Dziś mamy 14 grudnia 2018, piątek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

13 grudnia 2018 0

„Ciekawość świata”. Zapraszamy do krainy świętych krów i curry

Na ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu „Ciekawość świata” zapraszamy do kcyńskiego Urzędu # Miejskiego w dniu 13 grudnia (czwartek) o g. 17.30.

(czytaj więcej)
13 grudnia 2018 0

Kiermasz Bożonarodzeniowy. W programie wiele atrakcji

13 grudnia 2018 roku o godzinie 16:45 odbędzie się w Szkole Podstawowej w Dziewierzewie # kiermasz Bożonarodzeniowy. Serdecznie zapraszamy mieszkańców i gości. Szczegóły na plakacie

(czytaj więcej)
15 grudnia 2018 0

Turniej Baśki

W dniu 15.12.2018 roku o godzinie 14.00 w Sypniewie odbędzie się II turniej Baśki w ramach # Krajeńskiej Ligi Baśki. Szczegóły organizacji turnieju baska.com.pl

(czytaj więcej)
15 grudnia 2018 0

Osiedlowe Mikołajki

Samorządy Osiedlowe Nr 1 i 3 zapraszają mieszkańców na Osiedlowe Mikołajki w dniu # 15 grudnia od godz. 11.00 na sali gimnastycznej przy SP w Kcyni.

(czytaj więcej)
16 grudnia 2018 0

Akcja charytatywna "Karma wraca"

Ochotnicza Straż Pożarna i Orkiestra Dęta w Kcyni serdecznie zapraszają do wspólnej biesiady pod # hasłem „Karma wraca”. Podczas spotkania zbierane będą m.in. koce, kołdry, karma na rzecz schroniska dla zwierząt w Ruścu.

(czytaj więcej)
19 grudnia 2018 0

II Sesja Rady Powiatu Nakielskiego

W dniu 19 grudnia 2018 roku, o godzinie 12:00 w sali konferencyjnej Przystani Powiat Nakielski, odbędzie się II Sesja # Rady Powiatu Nakielskiego. Porządek obrad podajemy w załączniku.

(czytaj więcej)
22 grudnia 2018 0

Zawody strzeleckie z okazji Niepodległości

22 grudnia zapraszamy na Zawody Strzeleckie w Kowalewku z okazji 100 Rocznicy Odzyskania # Niepodległości Polski.

(czytaj więcej)
30 grudnia 2018 0

Sylwestrowe Wyzwolenie Kcyni

Starosta Nakielski Tadeusz Sobol oraz Burmistrz Kcyni Marek Szaruga zapraszają na # SYLWESTROWE WYZWOLENIE KCYNI inscenizację z udziałem grup rekonstrukcji historycznej.

(czytaj więcej)
11 stycznia 2019 0

Tomek Kamiński wraz z Chórem Nadzieja zaśpiewają z ok. 100-lecia Powstania Wielkopolskiego

Burmistrz Kcyni Marek Szaruga zaprasza na koncert Tomasza Kamińskiego z zespołem oraz Chóru # Nadzieja z Nakła pod dyrekcją Michała Gacki z okazji 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego.

(czytaj więcej)
22 stycznia 2019 0

Spotkanie autorskie z Radosławem Sikorskim

22 stycznia 2019 o godzinie 17:00 w sali Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w # Kcyni odbędzie się spotkanie autorskie z Radosławem Sikorskim, autorem książki "Polska może być lepsza". Już dziś serdecznie zapraszamy!

(czytaj więcej)
24 lutego 2019 0

Kabaret Smile w Kcyni

Gminne Centrum Kultury i Biblioteki im. Klary Prillowej w Kcyni zaprasza # na Kabaret Smile.

(czytaj więcej)
10 marzec 2019 0

Koncert Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego

Zapraszamy w niedzielę, 10 marca 2019 roku na koncert Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)