Dziś mamy 18 grudnia 2014, czwartek, imieniny obchodzą:

Fakty

18 grudnia 2014 6

Błyskawiczna sesja

Kilka uchwał, jedna interpelacja i głosy mieszkańców Górek Zagajnych - błyskawiczna sesja kcyńskiej rady miejskiej odbyła się dzisiaj po południu.

(czytaj więcej)
18 grudnia 2014 0

Podsumowano rok kulturalny w Kcyni

17 grudnia Gminne Centrum Kultury i Biblioteki im. K. Prillowej w Kcyni podsumowało mijający rok kulturalny - bardzo bogaty w różnego typu wydarzenia, przedsięwzięcia i inicjatywy.

(czytaj więcej)
18 grudnia 2014 0

Podsumowanie działań LGR

18 grudnia w restauracji Cafe Emilia w Nakle odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące działalność Lokalnej Grupy Rybackiej w 2014 roku.

(czytaj więcej)
17 grudnia 2014 0

Podsumowanie projektu "Teraz WY!"

16 grudnia, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kcyni podsumował projekt pt. "Teraz WY!" - program aktywizacji społecznej w gminie Kcynia realizowany w ramach VII Priorytetu # Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Poddziałanie 7.1- Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji Poddziałanie 7.1.1 – Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

(czytaj więcej)
16 grudnia 2014 0

O zazielenianiu podczas spotkania

W dniu dzisiejszym odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie członków Rady Powiatowej Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej.

(czytaj więcej)
15 grudnia 2014 3
zimowe odśnieżanie dróg

Gdy spadnie śnieg

Aby zima nie była straszną, kcyński magistrat już poczynił przygotowania do akcji odśnieżania.

(czytaj więcej)
15 grudnia 2014 2

Podsumowali sezon lotowy 2014

W niedzielę, 14 grudnia Sekcja Nr 3 w Kcyni Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych podsumowała sezon lotowy 2014, który był dla hodowców bardzo udany.

(czytaj więcej)
14 grudnia 2014 55

Wzięli udział w marszu

Janusz Nadobny, Mateusz Konopka oraz Stefan Kozdemba wzięli udział w warszawskim "Marszu w obronie demokracji i wolności mediów", którego organizatorem było Prawo i Sprawiedliwość.

(czytaj więcej)
12 grudnia 2014 1

Przekazali cały dochód

2960 złotych uzbierano podczas koncertu charytatywnego ku pamięci Dominiki Werbickiej przekazano na konto Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Koło Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową w Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
12 grudnia 2014 2

Prognoza prędkości wiatru

W ciągu najbliższej doby (piątek i noc z piątku na sobotę ) Polska znajdować się będzie na skraju rozległego niżu z ośrodkiem nad Morzem Norweskim, w chłodnym powietrzu polarno-morskim.

(czytaj więcej)
12 grudnia 2014 4

Nadal poszukiwany

13 września 2014 r. w Zamościu (kujawsko-pomorskie) zaginął Adam Janas. Ma 30 lat, 178 cm wzrostu, szare oczy i krótkie ciemne włosy. #W dniu zaginięcia ubrany był w dżinsy, niebieski podkoszulek i brązowe mokasyny.

(czytaj więcej)
11 grudnia 2014 0
Artykuł sponsorowany

Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali

Pragnę serdecznie podziękować mieszkańcom powiatu nakielskiego, którzy oddali na mnie swój głos w wyborach samorządowych 2014. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali i poparli moją kandydaturę.

(czytaj więcej)
11 grudnia 2014 0

Bezpłatne badania lekarskie

Mieszkańcy Kcyni skorzystali z bezpłatnych badań lekarskich organizowanych przez stowarzyszenie Flandria.

(czytaj więcej)

Znamy wyniki

Znamy już wyniki I etapu V Kujawsko - Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. "Bezpieczny i przyjazny region".

(czytaj więcej)
10 grudnia 2014 0
Artykuł sponsorowany

D Z I Ę K U J E M Y !

DZIĘKUJEMY za poparcie, za zaufanie, za wiarę i za akceptację naszych planów i zamierzeń.

(czytaj więcej)
10 grudnia 2014 0

Rozruszali mięśnie

Dzisiejszymi odbiorcami proponowanych spotkań integracyjnych realizowanych przez Gminę Kcynia wraz ze stowarzyszeniem Flandria byli podopieczni domu Św. Mikołaja w Kcyni.

(czytaj więcej)
10 grudnia 2014 0

Uwaga na silne wiatry

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW w Poznaniu informuje, że od godz. 07:30 dnia 12.12 do godz. 07:30 dnia 13.12 br. na terenie województwa kujawsko-pomorskiego przewiduje się wystąpienie silnego wiatru.

(czytaj więcej)
09 grudnia 2014 1

Bezpłatne badanie słuchu

NZOZ Medicus sp. z o.o. zaprasza na bezpłatne badanie słuchu, które odbędzie się 12 grudnia 2014r. w przychodni w Nakle, os. Chrobrego 15.

(czytaj więcej)
0

Zadbajmy o zimowe potrzeby

Rośliny doniczkowe są częstym elementem dekoracyjnym naszych mieszkań, domów. Zimą warto im zapewnić optymalne warunki, aby nie straciły na swoim uroku.

(czytaj więcej)
0

Planety i meteory w grudniu

W pogodny wieczór warto spojrzeć w niebo, ponieważ w tym miesiącu będzie można obserwować kilka ciekawych zjawisk.

(czytaj więcej)
0

Maraton z Hobbitem!

Hobbit wraca do kin z rozmachem. 19 grudnia we wszystkich kinach sieci Helios będzie można zobaczyć Maraton z Hobbitem z przedpremierowym pokazem trzeciej części serii „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii”! To będzie wyjątkowy wieczór. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

(czytaj więcej)
0

Z lodem nie ma żartów

Zimą, kiedy temperatury powietrza spadają poniżej 0°C musimy szczególnie dbać o bezpieczeństwo swoje oraz naszych dzieci.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje

MARO STONE
Usługi brukarskie
od 79,90PLN
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Szkolenia "Zostań liderem dla swojego konia"
Ładowarka USB
13,90PLN