcej)
22 sierpnia 2017 2

Meteorolodzy zapowiadają intensywne opady deszczu. Wydano ostrzeżenie

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy wydał #ostrzeżenie o intensywnych opadach deszczu. Pamiętajcie o parasolach.

(czytaj więcej)
22 sierpnia 2017 8

Koniec wakacji. W weekend startują mecze B – klasy

W najbliższy weekend ruszają rozgrywki B – klasy. W każdej z gmin rozegrane zostaną #mecze. Kibice mile widziani!

(czytaj więcej)
22 sierpnia 2017 3

Nowa-stara dyrektor. Aleksandra Doiczman nadal będzie zarządzać szkołą

Jakiś czas temu burmistrz Kcyni ogłosił konkurs na stanowiska dyrektora Zespołu #Szkół Technicznych w Kcyni. Funkcję tę na kolejne 5 lat powierzono Aleksandrze Doiczman.

(czytaj więcej)
22 sierpnia 2017 0

Utrudnienia na rondzie. Samochód przewożący osad uległ awarii

Przejeżdżający przez kcyńskie rondo napotkają na utrudnienia. Krótko po godz. #9.00, doszło tam do zdarzenia.

(czytaj więcej)
22 sierpnia 2017 0

Właściciele obiektów zabytkowych mogą zgłaszać szkody

W związku z uszkodzeniami powstałymi w wyniku gwałtownych zjawisk atmosferycznych, # które miały miejsce z 11 na 12 sierpnia, Starosta Powiatowe w Nakle zwraca się z prośbą do właścicieli lub administratorów obiektów zabytkowych wpisanych do rejestru i ewidencji zabytków o przekazywanie informacji o powstałych uszkodzeniach.

(czytaj więcej)
20 sierpnia 2017 17

We wrześniu kolejny festyn parafialny. W programie wiele atrakcji

„Wszyscy razem dla Zosi” – to hasło przewodnie festynu parafialnego, który odbędzie #się 10 września po raz czwarty na boisku przy szkole w Dziewierzewie. Zaplanowano wiele atrakcji.

(czytaj więcej)
20 sierpnia 2017 0

Zgubiłeś dowód rejestracyjny? Ktoś go znalazł

19 sierpnia w godzinach wieczornych w Kcyni znaleziono dowód rejestracyjny o #nr CNA HR71 z Mroczy właściciel może kontaktować się pod nr tel. 669065858.

(czytaj więcej)
19 sierpnia 2017 0

Dożynki z wieloma atrakcjami. Wystąpią m.in. Ola Szwed i Ola Kostka

9 września obchodzić będziemy Powiatowo-Gminne Dożynki. W tym roku uroczystość #odbędzie się w Pałuckim Zakątku w Kołaczkowie. W programie wiele atrakcji.

(czytaj więcej)
19 sierpnia 2017 1

Wyznaczono termin kina plenerowego. Projekcja odbędzie się za tydzień

Znany jest nowy termin plenerowej projekcji filmu w Kcyni. Kino zagości na #rynku 25 sierpnia o godz. 21.30. Wyświetlony zostanie film „Dzień dobry kocham cię!”.

(czytaj więcej)
19 sierpnia 2017 0

Chcesz pomóc poszkodowanym? Uruchomiono specjalną infolinię

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy uruchamia linie telefoniczne #czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00 oraz w soboty i niedziele od godziny 10.00 do 16.00.

(czytaj więcej)
18 sierpnia 2017 0

Znaleziono kluczyki od auta. Zguba czeka na właściciela w komisariacie

Kcyńscy policjanci poszukują osobę, która w lesie w miejscowości Studzienki zgubiła #kluczyk od pojazdu marki Hyundai. Zguba czeka na właściciela w siedzibie komisariatu przy ul. Zielonej 5.

(czytaj więcej)
18 sierpnia 2017 3

Jak otrzymać pomoc? Wojewoda skierował pismo do gmin i powiatów

17 sierpnia, w związku z nawałnicą. wojewoda kujawsko-pomorski skierował pismo do #włodarzy gmin i powiatów.

(czytaj więcej)
18 sierpnia 2017 0

Jak wyglądało życie w PRL-u? Powstała wystawa eksponatów z tego okresu

Od 19 sierpnia w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni czynna będzie #wystawa pt. „Życie codzienne w PRL-u”. Do obejrzenia eksponatów zapraszają Marek Erdmann i Mateusz Konopka.

(czytaj więcej)
16 sierpnia 2017 1

Spotkania konsultacyjne z mieszkańcami. Tematem będą zmiany w LSR

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zaprasza mieszkańców powiatu #nakielskiego do udziału w spotkaniach konsultacyjnych dotyczących zmian w kryteriach wyboru w odniesieniu do planowanych w LSR projektów grantowych w ramach przedsięwzięcia Aktywni dla siebie i regionu (finansowanie w ramach PROW na lata 2014-2020).

(czytaj więcej)
16 sierpnia 2017 9

Burza znów nadciąga nad województwo. Obowiązuje pierwszy stopień zagrożenia

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle informuje, że od godz. 16.00 #dnia 16.08 do godz. 02.00 dnia 17.08 na terenie województwa kujawsko-pomorskiego prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 10 mm do 20 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie grad.

(czytaj więcej)
16 sierpnia 2017 0

Kolejny telefoniczny dyżur. Zobacz, co tym razem będzie tematem rozmów

Już w najbliższy wtorek, 22 sierpnia odbędzie się kolejny dyżur telefoniczny ZUS. Tematem #będzie ubezpieczenie społeczne wspólnika jednoosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

(czytaj więcej)

Straty są bardzo duże. Mieszkańcy mogą ubiegać się o pomoc

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w związku z wystąpieniem w #nocy z 11/12 sierpnia br. gwałtownych zjawisk atmosferycznych na terenie powiatu nakielskiego odnotowano ok. 1000 zdarzeń w postaci głównie poprzewracanych drzew, zerwanych linii energetycznych, uszkodzonych budynków oraz lokalnych podtopień. Nie odnotowano ofiar śmiertelnych.

(czytaj więcej)
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Sierpień miesiącem abstynencji tylko w teorii? Praktyka jest inna

Od 33 lat Kościół niezmiennie apeluje, by w sierpniu Polacy odstawili kieliszki i zafundowali #sobie miesiąc trzeźwości. Ilu z Was byłoby w stanie na ten czas zrezygnować z alkoholu?

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)