Dziś mamy 28 marca 2017, wtorek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

31 marca 2017 0

Wieczór poetycki w GCKiB w Kcyni

Nieformalna grupa miłośników jego twórczości postanowiła w poprzez wieczór poetycki uczcić # przypadającą w tym roku okrągłą rocznicę urodzin i śmierci Bolesława Leśmiana.

(czytaj więcej)
02 kwietnia 2017 0

Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego

Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego pod patronatem burmistrza Kcyni odbędzie się 2 kwietnia br. # Szczegółowe informacje na plakacie.

(czytaj więcej)
05 kwietnia 2017 0

Targi Pracy

5 kwietnia odbędą się Targi Pracy, które co roku cieszą się zainteresowaniem zarówno #uczniów, jak i poszukujących pracę. Targi trwać będą w godzinach 10.00-12.30 w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Nakle.

(czytaj więcej)
08 kwietnia 2017 0

Dzień Otwarty w Urzędzie Skarbowym

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Nakle nad Notecią zaprasza w dniu # 8 kwietnia 2017 roku (sobota) w godzinach od 9:00 do 13:00 na "Dzień Otwarty" Urzędu Skarbowego.

(czytaj więcej)
09 czerwca 2017 0

Wycieczka do Zakopanego i Łagiewnik

Gminne Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni wspólnie z Uniwersytetem Trzeciego #Wieku organizuję wycieczkę do Zakopanego, na którą serdecznie zapraszają.

(czytaj więcej)
0

Chcesz uniknąć tych dolegliwości? Po prostu się ruszaj!

W moim gabinecie bardzo często spotykam się z dolegliwością określaną przez pacjentów jako „ból kręgosłupa”. Statystyki pokazują, że przynajmniej 84% z nas przynajmniej raz w życiu go odczuje.

(czytaj więcej)
0

Gdzie w regionie rodzi się najwięcej dzieci? Sprawdzamy statystyki

Najwięcej dzieci rodzi się w naszym regionie w rodzinach dobrze wykształconych #matek – wynika z danych przygotowanych przez Urząd Statystyczny w Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej

Michalina Wisłocka, najsłynniejsza seksuolog czasów PRL-u, walczy o wydanie książki, która na zawsze odmieni życie seksualne Polaków.

(czytaj więcej)
0

Dermokonsultacje w Studio Urody Lidii Gwóźdź

Zapraszamy na specjalistyczną konsultację i diagnostykę skóry. Dobierzemy odpowiednie zabiegi oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej.

(czytaj więcej)