Dziś mamy 29 czerwca 2017, czwartek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

29 czerwca 2017 0

Otwarcie ronda w Kcyni

Mieszkańcy długo mieli problemy z poruszaniem się po głównych ulicach w Kcyni. Budowa #ronda utrudniała funkcjonowanie kierowcom, ale także pieszym. Prace na szczęście dobiegł końca, a mieszkańcy cieszyć się mogą nowym rondem.

(czytaj więcej)
01 lipca 2017 0

Impreza z okazji 755-lecia nadania praw miejskich Kcyni

1 lipca z okazji 755-lecia nadania praw miejskich Kcyni zaplanowano wiele atrakcji.

(czytaj więcej)
03 lipca 2017 0

Kcyńska Otwarta Liga Tenisa Ziemnego

Burmistrz Kcyni, Kcyńskie Stowarzyszenie Tenisowe "Nasz Kort" zapraszają na Kcyńską Otwartą Ligę Tenisa Ziemnego 2017 o Puchary Burmistrza Kcyni.

(czytaj więcej)
15 lipca 2017 0

Przystań w kolorze blue 2017

Już 15 lipca 2017 r. na Przystani Powiat Nakielski w Nakle nad Notecią odbędzie się 6. edycja wydarzenia pn. „Przystań w kolorze blue”.

(czytaj więcej)
0

Laserowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego - NOWOŚĆ!

Medyczny laser Q - Switch wykorzystuje impulsy rozbijające barwniki znajdujące się w skórze. Niezastąpione urządzenie przeznaczone do usuwania tatuażu i makijażu permanentnego.

(czytaj więcej)
0

Biblioteki w liczbach. Jest ich ponad pół tysiąca w województwie

8 maja obchodziliśmy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. W związku z tym Urząd Marszałkowski #w Bydgoszczy przygotował informacje na temat bibliotek działających w naszym regionie.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)