Dziś mamy 22 września 2014, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Fakty

21 września 2014 0

O ciąży i porodzie podczas szkolenia

Urząd Miejski w Kcyni we współpracy z Nowym Szpitale w Nakle i Szubinie zorganizował spotkanie z myślą zwłaszcza o kobietach ciężarnych, ale również o przyszłych ojcach.

(czytaj więcej)
19 września 2014 9

Pierwsze posiedzenie nowej rady

W Powiatowym Urzędzie Pracy odbyło się pierwsze posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy - organu, który zastąpił Powiatową Radę Zatrudnienia.

(czytaj więcej)
18 września 2014 0

Ogród z Dobieszewa wyróżniony

Miło nam poinformować, że tegoroczni zwycięzcy gminnego konkursu na najładniejszy ogród kwiatowy "Zieleń wokół nas"# (organizowany przez Urząd Miejski w Kcyni ) -Justyna i Roman Kociołek z Dobieszewa są wśród wyróżnionych w ogólnopolskim konkursie.

(czytaj więcej)
17 września 2014 4

W rocznicę sowieckiej napaści

Dziś tj. 17 września, przypada 75. rocznica napaści sowieckiej na Polskę. W rocznicę tych wydarzeń w Kcyni delegacja w składzie: Poseł na Sejm RP Iwona Kozłowska i Burmistrz Kcyni Piotr Hemmerling, #złożyła wiązankę kwiatów w Miejscu Pamięci Narodowej znajdującym się przy kościele pw. WNMP w Kcyni.

(czytaj więcej)
16 września 2014 0

Jest obietnica, może być świetlica

Mieszkańcy sołectwa Głogowiniec usłyszeli podczas zebrania wyraźną deklarację: będzie nowa świetlica.

(czytaj więcej)
16 września 2014 1

Chcą wyprofilowanej drogi

W Dębogórze nie mają wygórowanych potrzeb - mieszkańcy chcą remontu jednej drogi gminnej.

(czytaj więcej)
16 września 2014 6

Porozumienie podpisane

Dziś o godzinie 14.15 w budynku Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią miało miejsce podpisanie porozumienia# na rzecz rozwoju Obszaru Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Powiatu Nakielskiego. Pomiędzy Powiatem Nakielskim, Gminą Sadki, Gminą Mrocza oraz Gminą Kcynia.

(czytaj więcej)
15 września 2014 18

Pielgrzymowali...

W ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej, w niedzielę rano wyruszyła spod kościoła św. Marcina w Szubinie piesza pielgrzymka do sanktuarium Krzyża Świętego w Kcyni.

(czytaj więcej)

Z modlitwą i śpiewem na ustach

Ponad 200 osób wyruszyło wczesnym rankiem z nakielskiej fary, aby pieszo z modlitwą na ustach dotrzeć do kcyńskiego sanktuarium w przeddzień Święta Podwyższenia Krzyża.

(czytaj więcej)
12 września 2014 2

Jubileusz 40-lecia pracy zawodowej

Jubileusz 40-lecia pracy zawodowej obchodziła w dniu dzisiejszym pani Alicja Kamieniecka. Pani Alicja od początku swojej pracy zawodowej związana jest z Urzędem Miejskim.

(czytaj więcej)
10 września 2014 0

Profilaktyka dla uczestników rajdu

W minioną niedzielę (07.09) kcyńscy i nakielscy policjanci włączyli się w organizację rajdu rowerowego, który odbył się pod patronatem Burmistrza Kcyni. #Mundurowi grawerowali rowery, informowali o przepisach i rozdawali odblaskowe kamizelki.

(czytaj więcej)

Nasz powiat prezentował się w Łobżenicy

9 września w Łobżenicy trwał drugi dzień I Samorządowego Tygodnia Kultury Krajeńskiej. W tym dniu zaprezentował się Powiat Nakielski.

(czytaj więcej)
08 września 2014 0

W Kazimierzewie fundusz podzielony

Chcą kontynuować remont świetlicy - mieszkańcy sołectwa Kazimierzewo zadecydowali o podziale funduszu sołeckiego.

(czytaj więcej)
08 września 2014 0

Mieszkańcy Łankowic podzielili budżet

Mieszkańcy sołectwa Łankowice spotkali się w Domu Rolnika, aby podzielić fundusz na kolejny rok i porozmawiać z burmistrzem. Pytań nie brakowało.

(czytaj więcej)
08 września 2014 12

Nowa Karetka w Nowym Szpitalu w Nakle i Szubinie

Dnia 8 września 2014 r. do Nowego Szpitala w Nakle i Szubinie trafiła nowo zakupiona karetka - Mercedes Sprinter 319 CDI.

(czytaj więcej)
07 września 2014 3

Dziękowali za plony

W parafii pw. św. Michała Archanioła w Kcyni mieszkańcy miasta i okolicznych sołectw podczas uroczystej mszy świętej wspólnie dziękowali za tegoroczne plony.

(czytaj więcej)
07 września 2014 1

Głosujmy na Noteć!

Konkurs Rzeka Roku 2014 pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego jest organizowany przez Klub #Gaja w ramach programu „Zaadoptuj rzekę” już po raz drugi.

(czytaj więcej)
06 września 2014 2

Plac zabaw już otwarty

Dziś w Miastowicach miała miejsce bardzo radosna uroczystość. Do użytku został oddany plac zabaw, a jego oficjalne otwarcie połączono z sołeckimi dożynkami.

(czytaj więcej)
0

Miły grzybiarzu

Przed wybraniem się na grzybobranie lub wycieczkę do lasu warto poznać pewne zasady właściwego przebywania w nim.

(czytaj więcej)
0

Badanie diagnostyczne skóry

Diagnostyka kosmetologiczna skóry pozwala na analizę skóry pod kontem: struktury skóry, poziomu natłuszczenia, poziomu złuszczania, wielkości ujść gruczołów łojowych, szerokości zmarszczek, stopnia nawilżenia.

(czytaj więcej)
0

Miasto 44 wchodzi do kin

Film "Miasto 44" to opowieść o młodych Polakach, którym przyszło wchodzić w dorosłość w okrutnych realiach okupacji. Mimo to są pełni życia, namiętni, niecierpliwi. Żyją tak, jakby każdy dzień miał okazać się tym ostatnim.# Nie wynika to jednak z nadmiernej brawury czy młodzieńczej lekkomyślności - taka postawa jest czymś naturalnym w otaczającej ich rzeczywistości, kiedy śmierć grozi na każdym kroku.

(czytaj więcej)
0

Podziękowania

Państwo Łuczakowie i Kolińscy z Dębowa składają serdeczne podziękowania funkcjonariuszom Straży Miejskiej w Mroczy za natychmiastową pomoc, po ukazaniu się ogłoszenia, w odnalezieniu psa Dżekiego.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje

Ładowarka USB
13,90PLN
Różnego rodzaju ramki
od 5,90PLN
Kwasy...
Systemy Konwencjonalne (przewodowe)
Akumulator 12V 5Ah 30A
85PLN 76,50PLN
DorMed: Zabiegi dla mężczyzn