Dziś mamy 28 stycznia 2015, środa, imieniny obchodzą:

Fakty

28 stycznia 2015 0

Stypendia sportowe Burmistrza Kcyni

Do 30 stycznia każdego roku można składać wnioski do Burmistrza Kcyni o przyznanie stypendium sportowego.

(czytaj więcej)
27 stycznia 2015 1

Szkolenie w Łankowicach

23 stycznia w Łankowicach (gm. Kcynia) w Domu Rolnika odbyło się „Szkolenie z zakresu stosowania środków ochrony roślin z uwzględnieniem zasad integrowanej ochrony”.

(czytaj więcej)
27 stycznia 2015 1

Zaginął gitarzysta Waldemar Jędruszak

W Niedzielę (25.01) po koncercie O.D.C oraz Analogs w Bydgoszczy zaginął ok. godziny 9:00 gitarzysta Waldemar Jędruszak - lat 31, wzrost ok. 180 cm, na co dzień mieszkaniec Szczecina.

(czytaj więcej)
26 stycznia 2015 29

Skontrolowali 2181 kierowców

Dzisiaj (26.01) wczesnym rankiem na terenie powiatu nakielskiego kontrolowano trzeźwość kierowców. Spośród 2181 osób skontrolowanych 6 było pod działaniem alkoholu.

(czytaj więcej)
26 stycznia 2015 9

¾ Polaków ma zaufanie do Policji

Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań.

(czytaj więcej)
25 stycznia 2015 9

Wyremontują Kasztanową

Niewątpliwą zmorą mieszkańców Kcyni są ulice sąsiadujące z centrum, których nawierzchnia jest albo gruntowa, albo stara i zniszczona.

(czytaj więcej)
24 stycznia 2015 2

Będą bezpłatnie szczepić przeciwko HPV

Gmina Kcynia rozpocznie w tym roku realizację pilotażowego programu szczepień ochronnych przeciwko wirusowi HPV

(czytaj więcej)
23 stycznia 2015 0

Zabawa dla młodszych i starszych

Dziś w Dębogórze odbyło się gwiazdkowe spotkanie dla dzieci połączone z Dniem Babci i Dziadka.

(czytaj więcej)

Co dziesiąta osoba była zdolna do pracy

W 2014 r. Oddział ZUS w Bydgoszczy przeprowadził ponad 14 tys. kontroli osób przebywających na zwolnieniach lekarskich. W ich wyniku cofnął wypłatę zasiłków chorobowych na kwotę ponad 800 tys. zł.

(czytaj więcej)
23 stycznia 2015 10

Akcja liczenia osób bezdomnych

W minioną środę (21.01) na terenie powiatu nakielskiego odbyło się liczenie osób bezdomnych. W ogólnopolską akcję włączyła się Policja, pracownicy Ośrodków Pomocy Społecznej oraz funkcjonariusze Straż Miejskich i Gminnej. Odwiedzono kilkadziesiąt miejsc.

(czytaj więcej)
23 stycznia 2015 8

Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

Dnia 23 stycznia br. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Nakle nad Notecią odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy.

(czytaj więcej)
23 stycznia 2015 0

Podziękowania od Julki i jej rodziców

Julia, Renata i Stanisław Kuźba pragną podziękować wszystkim darczyńcom za ogromne wsparcie w postaci przekazania 1 % na subkonto Julki w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

(czytaj więcej)
22 stycznia 2015 27

Najlepsze położne we Wrocławiu, Nakle i Pułtusku

Halina Biedroń z Nakła zajęła drugie miejsce w konkursie "Położna na medal". Do rywalizacji o to miano stanęło 705 położnych z całego kraju.

(czytaj więcej)
22 stycznia 2015 5

Rocznica Wyzwolenia Kcyni

Są takie daty na kartach historii Kcyni, o których zapomnieć nie można. Bez wątpienia jedną z nich jest 22 stycznia…

(czytaj więcej)
22 stycznia 2015 2

NIE dla czadu!

W związku z trwającym sezonem grzewczym Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią oraz Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Starosty Nakielskiego #zapraszają do zapoznania się z informacjami oraz prezentacją Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej utworzonymi na potrzeby kampanii społeczno-edukacyjnej: „NIE dla czadu!"

(czytaj więcej)
22 stycznia 2015 0

Sejmik Organizacji Pozarządowych nowej kadencji

Rozpoczęła się czwarta kadencja Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, gremium tworzonego przez reprezentantów sektora ngo-sów z całego regionu.

(czytaj więcej)
22 stycznia 2015 0

Spotkanie inaugurujące

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nakle nad Notecią zaprasza na spotkanie inaugurujące Tydzień Walki z Rakiem Szyjki Macicy w województwie kujawsko-pomorskim połączonym #z Dniem Babci i Dziadka, które odbędzie się 23 stycznia 2015 r., od godz. 11.30 w Nakielskim Ośrodku Kultury ul. Mickiewicza 3.

(czytaj więcej)
22 stycznia 2015 0

Zrealizuj niespełnione marzenia

Interesujesz się militariami, wojskiem i historią? Fascynuje Cię broń z okresu II wojny światowej? Widziałeś historyczne inscenizacje i chciałbyś brać w nich udział? #Marzyłeś będąc dzieckiem o noszeniu wojskowego munduru? A może kręcą Cię pojazdy militarne?

(czytaj więcej)
0

Widać kometę Lovejoy

Mimo braku optymistycznych prognoz pogody miłośnicy astronomii liczą, że w piątek będą dobre warunki do obserwacji obiektu.

(czytaj więcej)
0

Makijaż sylwestrowy i karnawałowy

Sylwestrowo - karnawałowy look to zmysłowy makijaż wieczorowy. W tym sezonie przede wszystkim podkreśla się linię oka i powiększa optycznie usta.

(czytaj więcej)
0

Premierowe pokazy filmu „Ziarno prawdy”

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na premierowe pokazy filmu „Ziarno prawdy” - ekranizacji bestsellerowej powieści Zygmunta Miłoszewskiego. Na wielkim ekranie zobaczymy: Roberta Więckiewicza (w roli Teodora Szackiego), Jerzego Trelę, Magdalenę Walach, Krzysztofa Pieczyńskiego oraz Aleksandrę Hamkało. Bilety już w sprzedaży!

(czytaj więcej)
0

Z lodem nie ma żartów

Zimą, kiedy temperatury powietrza spadają poniżej 0°C musimy szczególnie dbać o bezpieczeństwo swoje oraz naszych dzieci.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje

KANONIZACJA Jana Pawła II
Odjazdowy Sylwester 2014
Systemy alarmowe
Przegub zew. GSP ASTRA G;VECTRA B 1,7 TD
100PLN 89PLN
Wisior "kula" z antyalergicznym drutem
99PLN 79PLN
EKOGROSZEK 30MJ
900 zł/t (brutto)PLN