Dziś mamy 16 stycznia 2018, wtorek, imieniny obchodzą:

Kultura / Rozrywka

16 stycznia 2018 2

Świąteczno – noworoczne spotkanie dla najmłodszych. Zabawa była udana

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku w świetlicy wiejskiej w Górkach #Zagajnych zorganizowano miłe spotkanie dla najmłodszych mieszkańców.

(czytaj więcej)
14 stycznia 2018 2

Kolejne wspólne granie. Koncerty, licytacje i mnóstwo zabawy

Druga niedziela stycznia to od 26. lat finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie # inaczej jest w tym roku. Wyjątkowo huczny, muzyczny finał akcji odbył się po raz kolejny w Kcyni.

(czytaj więcej)
09 stycznia 2018 0

Zainaugurowano "Ciekawość świata". O podróżach opowiedział Tomasz Stanek

Spotkaniem dotyczącym Meksyku rozpoczęliśmy tegoroczną odsłonę cyklu "Ciekawość #świata". Tegoroczne spotkania zapowiadają się bardzo interesująco i różnorodnie.

(czytaj więcej)
31 grudnia 2017 6

Mieszkańcy powiatu lubią dobrą zabawę. Takiej nie brakowało!

To, co lubią mieszkańcy powiatu nakielskiego, to z pewnością koncerty i występy kabaretów, # szczególnie tych znanych w całej Polsce. W dobiegającym końca roku odbyło się ich kilka. Kogo gościliśmy w naszych skromnych progach? Przypomnijmy!

(czytaj więcej)
26 grudnia 2017 0

Świąteczne spotkanie w kościele. Dzieci śpiewały kolędy

Zgodnie z tradycją, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, w kościele pw. św. Michała Archanioła w# Kcyni zorganizowano wspólne kolędowanie. Najliczniej do świątyni przybyły dzieci.

(czytaj więcej)
22 grudnia 2017 0

Spotkanie opłatkowe Zarządu Gminnego ZOSP RP. Dzielono się opłatkiem

W piątek, 15 grudnia w Górkach Zagajnych odbyło się spotkanie opłatkowe Zarządu #Gminnego ZOSP RP w Kcyni. Na początku spotkania przybyłych powitał prezes miejscowej jednostki druh Jurand Świerc.

(czytaj więcej)
21 grudnia 2017 0

Spotkanie tuż przed świętami. Nie zabrakło życzeń i upominków

W środę, 21 grudnia w sali konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury odbyło się spotkanie # wigilijne uczestników zajęć zumby w grupie Pawła Milhausen.

(czytaj więcej)
21 grudnia 2017 0

Mieszkańcy sołectwa wzięli udział w świątecznym spotkaniu. Nie zabrakło niespodzianki dla dzieci

W sobotę, 16 grudnia br. w świetlicy wiejskiej w Tupadłach odbyło się spotkanie # świąteczne mieszkańców sołectwa.

(czytaj więcej)
21 grudnia 2017 0

Sołeckie spotkanie gwiazdkowe. Panowała ciepła i miła atmosfera

W poniedziałek, 18 grudnia w sołectwie Miastowice odbyło się spotkanie gwiazdkowe, #które przebiegło w bardzo ciepłej i miłej atmosferze.

(czytaj więcej)
21 grudnia 2017 0

W akcję włączyło się wiele osób. Wszystko po to, by pomóc dzieciom

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Sipiory i Studzienki „Sąsiedzi” pod patronatem #burmistrza Kcyni Marka Szarugi kolejny raz zorganizowało akcję „Dar serca” dla oddziału hematologii pediatrii i onkologii w szpitalu im. A Jurasza w Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
20 grudnia 2017 0

Magia świąt w Domu św.Mikołaja. Wyjątkowi goście na wieczerzy (film)

W środę, 20 grudnia w Domu św. Mikołaja w Kcyni, zgodnie z tradycją zorganizowano wspólną # wieczerzę wigilijną.

(czytaj więcej)
20 grudnia 2017 0

Ostatnia w tym roku "Ciekawość świata". Tematem było Boże Narodzenie w sztuce

Ostatnie spotkanie w tegorocznej edycji cyklu "Ciekawość świata" odbyło się w dniu 18 grudnia br. #w Urzędzie Miejskim w Kcyni. Pani Agnieszka Wysocka, historyk sztuki, przedstawiła temat "Boże Narodzenie w sztuce".

(czytaj więcej)
20 grudnia 2017 0

Dzielnicowy przestrzegał seniorów przed oszustami

O oszustwach metodą „na wnuczka” i innych przestępstwach, których ofiarami padają #najczęściej osoby starsze rozmawiał z członkami Klubu Seniora z Kcyni dzielnicowy z miejscowego komisariatu.

(czytaj więcej)
17 grudnia 2017 10

Podsumowanie roku Samorządowego i Kulturalnego.Ważnym punktem były podziękowania

Powoli zbliża się koniec roku 2017. To czas podsumowań, wyciągania wniosków, snucia planów na # kolejny rok. Uroczyste podsumowanie Roku Samorządowego i Kulturalnego odbyło się w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kcyni w ostatnią sobotę. Organizatorami spotkania byli burmistrz Kcyni Marek Szaruga, przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Witczak i dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki Ilona Kurdelska.

(czytaj więcej)
15 grudnia 2017 1

Dla chorych i samotnych. To już siódma wspólna wigilia

Na nieco ponad tydzień przed Bożym Narodzeniem, 14 grudnia, wolontariusze Zespołu #Szkół Technicznych w Kcyni zorganizowali już po raz siódmy spotkanie wigilijne dla osób samotnych i chorych z gminy Kcynia.

(czytaj więcej)
11 grudnia 2017 0

Imieniny Domu św. Mikołaja i jego mieszkańców. Wszyscy świetnie się bawili

6 grudnia swoje święto miał Dom św. Mikołaja w Kcyni. Podopieczni wraz z wychowawcami #świętowali imieniny. Dom św. Mikołaja działa już ponad 16 lat. Dyrektorem jest p. Wawrzyniec Pezacki.

(czytaj więcej)
10 grudnia 2017 0

Mikołaj odwiedził grzeczne dzieci i wręczył paczki ze słodkościami

6 grudnia obchodzono Mikołajki, w związku z tym Rada Sołecka z sołtysem na czele #oraz panie z KGW w Szczepicach przygotowali niespodziankę dla najmłodszych mieszkańców sołectwa.

(czytaj więcej)
10 grudnia 2017 12

Koncert dla dzieci z bydgoskiego szpitala. Na przybyłych czekało wiele atrakcji

W niedzielne popołudnie w sali sportowej ZST w Kcyni odbyła się kolejna impreza #charytatywna poświęcona dzieciom z kliniki pediatrii, hematologii i onkologii Szpitala Uniwersyteckiego im. A. Jurasza w Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Masz 18 lat i pierwszy raz wnioskujesz o paszport? Otrzymasz wyjątkowy prezent!

W 2018 roku, w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, każdy 18-latek #wnioskujący po raz pierwszy o paszport otrzyma wraz z nim pakiet jubileuszowy. W specjalnej kopercie znajdują się: flaga Polski, znaczek z logotypem Niepodległej oraz miniprzewodnik z opisem jak szanować biało-czerwone barwy i poprawnie śpiewać hymn Polski.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)