Dziś mamy 28 maja 2016, sobota, imieniny obchodzą:

Fakty

27 maja 2016 17

Zadłużenie rośnie z roku na rok. Powiat najwięcej wydaje na pensje

Powiat nakielski na koniec 2015 roku był zadłużony na niebagatelną kwotę prawie 33 mln zł. Tylko w ubiegłym roku # zaciągnięto zobowiązań na kwotę 3,76 mln zł. Spłacanie kredytów, pożyczek wraz odsetkami i innymi kosztami obciąża budżet w ciągu roku na kwotę około 2,5 mln zł.

(czytaj więcej)
27 maja 2016 1

Policjanci z drogówki na eliminacjach powiatowych

W Komendzie Powiatowej Policji w Nakle odbyły się eliminacje powiatowe do ogólnopolskiego konkursu # „Policjant Ruchu Drogowego 2016”. Udział w nich wzięli wszyscy policjanci z „drogówki” łącznie z jedyną kobietą, która w chwili obecnej pracuje w referacie.

(czytaj więcej)

Ile świadczeń wypłacono? Zobacz statystyki

W województwie kujawsko-pomorskim wydano ponad 150 tysięcy świadczeń w #ramach programu 500 plus. Sprawdzamy, ile pieniędzy wypłacono w powiecie nakielskim.

(czytaj więcej)
26 maja 2016 7

Uroczystość Bożego Ciała (film)

Pogoda dopisała podczas tegorocznej uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi #Chrystusa. Jak co roku ulicami Kcyni przeszła procesja.

(czytaj więcej)
26 maja 2016 0
przyślij życzenia

O tym święcie powinno pamiętać każde dziecko. Dziś Dzień Matki!

To właśnie Ona jest przy nas od pierwszych chwil, opiekuje się nami i dba, by niczego nam nie zabrakło – mowa o Mamie, która dzisiaj obchodzi swoje święto.

(czytaj więcej)
25 maja 2016 3

W długi weekend więcej kontroli na drogach

Kujawsko-pomorscy policjanci rozpoczęli dzisiaj kolejne działania pod kryptonimem „Bezpieczny # Weekend-Boże Ciało”. Akcja potrwa przez cały tzw. długi weekend, aż do niedzieli.

(czytaj więcej)
24 maja 2016 15

Uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka

24 maja, na placu przed Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej odbył się uroczysty apel # z okazji Dnia Strażaka.

(czytaj więcej)
24 maja 2016 37

Tomasz Zmudziński ponownie prezesem

W minioną sobotę (21 maja 2016 roku) w sali Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni odbyło się Sprawozdawczo-#Wyborcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Razem dla Gminy Kcynia.

(czytaj więcej)

Zasłużeni strażacy otrzymali odznaczenia

W sobotę, 21 maja, w Żninie odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Strażaka połączone z #otwarciem nowej siedziby Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Żninie. W uroczystościach wziął udział starosta nakielski Tomasz Miłowski.

(czytaj więcej)
23 maja 2016 0

Śpiewali piosenki harcerskie i turystyczne

21 maja 2016 r. w Szubinie odbył się Przegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej #RYTM 2016.

(czytaj więcej)
22 maja 2016 25

Ludowcy świętowali

Wczoraj, 21 maja w Dębogórze odbyły się uroczyste obchody powiatowo-gminnego Święta Ludowego.

(czytaj więcej)
18 maja 2016 4

Razem przez świat po raz dziewiąty

Dzisiaj, na stadionie miejskim w Mroczy po raz dziewiąty odbył się WKTON, czyli Wojewódzki Konkurs # Twórczości Osób Niepełnosprawnych.

(czytaj więcej)
17 maja 2016 3

Konferencja opiniująca obszary funkcjonalne

16 maja w Centrum Konferencyjnym „Daglezja” w Przysieku odbyła się konferencja #opiniująca propozycje zarządu województwa oraz samorządów lokalnych - gmin i powiatów - dotyczące określenia obszarów funkcjonalnych w województwie kujawsko-pomorskim.

(czytaj więcej)
16 maja 2016 12

Prace nad marketem trwają

Powstaje piętro budowanego sklepu wielkopowierzchniowego w # Kcyni.

(czytaj więcej)
16 maja 2016 6

Teraz będzie bezpieczniej

Najmłodsi mieszkańcy ulicy Polnej w Kcyni od zeszłego tygodnia mogą # bezpiecznie się bawić.

(czytaj więcej)
16 maja 2016 3

Szczęście dzieci nie znało granic!

Przystąpienie dziecka do Pierwszej Komunii Świętej jest wielkim wydarzeniem w życiu #parafii oraz rodziców i rodziny dziecka. Ta wyjątkowa uroczystość miała miejsce 15 maja w kcyńskiej farze. Komunię przyjęło 42 dzieci.

(czytaj więcej)
15 maja 2016 0

Pierwsze duchowe przeżycie

Dzieci z parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Dziewierzewie przyjęły #w niedzielę, 15 maja jeden z najważniejszych sakramentów.

(czytaj więcej)
15 maja 2016 0

Bractwo Kurkowe ma nowego Króla!

14 maja na kcyńskiej strzelnicy odbyła się uroczystość intronizacyjna Króla #Kurkowego. Godność tą uzyskał brat Krzysztof Maciejewski, który podczas intronizacji przybrał przydomek „Podróżny”.

(czytaj więcej)
0

Piątek trzynastego - rzeczywiście jest pechowy?

W piątek 13. nawet mało przesądni nie igrają z losem. Skąd wziął się przesąd o #pechowości tego dnia? Czy piątek trzynastego rzeczywiście jest pechowy?

(czytaj więcej)
0

Metamorfoza Kamili w Studio Urody Lidii Gwóźdź (film)

Kolejną naszą uczestniczką metamorfozy jest Pani Kamila Stasiewska. Pani Kamila wprowadziła różne zmiany w swoim życiu. Wykonano następujące zabiegi: korektę brwi, mikrodermabrazję# z oczyszczaniem twarzy, fotoodmładzanie laserowe, zabieg ujędrniający i nawilżający twarzy z kwasem hialuronowym, zabieg z peptydem jadu węża, oxybrazję z infuzją tlenową i masażem tlenowym, zamykanie naczynek na twarzy.

(czytaj więcej)
0

Z nimi lepiej nie pogrywać

Angry Birds - to filmowa animowana wersja najpopularniejszej gry ostatnich lat. Film zabierze nas na egzotyczną wyspę szczęśliwości zamieszkaną przez kolorowe, radosne ptaki-nieloty, którym każdą chwilę wypełnia celebrowanie szczęścia.

(czytaj więcej)
0

20 zalet picia kawy

Kawa ma zarówno swoich zagorzałych miłośników, jak i przeciwników. Jednak tych drugich jest znaczniej mniej, bo większość z nas wręcz nie wyobraża sobie poranka bez „małej czarnej”.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje

Mysz bezprzewodowa Maverick Extreme
25,90PLN 19,90PLN
Botox i redukcja zmarszczek
Wesela do 120 osób
pomiar składu ciała wraz z analizą
30PLN
Ładowarki - Serwis
Spotkania towarzyskie