Dziś mamy 18 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

22 czerwca 2019 0

„Przystań Football Open”

W dniach 22 i 23 czerwca na Przystani Powiat Nakielski odbędzie się # II edycja turnieju piłki nożnej „Przystań Football Open”.

(czytaj więcej)
23 czerwca 2019 0

Międzynarodowy Dzień Jogi

Zapraszamy wszystkich miłośników jogi, a także wszystkich tych, którzy chcieliby # rozpocząć swoją przygodę z tą praktyką, na Przystań Powiat Nakielski. Już 23 czerwca będziecie mogli przybrać dobrą pozycję na lato! Zapraszamy!

(czytaj więcej)
25 czerwca 2019 0

Spotkanie z Krzesimirem Dębskim

Burmistrz Kcyni Marek Szaruga zaprasza w dniu 25 czerwca o g. 17.30 na wyjątkowe spotkanie z wyjątkowym gościem. Gościć będziemy w Kcyni Krzesimira Dębskiego - kompozytora, dyrygenta, skrzypka jazzowego, który opowie nam o swojej rodzinnej historii, naznaczonej piętnem rzezi wołyńskiej.

(czytaj więcej)
29 czerwiec 2019 0

Urodziny Kcyni

29 czerwca 2019r. odbędą się Urodziny Kcyni. Start o godzinie 16:00.

(czytaj więcej)
29 czerwca 2019 0

"Eksplozja Kolorów!"

Miło nam Państwa poinformować, że podczas tegorocznych # Dni Kcyni odbędzie się w Kcyni impreza towarzysząca pn. "Eksplozja Kolorów!".

(czytaj więcej)
29 czerwca 2019 0

I Przegląd Dziecięcych Zespołów Pałuckich

Zapraszamy do udziału w I Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Pałuckich # „Bo tutaj są Pałuki”

(czytaj więcej)
30 czerwca 2019 0

Festyn etnograficzny

Muzeum Kultury Ludowej w Osieku nad Notecią zaprasza 30 czerwca 2019 r. na # Festyn etnograficzny. Początek imprezy godz. 12.00.

(czytaj więcej)
05 lipca 2019 0

Wystawa Piotra Wolińskiego

Gminne Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni zaprasza na wystawę # Piotra Wolińskiego z okazji 50 lat pracy twórczej, która odbędzie się 5 lipca o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy!

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)