Dziś mamy 19 sierpnia 2017, sobota, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

25 sierpnia 2017 0

Kino plenerowe w Kcyni

Znany jest nowy termin plenerowej projekcji filmu w Kcyni. Kino zagości na rynku 25 sierpnia o godz. 21.30. Wyświetlony zostanie film „Dzień dobry kocham cię!”.

(czytaj więcej)
26 sierpnia 2017 0

Spływ kajakowy

Urząd Miejski w Kcyni wraz Kołem Turystów Górskich im. K. Bachledy mają propozycję aktywnego spędzenia czasu wolnego dla mieszkańców gminy Kcynia. 26 sierpnia odbędzie się spływ kajakowy.

(czytaj więcej)
09 września 2017 0

Dożynki Powiatowo-Gminne w Kołaczkowie

9 września obchodzić będziemy Powiatowo-Gminne Dożynki. W tym roku uroczystość odbędzie się w Pałuckim Zakątku w Kołaczkowie. W programie wiele atrakcji.

(czytaj więcej)
12 września 2017 0

Spotkanie z Krzysztofem Daukszewiczem

We wrześniu do Kcyni ponownie przyjedzie Krzysztof Daukszewicz - satyryk, kompozytor, pieśniarz, felietonista i poeta w jednej osobie. Spotkanie odbędzie się w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki.

(czytaj więcej)
13 września 2017 0

Spotkanie z Szymonem Hołownią w Kcyni

13 września zainaugurowany zostanie kolejny cykl spotkań w ramach Ciekawości świata #w Kcyni. Gościem spotkania będzie znany dziennikarz i publicysta Szymon Hołownia.

(czytaj więcej)
17 września 2017 0

Jesienna Wystawa Ogrodnicza w Miinikowie

Po targach Agro-Tech, w Minikowie czas na kolejną imprezę. We wrześniu odbędzie się Jesienna Wystawa Ogrodnicza połączona z kulinarną promocją karpi „Karp nie tylko od Święta”.

(czytaj więcej)
07 października 2017 0

Koncert zespołu Pectus w Kcyni

7 października w Kcyni wystąpi zespół Pectus. Szczegóły na plakacie.

(czytaj więcej)
11 listopada 2017 0

Koncert Haliny Frąckowiak w Kcyni

11 listopada w Kcyni odbędzie się koncert Haliny Frąckowiak. Szczegóły na plakacie.

(czytaj więcej)
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Sierpień miesiącem abstynencji tylko w teorii? Praktyka jest inna

Od 33 lat Kościół niezmiennie apeluje, by w sierpniu Polacy odstawili kieliszki i zafundowali #sobie miesiąc trzeźwości. Ilu z Was byłoby w stanie na ten czas zrezygnować z alkoholu?

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)