Dziś mamy 2 października 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Materiały Partnera

02 października 2023 0

Philips Ambilight - co to za model telewizora?

Szukasz telewizora, który będzie dodatkowo prawdziwą ozdobą salonu? Sprawdź modele Philips z podświetleniem Ambilight. Urządzenia efektywnie prezentują się na ścianie, tworząc wyjątkową atmosferę. Zobacz, jaki telewizor wybrać!

(czytaj więcej)
28 sierpnia 2023 0

Co lepsze szkoda całkowita czy częściowa?

Osoba poszkodowana w wypadku komunikacyjnym może domagać się# odszkodowania w ramach polisy OC sprawcy całego zdarzenia. Towarzystwa ubezpieczeniowe w dokumentacji dotyczących wypłaty środków używają często dość enigmatycznych pojęć takich jak szkoda całkowita czy częściowa. Co warto wiedzieć na ten temat i która opcja jest korzystniejsza dla samego poszkodowanego?

(czytaj więcej)
23 sierpnia 2023 0

Upominkowy powrót do przeszłości. Kup album jako idealny prezent dla pary!

Przebywanie w związku to swego rodzaju prawdziwy generator pozytywnych wspomnień dla# każdej pary. Wspólne wyjazdy na wakacje, okolicznościowe imprezy bądź rodzinne święta. Wszystkie takie wydarzenia to kolejna zapełniona klisza, do jakiej miło powrócić po czasie. Z tego właśnie powodu, stworzenie unikalnego albumu fotograficznego w formie prezentu dla pary zawsze będzie idealnym pomysłem. W najbliższym czasie czeka Cię kolejna rocznica związku w rodzinie lub u przyjaciół? A może chcesz sprawić upominek bez okazji, który szczerze ucieszy obdarowywaną parę? Doskonale się składa. W tym poradniku podpowiemy Ci, jak stworzyć niepowtarzalny fotoprezent. Na co warto uważać? Na jakie praktyki się zdecydować? Posłuchaj porad prawdziwych ekspertów. Dzięki nim wywołasz efekt pełni szczęścia, do której zawsze będzie można łatwo powrócić. Przeczytaj!

(czytaj więcej)
16 sierpnia 2023 0

Czy można samemu wygrać z otyłością?

W Polsce 25% osób jest otyłych. Już za rok prawdopodobnie otyłych kobiet będzie# 26%, zaś mężczyzn 30%. Pamiętajcie, że otyłość jest często śmiertelną chorobą, a więc nie można jej bagatelizować. Dziś zastanowimy się, czy można walczyć z nią samodzielnie.

(czytaj więcej)
28 lipca 2023 0

Czerwony lakier hybrydowy – kolor na każdą okazję! Propozycje stylizacji

Elegancki, kobiecy, z iskrą – taki może być tylko czerwony manicure. #Ten kolor jak żaden inny łączy w sobie ognisty żywioł, energię i… uniwersalność. Pasuje do oficjalnych i swobodnych okazji. Proponujemy stylizacje najmodniejsze w 2023 roku i ponadczasowe klasyki. Nie zapomnij o starannej aplikacji i wyrusz na podbój świata z czerwoną hybrydą na paznokciach.

(czytaj więcej)
17 lipca 2023 0

Mieszkanie od dewelopera: gdzie kupimy najtaniej?

Kupno mieszkania jest jedną z najważniejszych decyzji w# życiu każdej osoby. Bez względu na to, czy jesteś singlem pragnącym samodzielnego lokum, młodą parą szukającą pierwszego wspólnego gniazdka, czy rodziną potrzebującą więcej miejsca, wybór mieszkania jest zawsze znaczący. Często ludzie decydują się na zakup nieruchomości od dewelopera, jako że to daje pewność nowości, jakości oraz możliwość wpływania na układ i wystrój przestrzeni. Pytanie brzmi jednak, gdzie w Polsce takie mieszkania znajdziemy najtaniej?

(czytaj więcej)
05 lipca 2023 0

„Rozstrzygniecie konkursu Agroliga 2022/23 – etap wojewódzki III Edycja w województwie kuj-pom

1 lipca 2023 r. w Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji im. Leona Janty-Połczyńskiego w Kujawsko-Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Minikowie (KPODR), odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu Agroliga 2023.

(czytaj więcej)
10 maja 2023 0

Konkurs AgroLiga 2022/2023

Zapraszamy serdecznie do udziału projekcie pt.: „Konkurs Argoliga 2022/23 – etap wojewódzki III Edycja”. W tym roku ponownie na# etapie wojewódzkim zostaną wybrani Mistrzowie w dwóch kategoriach: Rolnik i Firma. Wyłonieni Mistrzowie reprezentować będą nasz region w tym konkursie na szczeblu krajowym.

