Dziś mamy 6 marca 2015, piątek, imieniny obchodzą:

Fakty

06 marca 2015 1

Walne zebranie OSP Wiele

28 lutego członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Wielu spotkali się w remizie strażackiej na walnym zebraniu.

(czytaj więcej)
06 marca 2015 5

V kadencji nie będzie. Nowa sołtys Żurawi

W sali Domu Rolnika w Żurawi odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze na sołtysa. Z urzędem pożegnał się Stanisław Skimina, a jego miejsce zajęła Aleksandra Kołos.

(czytaj więcej)
06 marca 2015 0

Bez rewolucji w Rozpętku

Sołtysem Rozpętka na kolejną kadencję ponownie będzie Zefiryna Dorsz. Podczas wyborów uzyskała jednogłośne poparcie zebranych mieszkańców.

(czytaj więcej)
06 marca 2015 0

Czeka ich sporo zmian

3 marca odbyło się spotkanie dotyczące organizacji dziewiątego już Festynu Parafialnego „Pomóżmy Farze”. Ustalono, że impreza odbędzie się w niedzielę, a nie jak dotąd w sobotę.

(czytaj więcej)
06 marca 2015 2

W ciemnościach i bez świetlicy

Brak kilku punktów oświetleniowych oraz świetlicy były głównymi tematami podczas zebrania sprawozdawczo-wyborczego w Gromadnie.

(czytaj więcej)
06 marca 2015 0

Wspierają spółki wodne

Trwa nabór wniosków o wsparcie dla spółek wodnych z naszego regionu w zakresie utrzymywania wód i urządzeń wodnych. W tym roku zarząd województwa przeznaczył na ten cel 1,1 miliona złotych.

(czytaj więcej)
05 marca 2015 9

Nowa sołtys w Małocinie

Podczas zebrania sprawozdawczo-wyborczego w Małocinie zabrakło sołtys poprzedniej kadencji - Jadwigi Mazur. Zastąpi ją nowo wybrana Anna Spręgel-Król.

(czytaj więcej)
05 marca 2015 3

Zebranie pod chmurką

Z powodu braku świetlicy zebranie sprawozdawczo-wyborcze sołectwa Sierniki odbyło się przed domem sołtysa. Eugeniusz Hodana wybrany na kolejną kadencję zaznaczył, że nie odpuści budowy świetlicy.

(czytaj więcej)
05 marca 2015 0

Mieszkańcy sami zdecydowali

W Elizewie odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze na sołtysa. Czwartą kadencję będzie pełnić Jadwiga Winkowska, która startowała ze względu na brak innych kandydatów oraz przekonujący głos mieszkańców.

(czytaj więcej)
05 marca 2015 12

Zmiany w Sipiorach. Solarczyk przegrywa

Czworo kandydatów ubiegało się o stanowisko sołtysa Sipior. Najwięcej głosów poparcia otrzymała Mirosława Pacała.

(czytaj więcej)
04 marca 2015 17

Krzyżyk niezgody

Wątpliwości komisji skrutacyjnej dotyczące poprawności postawienia znaku przy jednym z kandydatów i ostateczne uznanie głosu za nieważny spowodowało remis# w głosowaniu na sołtysa. Dopiero drugie wybory wyłoniły gospodarza Iwna.

(czytaj więcej)
04 marca 2015 0

Nie zmienili gospodarza

W świetlicy wiejskiej w Stalówce odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze dla sołectwa Karmelita. Szóstą kadencję będzie pełnić Michał Celi.

(czytaj więcej)
03 marca 2015 15

Przed komisją stawiło się 565 osób

Od początku lutego na terenie powiatu nakielskiego trwały kwalifikacje wojskowe. Dzisiaj w sali OSP w Nakle odbyło się natomiast spotkanie podsumowujące.

(czytaj więcej)
03 marca 2015 3

„Dzień Otwarty” w urzędach skarbowych

W dniu 7 marca 2015 roku (sobota) we wszystkich urzędach skarbowych w całej Polsce prowadzona będzie akcja „Dni Otwarte”.

(czytaj więcej)
02 marca 2015 1

Rocznica śmierci Wojciecha Cieślewicza

W dniu dzisiejszym mija 33. rocznica śmierci Wojciecha Cieślewicza. Burmistrz Kcyni p. Marek Szaruga wraz z Sekretarzem Gminy p. Rafałem Heftowiczem, złożył kwiaty i zapalił znicz na mogile dziennikarza.

(czytaj więcej)
01 marca 2015 0

Wędkarze podsumowali rok

W dniu 28 lutego 2015 roku Koło PZW nr 92 w Kcyni podsumowało swoja działalność za ubiegły rok podczas walnego zebrania sprawozdawczego.

(czytaj więcej)
28 lutego 2015 3

Ruszył kurs podstawowy OSP

21 lutego rozpoczął się kurs podstawowy dla strażaków, ratowników OSP zorganizowany przez KPPSP w Nakle.

(czytaj więcej)
26 lutego 2015 11

Znamy Społeczników Roku 2014

Podczas dzisiejszego posiedzenia rady miejskiej dwie osoby otrzymały tytuł Społecznika Roku 2014. Są to Ryszard Michalski i Magdalena Halkiewicz-Ujazdowska.

(czytaj więcej)
0

Widać kometę Lovejoy

Mimo braku optymistycznych prognoz pogody miłośnicy astronomii liczą, że w piątek będą dobre warunki do obserwacji obiektu.

(czytaj więcej)
0

Innowacja w odchudzaniu. Pokochaj swoje ciało na nowo!

Zabiegi najnowszym laserem to najskuteczniejsza, bezinwazyjna metoda redukcji rozstępów, cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz liftingu twarzy, szyi i okolicy oka. Pozwala na zmniejszenie obwodów ciała w bardzo krótkim czasie nawet o kilka centymetrów. Zastępuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

(czytaj więcej)
0

Dzień Kobiet w kinach Helios!

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała specjalną ofertę dla Pań, które tego dnia odwiedzą kina: promocyjne ceny biletów oraz intrygujący repertuar!

(czytaj więcej)
0

Single też mają swoje święto

Podczas, gdy wczoraj obchodziliśmy dzień zakochanych, dzisiaj natomiast swoje święto mają single.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje

MARO STONE
Oferta 7+7
Pompa wody SKF VKPA 84700 DUCATO;JUMPER;TRANSIT 2,2 HDi
322PLN 289PLN
Bezgotówkowe holowanie poszkodowanych
MARO STONE
Stół kawowy Heimdal