Dziś mamy 31 października 2014, piątek, imieniny obchodzą:

Fakty

31 października 2014 1
bądźmy szczególnie ostrożni

Oszustwa „na policjanta”

Policja ostrzega przed tzw. oszustwami „na wnuczka”. Prowadzone akcje profilaktyczne przynoszą efekty. Funkcjonariusze otrzymują coraz więcej zgłoszeń od starszych osób, które #wykazały się czujnością i nie dały się okraść. Niepokojąca jest jednak liczba zgłoszeń dotycząca nowej metody kradzieży – „na policjanta”. W związku z tym apelujemy o ostrożność!

(czytaj więcej)
30 października 2014 0
kadencja 2010-2014

Oświadczenie o sprawozdaniu Zarządu Powiatu Nakielskiego

Wielu z nas podkreśla swoje doświadczenie samorządowe, nawet pracę i zaangażowanie na rzecz samorządu powiatowego od samego jego powstania 15 lat temu.

(czytaj więcej)
30 października 2014 0

Dzieci 6-letnie w klasie I

Na zorganizowanej w dniu 29 października w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 2 w Nakle n. Not. przez Powiatową Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Nakle nad Notecią #oraz Kujawsko - Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy - Konferencji „Wczoraj przedszkolak, dzisiaj uczeń” - spotkało się około sześćdziesięciu nauczycieli klas I szkół podstawowych Powiatu Nakielskiego.

(czytaj więcej)
30 października 2014 3

Szkolenie dla przyszłych mam i ojców

Wczoraj w Urzędzie Miejskim w Kcyni odbyło się kolejne szkolenie "Zadbane dziecko-szczęśliwe dziecko"# przy współpracy Nowego Szpitala w Nakle i Szubinie oraz Urzędu Miejskiego w Kcyni.

(czytaj więcej)
29 października 2014 13

Ostatnia sesja w tym składzie

Dzisiaj odbyła się ostatnia w tej kadencji sesja rady powiatu nakielskiego. Był moment na podziękowania, a także podsumowanie mijających 4 lat.

(czytaj więcej)
29 października 2014 15
XLIII Sesja rady powiatu

Długa i z dyskusjami

Podczas ostatniej sesji rady powiatu radni nie tylko dziękowali sobie za wspólne lata. Była dyskusja o stanie oświaty i ochrony zdrowia, a także kilkanaście uchwał do podjęcia.

(czytaj więcej)
28 października 2014 0

Oddali krew w Kcyni

Dzisiaj na placu przed budynkiem Ochotniczej Straży Pożarnej mieszkańcy Kcyni oddali krew.

(czytaj więcej)
28 października 2014 8

Zbliża się 1. listopada...

Już w piątek, 31 października wiele osób wyruszy w podróż, aby w Dzień Wszystkich Świętych dotrzeć do miejscowości, w których będą odwiedzać groby bliskich. #Bardzo często jest to wielogodzinna podróż.

(czytaj więcej)
25 października 2014 1

Uciążliwe dziury

Po zmodernizowaniu skrzyżowania i wielu zastrzeżeniach zgłoszonych do jego przebudowy, mieszkańcy Szczepic zwrócili swą uwagę na drogi gminne, które, ich zdaniem, wymagają remontu.

(czytaj więcej)
24 października 2014 7

Nowe kosze w Kcyni

Urząd Miejski w Kcyni zakupił nowe kosze uliczne, które zastąpią w części stare, często poniszczone przez wandali, plastikowe.# 10 koszy betonowych zlokalizowano w parku przy GCKiB, a pozostałych 38 - metalowych - na terenie miasta - na ul. Nakielskiej, Dworcowej, Poznańskiej i Rynek.

(czytaj więcej)
23 października 2014 5

Dokumentacja za 73 tys. zł

Zarząd Dróg Powiatowych wyłonił firmę, która zajmie się przygotowaniem dokumentacji na modernizację drogi Paterek-Łankowiczki.

(czytaj więcej)
22 października 2014 5

Waldek Berka ponownie w "Jaka to melodia"

Miło nam poinformować, że po raz kolejny zaproszenie do jednego z najbardziej popularnych programów telewizyjnych otrzymał mieszkaniec gminy Kcynia Waldemar Berka.

(czytaj więcej)
20 października 2014 5

Policyjna akcja „Znicz 2014”

Od 31 października do 3 listopada 2014 na terenie powiatu nakielskiego przeprowadzone zostaną działania pod kryptonimem „Znicz 2014”. Nakielscy policjanci będą czuwali #nad bezpieczeństwem użytkowników dróg, a także osób odwiedzających cmentarze.

(czytaj więcej)
20 października 2014 5
Uroczysta msza w kcyńskiej farze

40 lat pracy organisty

W niedzielę w kcyńskiej Farze odbyła się uroczysta msza św. poświęcona 40-letniej pracy organisty p. Edmunda Górnego.

(czytaj więcej)
18 października 2014 1

Droga w Łankowicach oddana do użytku

Wczoraj uroczyście oddano do użytku drogę gminną w Łankowicach.

(czytaj więcej)
18 października 2014 6

Nie chcą biogazowni

Mieszkańcy Ludwikowa kategorycznie sprzeciwiają się planom wybudowania na terenie wsi biogazowni.

(czytaj więcej)
17 października 2014 2

Ulica Ciasna pozostanie dalej ciasna

Chociaż położona w centrum miasta, można pomylić ją z wjazdem na posesję – ulica Ciasna, prostopadła do ulicy Klasztornej, ciągle sprawia problemy mieszkańcom Kcyni.

(czytaj więcej)
15 października 2014 9

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

Dziś w sali OSP w Nakle nad Notecią odbył się Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej.

(czytaj więcej)
0

W grę wchodzi prawdziwa kasa

Rusza druga edycja ekonomicznej gry online Fair Play Bank. Wejdź do gry, zaproś swoich znajomych i wspólnie stwórzcie największy Bank Spółdzielczy. Nie przegap szansy na 25.000 zł.

(czytaj więcej)
0

Pożegnaj na zawsze niepotrzebne fałdki

Wszystkie kobiety zmęczone wieloletnią, bezowocną walką z niepotrzebnymi fałdkami w obrębie brzucha, bioder i ud nareszcie zyskały skuteczną broń. Tylko zabieg CoolSculpting pozwala na bezpieczne i efektywne rozprawienie się z niedoskonałościami sylwetki.

(czytaj więcej)
0

Najlepsze zostało na koniec

O filmie [REC] zapewne słyszeliście. W piątek (31.10) do kin wchodzi 4 cześć hiszpańskiego horroru - będzie strasznie to pewne, w dodatku to Halloween. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na premierę w kinie Helios.

(czytaj więcej)
0

Bransoletki niebezpieczne dla zdrowia?

Szaleństwo na punkcie bransoletek z kolorowych gumek zawładnęło chyba wszystkimi dziećmi. I nie tylko dziewczynki, ale i chłopcy noszą je na swoich nadgarstkach.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje

Korekta narowów koni
Roleta dzień i noc
Fotel Lotus
od 773PLN
Ładowarki - Finansowanie
Bankiety
Ładowarka USB
13,90PLN