(czytaj więcej)
26 kwietnia 2023 0

Jak wybrać kosmetyki do problematycznej skóry oraz jak zaoszczędzić?

Cera niesfornej urody bywa źródłem frustracji dla# wielu osób. Dobra wiadomość jest taka, że dzięki odpowiednim kosmetykom do problematycznej skóry, można osiągnąć znaczną poprawę jej kondycji. W tym artykule pomożemy Ci nie tylko wybrać właściwe produkty do pielęgnacji, ale także nauczyć się oszczędzać dzięki kuponom rabatowym.

(czytaj więcej)
27 lutego 2023 0

Jak kupować modne ubrania za mniejsze pieniądze?

Moda to dla wielu osób sposób na wyrażanie swojej osobowości, ale# niestety często wiąże się też z dużymi wydatkami. Ceny ubrań i dodatków znamionujących trendy mogą być zaporowe, szczególnie dla osób o ograniczonym budżecie. Dlatego coraz więcej ludzi szuka sposobów na to, jak kupować modne ubrania za mniejsze pieniądze. W dzisiejszych czasach Internet jest źródłem nieskończonych możliwości, w tym również dla osób szukających oszczędności na modzie.

(czytaj więcej)
15 listopada 2022 0

MMA w naszym kraju – co wpłynęło na rozwój popularności?

Sporty walki na terenie naszego kraju w# ostatnich latach zanotowały spory rozwój popularności. Wpływ na taki stan rzeczy miały przede wszystkim sukcesy polskich zawodników na arenie międzynarodowej, ale również krajowe podwórko, na którym powstaje coraz więcej organizacji sportowych, a także freak fighty. Jak wyglądał rozwój MMA na przestrzeni lat?

(czytaj więcej)
20 września 2022 0

„Rozstrzygniecie konkursu Agroliga 2022/23 – etap wojewódzki III Edycja w województwie kuj-pom

18 września 2022 r. W Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji im. Leona Janty-Połczyńskiego w Kujawsko-Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w# Minikowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu AgroLiga 2022.

(czytaj więcej)
29 sierpnia 2022 0

Jak sprawić, aby sprzątanie stało się przyjemnością?

Sprzątanie to jeden z tych obowiązków domowych, który spoczywa na# wszystkich domownikach. Zazwyczaj sprawiedliwie rozdzielamy konieczne do wykonania porządki, takie jak mycie okien, pranie, wyrzucanie śmieci, czyszczenie mebli, odkurzanie czy mycie podłóg. Z racji tego, że nie zawsze mamy zbyt wiele wolnego czasu, staramy się korzystać z dodatkowej pomocy urządzeń. Z tego artykułu dowiesz się, jaki kupić odkurzacz przewodowy i co zrobić, aby sprzątanie stało się dla Ciebie i domowników czystą przyjemnością. 

(czytaj więcej)
06 lipca 2022 0

Konkurs AgroLiga 2022/2023

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie Argoliga 2022/23 – etap wojewódzki III Edycja. W tym roku ponownie na# etapie wojewódzkim zostaną wybrani Mistrzowie w dwóch kategoriach: Rolnik i Firma. Wyłonieni Mistrzowie reprezentować będą nasz region w tym konkursie na szczeblu krajowym.

(czytaj więcej)
21 czerwca 2022 0

Cyrk Europa w Kcyni. Zapraszamy!

Cyrk Europa w sezonie 2022 prezentuje nowy, międzynarodowy program pt. „ Planeta uśmiechu”. w którym zaprezentują się# artyści z Polski, Włoch oraz Kolumbii. Nasi międzynarodowi artyści sprawią, że na Państwa twarzach zagoszczą salwy śmiechu i radości.

(czytaj więcej)
29 marca 2022 1

Razem z nami zadbaj o swoją rodzinę i majątek! Zapraszamy do oddziału PZU w Nakle przy ul. Pocztowej

Podczas spotkania w naszym oddziale możemy porozmawiać, jak zabezpieczyć się i przygotować na# różne nieprzewidziane sytuacje. Czas pandemii przekonał nas, jak bardzo bezbronni jesteśmy w obliczu niespodziewanych i trudnych zdarzeń. W ofercie PZU mamy wiele propozycji, dzięki którym można zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo. Nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc w wyborze ubezpieczenia. Wsparciem służymy także w zakresie obsługi już posiadanych ubezpieczeń.

(czytaj więcej)
08 lutego 2022 0

Jakich pracowników szukają pracodawcy w Pile? Sprawdź!

Szukasz pracy w okolicach Piły? Sprawdź, z jakich branż są poszukiwani pracownicy w# Pile. Dla kogo znajdzie się zatrudnienie, a jakie zawody są nadwyżkowe i o pracę będzie nieco trudniej? Więcej na ten temat przeczytasz w artykule.

(czytaj więcej)
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)