Dziś mamy 26 lutego 2017, niedziela, imieniny obchodzą:

Ogłoszenia i komunikaty

26 lutego 2017 0

Spotkanie branżowe dla przedsiębiorców. Jeszcze można zgłosić swój udział

28 lutego, na nakielskiej przystani odbędzie się spotkanie informacyjne, branżowe dla # przedsiębiorców z terenu powiatu nakielskiego.

(czytaj więcej)
17 lutego 2017 1

Spotkania informacyjno-konsultacyjne dotyczące LSR

We wszystkich gminach powiatu nakielskiego odbędą się spotkania dotyczące prezentacji #szczegółów wdrażania wielofunduszowej Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla obszaru powiatu nakielskiego na lata 2016-2023 (LSR).

(czytaj więcej)
17 lutego 2017 1

Nowe legitymacje dla emerytów i rencistów. Zobacz, jak wyglądają

Od początku lutego każdy kto przejdzie na świadczenie z ZUS, otrzyma nową legitymację #emeryta-rencisty, dostosowaną do potrzeb osób słabowidzących i niewidzących.

(czytaj więcej)
17 lutego 2017 0

Dzień Bezpiecznego Internetu w poradni. Prowadzone będą wykłady i warsztaty

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Nakle włącza się w obchody #Dnia Bezpiecznego Inernetu, zapraszając do współpracy Powiatową Komendę Policji w Nakle n. Not.

(czytaj więcej)
17 lutego 2017 0

Łatwiej o zaświadczenie. Część z nich nie wymaga złożenia pisemnego wniosku

ZUS wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. W ubiegłym roku wydłużono czas pracy na #salach obsługi klientów w każdy poniedziałek do godziny 18.00, a dzisiaj część zaświadczeń nie wymaga złożenia pisemnego wniosku.

(czytaj więcej)
15 lutego 2017 7

W Kcyni też nie będzie wody. Sprawdź kiedy i gdzie

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kcyni Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że w związku # z naprawą awarii sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody w dniu 17 lutego br. w godzinach od 9:00 do 15:00.

(czytaj więcej)
15 lutego 2017 0

Zakończono wysyłanie PIT-ów

Formularze PIT trafią do wszystkich osób, które w 2016 roku chociaż raz pobrały jakiekolwiek świadczenie z ZUS.

(czytaj więcej)
15 lutego 2017 39

Ogłoszono konkursy na stanowiska dyrektorów szkół. Oferty można składać do 1 marca

Zarząd Powiatu Nakielskiego ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów dwóch szkół #w powiecie nakielskim. Uchwałę podjęto 13 lutego.

(czytaj więcej)
14 lutego 2017 0

Mistrzostwa województwa w szachach szybkich. O co mogą konkurować zawodnicy?

W dniu 19 lutego 2017 roku w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. St. Wyspiańskiego w Szubinie# odbędzie się: „IX FIDE OPEN LO Szubin” – Mistrzostwa województwa kujawsko-pomorskiego w szachach błyskawicznych.

(czytaj więcej)
14 lutego 2017 0

Prosto z ZUS, czyli prostszy język i formularze

Zakład Ubezpieczeń Społecznych upraszcza język oficjalnych pism kierowanych do swoich #klientów. Mniej stron i rubryk będą miały także „zusowskie” formularze.

(czytaj więcej)
13 lutego 2017 4

Spotkanie dotyczące LSR. Osoby zagrożone ubóstwem i wykluczeniem otrzymają pomoc?

Możliwość wsparcia osób zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym w ramach #środków lokalnej strategii rozwoju będzie tematem spotkania organizowanego przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”.

(czytaj więcej)
13 lutego 2017 3

„Edukacyjne wtorki” z ZUS. Eksperci doradzą w kilku kwestiach

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Bydgoszczy zaprasza w lutym na telefoniczny dyżur ekspertów ZUS.

(czytaj więcej)
09 lutego 2017 0

Film, wykład i prezentacja. Tematem będzie Powstanie Wielkopolskie

W tym roku obchodzimy 98. rocznicę Powstania Wielkopolskiego. Gminne uroczystości odbyły się w # Kcyni 26 stycznia br. Powoli małymi krokami zbliżamy się do obchodów 100.rocznicy wybuchu tego jedynego w historii niepodległościowych zrywów zwycięskiego powstania.

(czytaj więcej)
08 lutego 2017 0

Jutro zebranie mieszkańców osiedla nr 2. Odbędzie się w sali posiedzeń UM

9 lutego w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Kcyni odbędzie się Zebranie Mieszkańców #Osiedla nr 2. Początek o godz. 17.30.

(czytaj więcej)
07 lutego 2017 6

Spotkanie informacyjno-branżowe. Mogą wziąć w nim udział organizacje z terenu powiatu

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” organizuje spotkanie dla organizacji pozarządowych # z terenu powiatu nakielskiego.

(czytaj więcej)
07 lutego 2017 3

Przekażmy jeden procent organizacjom z regionu. "To nic nas nie kosztuje"

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego zachęca do przekazania #jednego procenta podatku dochodowego na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego z województwa kujawsko-pomorskiego. Publikujemy listę ngo-sów, którym można przekazać takie wsparcie.

(czytaj więcej)
07 lutego 2017 1

Kolejne spotkanie Grupy Wsparcia. Poradnia zaprasza rodziców

Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Nakle nad Notecią serdecznie #zaprasza rodziców dzieci z autyzmem w tym – z zespołem Aspergera z terenu powiatu nakielskiego na kolejne spotkanie Grupy Wsparcia.

(czytaj więcej)
06 lutego 2017 0

Gmina Kcynia opracowuje program rewitalizacji. Mieszkańcy mają możliwość zgłaszania uwag do projektu

Gminny Program Rewitalizacji dla Gminy Kcynia jest dokumentem o charakterze strategicznym, #wyznacza obszary o największych potrzebach rewitalizacyjnych i nakreśla kierunki działań zmierzających do usunięcia głównych problemów zidentyfikowanych na tych obszarach.

(czytaj więcej)
0

Chcesz uniknąć tych dolegliwości? Po prostu się ruszaj!

W moim gabinecie bardzo często spotykam się z dolegliwością określaną przez pacjentów jako „ból kręgosłupa”. Statystyki pokazują, że przynajmniej 84% z nas przynajmniej raz w życiu go odczuje.

(czytaj więcej)
0

Ten piątek należy do kotów. Przyślij zdjęcie swojego pupila!

Chodzą własnymi ścieżkami, czasami są niesforne i budzą skoro świt, ale wielu z nas nie potrafi #sobie wyobrazić bez nich życia. Mowa o kotach, które dzisiaj obchodzą swoje święto. Czekamy na zdjęcia Waszych ulubieńców!.

(czytaj więcej)
0

Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej

Michalina Wisłocka, najsłynniejsza seksuolog czasów PRL-u, walczy o wydanie książki, która na zawsze odmieni życie seksualne Polaków.

(czytaj więcej)
0

Dermokonsultacje w Studio Urody Lidii Gwóźdź

Zapraszamy na specjalistyczną konsultację i diagnostykę skóry. Dobierzemy odpowiednie zabiegi oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej.

(czytaj więcej)