Dziś mamy 22 maja 2017, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

24 maja 2017 0

Pobór krwi w Kcyni

W gminie Kcynia co jakiś czas organizowane są zbiórki krwi. Najbliższa odbędzie #się 24 maja. Krwiobus stać będzie na Rynku przed Urzędem Miejskim w Kcyni.

(czytaj więcej)
27 maja 2017 0

Polscy projektanci w Kcyni

27 maja w godz. 12.00-20.00 w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni #trwać# będzie spotkanie z projektantami Tabanną oraz Spide and Wolf. Wstęp wolny.

(czytaj więcej)
27 maja 2017 0

Koncert zespołu Arete w Kcyni

Z okazji Dnia Matki w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni odbędzie się koncert zespołu Arete.

(czytaj więcej)
09 czerwca 2017 0

Wycieczka do Zakopanego i Łagiewnik

Gminne Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni wspólnie z Uniwersytetem Trzeciego #Wieku organizuję wycieczkę do Zakopanego, na którą serdecznie zapraszają.

(czytaj więcej)
0

Prestiżowy tytuł dla Studia Urody Lidii Gwóźdź

Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź w Nakle nad Notecią, w kwietniu 2017 r. w ramach ogólnopolskiego konkursu otrzymało prestiżowe wyróżnienie, tytuł „Firma Przyjazna Internautom”, organizowanego przez Firmy.net.

(czytaj więcej)
0

Biblioteki w liczbach. Jest ich ponad pół tysiąca w województwie

8 maja obchodziliśmy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. W związku z tym Urząd Marszałkowski #w Bydgoszczy przygotował informacje na temat bibliotek działających w naszym regionie.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)