Dziś mamy 17 stycznia 2017, wtorek, imieniny obchodzą:

Konkursy

11 stycznia 2017 10

Konkurs kolęd i pastorałek wrócił po rocznej przerwie. Sprawdź, jak poszło uczestnikom

Dzisiaj, w sali sportowej gimnazjum nr 3 w Nakle odbył się IV Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek.

(czytaj więcej)
05 stycznia 2017 0
wyniki konkursu

Internauci wybrali zwycięzców! Zobacz, kto otrzyma nagrodę

Znamy zwycięzców naszego świątecznego konkursu. W tym roku to Wy wybraliście 3 najlepsze zdjęcia, których autorzy otrzymają nagrody.

(czytaj więcej)
03 stycznia 2017 0

Konkurs w ramach policyjnej kampanii. Tematem jest bezpieczeństwo na stoku

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji zainicjowało kampanię informacyjno-edukacyjną na rzecz # poprawy bezpieczeństwa na zorganizowanych terenach narciarskich pn. „Wspólnie dla bezpieczeństwa na stoku”.

(czytaj więcej)
02 września 2016 0

Ptasie stwory. Jeszcze przez kilka dni można nadsyłać prace

"Ptasie stwory" – to tytuł konkursu plastycznego organizowanego przez #Stowarzyszenia Pałucki Ośrodek Badań i Edukacji.

(czytaj więcej)

Mariolka i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii. To trzeba zobaczyć!

Spora dawka humoru w na najwyższym poziomie czeka na mieszkańców powiatu we wrześniu. Do Nakła zawita kabaret Paranienormalni ze swoim najnowszym programem „Pierwiastek z Trzech”.

(czytaj więcej)
24 sierpnia 2016 4

Przystań już „odkryta”. Organizatorzy czekają na kolejnych kandydatów

Rusza dziewiąta edycja organizowanego przez Urząd Marszałkowski konkursu „ODKRYWCA”. Wyróżniamy #w nim tych, dzięki którym Kujawy i Pomorze stają się regionem coraz bardziej atrakcyjnym turystycznie. Czekamy na zgłoszenia kandydatów.

(czytaj więcej)
22 sierpnia 2016 3

Z czym kojarzy Ci się Holandia? Wykonaj pracę i zgłoś ją do konkursu. Masz na to tylko kilka dni

Tylko kilka dni pozostało na zgłoszenie swojej pracy do Powiatowego Konkursu #Fotograficzno – Plastycznego „Holandia oczami Polaków”.

(czytaj więcej)
13 lipca 2016 0

Konkurs fotograficzny trwa. Zrób rodzinne zdjęcie

Chętni mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym pn. „Rodzinne Wakacje z Aparatem” # pod patronatem Burmistrza Kcyni p. Marka Szarugi, którego tematem przewodnim jest aktywny wypoczynek.

(czytaj więcej)

Neo-Nówka szykuje kilka niespodzianek. Będzie ubaw po pachy!

W ostatni weekend czerwca możecie liczyć na sporą dawkę humoru w najlepszym wydaniu. Wystarczy przyjść do nakielskiego amfiteatru, gdzie o dobry nastrój zgromadzonej publiczności zadba kabaret Neo-Nówka.

(czytaj więcej)
16 czerwca 2016 0

"Ptasie stwory". Konkurs plastyczny dla najmłodszych

Stowarzyszenie Pałucki Ośrodek Badań i Edukacji zaprasza do wzięcia udziału w konkursie # plastycznym pt.:„ Ptasie stwory ”.

(czytaj więcej)
28 maja 2016 0

Holandia oczami Polaków

Aby przybliżyć mieszkańcom Powiatu Nakielskiego kulturę, architekturę i tradycję #Holandii, Starostwo Powiatowe w Nakle zorganizowało powiatowy konkurs pn. „Holandia oczami Polaków”.

(czytaj więcej)
19 maja 2016 0
konkurs fotograficzny

Leśne inspiracje

Dzieci z kl.4-6 szkół podstawowych oraz młodzież gimnazjalna z terenu powiatu #nakielskiego mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym pn.”Leśne inspiracje”.

(czytaj więcej)

Szykujcie się na potężną dawkę humoru

W najbliższą niedzielę o godz. 16.00 na deskach Nakielskiego Ośrodka Kultury stanie Kabaret Moralnego Niepokoju, czyli fachowcy od rozśmieszania. Kabaret zaprezentuje absolutnie świeże skecze - to będą ponad dwie godziny humoru na najwyższym poziomie.

(czytaj więcej)

Karuzela, kolejka, a może auta? W wesołym miasteczku każdy znajdzie coś dla siebie!

Lunapark Krasnal to największe objazdowe wesołe miasteczko w Polsce, które na 4 dni zatrzyma się w Nakle, przy przystani. Szykuje się dobra zabawa.

(czytaj więcej)
25 kwietnia 2016 0

Konkurs na plakat

Uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych mogą wziąć udział w ogólnopolskim konkursie # na plakat pt. "Stop dopalaczom".

(czytaj więcej)
19 kwietnia 2016 0

Nie trzeba być muzykiem, aby grać

Dzieci uzdolnione muzycznie mają okazję zaprezentować swoje umiejętności #podczas I Ogólnopolskiego Konkursu Zespołów Kameralnych.

(czytaj więcej)
11 kwietnia 2016 0

Konkurs kulinarny już wkrótce

Pora odkurzyć babcine „przepiśniki”, wyciągnąć z szafy kuchenne fartuszki i zabrać się #za wypróbowywanie przepisów na dania kuchni krajeńskiej i pałuckiej, bowiem już wkrótce konkurs kulinarny…

(czytaj więcej)
04 marca 2016 0
Konkurs

Vivat Operetta cz. II. Mamy bilety!

Artyści Opery Lwowskiej ponownie odwiedzą Bydgoszcz. Specjalnie dla naszych czytelników mamy bilety na koncert Vivat Operetta cz. II.

(czytaj więcej)
0

Dziś obchodzimy Dzień Wegetarian. To dieta czy styl życia? (sonda)

Dzisiaj swoje święto obchodzą wegetarianie. Jak wiadomo, to osoby, które świadomie wyłączają #ze swojej diety mięso. Czy wegetarianizm to sposób odżywiania, czy styl życia?

(czytaj więcej)
0

Nowy banknot w obiegu już od lutego. Będzie miał nominał 500 zł

Narodowy Bank Polski wprowadzi do obiegu banknot z wizerunkiem króla Jana III Sobieskiego. Będzie # miał nominał 500 zł. Niektórzy eksperci są zdania, że nie jest to dobre posunięcie. dobre posunięcie.

(czytaj więcej)
0

Jest powód, dla którego się obudzili

Podczas międzyplanetarnej podróży kosmicznej do nowego domu, na nową planetę, dwoje pasażerów – wskutek niezrozumiałych, tajemniczych okoliczności – budzi się z hibernacji dziewięćdziesiąt lat za wcześnie.

(czytaj więcej)
0

Dermokonsultacje w Studio Urody Lidii Gwóźdź

Zapraszamy na specjalistyczną konsultację i diagnostykę skóry. Dobierzemy odpowiednie zabiegi oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej.

(czytaj więcej)