Dziś mamy 17 grudnia 2017, niedziela, imieniny obchodzą:

Najczęściej czytane

11 grudnia 2017 0

Tragiczny poniedziałek. Znaleziono dwa ciała

Do dwóch makabrycznych odkryć doszło dzisiaj w Mroczy i Ślesinie. Znaleziono # ciała dwóch mężczyzn. Przyczyny ich zgonu ustalą sekcje zwłok.

(czytaj więcej)
12 grudnia 2017 0

Tragiczny finał poszukiwań. Znaleziono ciało Zenona W.

Nie żyje poszukiwany od 5 grudnia, 70-letni mieszkaniec Białowieży Zenon W. Dzisiaj znaleziono # zwłoki mężczyzny.

(czytaj więcej)
11 grudnia 2017 0

Zwłoki znalezione w mieszkaniu. Prokuratura bada okoliczności zdarzenia

W piątkowy wieczór, służby otrzymały zgłoszenie o tym, iż w jednym z mieszkań w # Szubinie znaleziono zwłoki 66-latka. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia prokuratura. Na razie nie wiadomo, czy był to nieszczęśliwy wypadek czy też morderstwo.

(czytaj więcej)
12 grudnia 2017 0

Zderzenie dwóch pojazdów. 81-letni kierowca ukarany mandatem

Po godzinie 17:00 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych w Nakle na skrzyżowaniu # drogi nr 241 z ulicą Zanotecie.

(czytaj więcej)
11 grudnia 2017 0

Samochód "dał plamę". Na miejsce wezwano strażaków

W poniedziałek, 11 grudnia około godz. 11.30 strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle prowadzili #działania na ul. Dąbrowskiego. Musieli usunąć olej, który wyciekł z auta po kolizji.

(czytaj więcej)
15 grudnia 2017 0

Jest ślisko i niebezpiecznie. Policja apeluje o ostrożność na drogach

Trwa okres zimowy i wraz ze zmianą pogody zmienia się sytuacja na drogach. Drogi, szczególnie w # godzinach rannych, są śliskie i niebezpieczne, dlatego nakielska policja apeluje do kierowców o ostrożną jazdę.

(czytaj więcej)
17 grudnia 2017 0

Palił się dom. Pożar wybuchł w nocy

Kilka jednostek straży pożarnej walczyło w nocy z soboty na niedzielę z pożarem domu #jednorodzinnego znajdującego się przy drodze Pęperzyn - Wiele (granica powiatu sępoleńskiego i nakielskiego).

(czytaj więcej)
15 grudnia 2017 0

Stracił panowanie nad pojazdem. 27-letni kierowca volkswagena zabrany do szpitala

W czwartek, 14 grudnia po godzinie 17:00 na rondzie w Kcyni doszło do zdarzenia drogowego.

(czytaj więcej)
15 grudnia 2017 0

Pijany kierowca spowodował kolizję. Miał ponad 2 promile!

Wczoraj (14.12) policjanci z nakielskiego referatu ruchu drogowego w trakcie wykonywania # czynności na miejscu kolizji drogowej zatrzymali pijanego kierowcę, który ją spowodował. 34-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(czytaj więcej)
07 grudnia 2017 0

Nadal nie odnaleziono Zenona Wiśniewskiego. Trwają poszukiwania

Komisariat Policji w Mroczy nadal prowadzi poszukiwania za osobą Zenon Wiśniewski, #który po raz ostatni widziany był w dniu 5 grudnia br. w godzinach dopołudniowych, w miejscu swojego zamieszkania w miejscowości Białowieża.

(czytaj więcej)
11 grudnia 2017 0

Kierujący hondą sprawcą kolizji. Został ukarany mandatem

Znamy okoliczności zdarzenia, do którego doszło w sobotę, 9 grudnia na drodze #wojewódzkiej nr 246 w Wieszkach.

(czytaj więcej)
12 grudnia 2017 0

Posiedzenie Rady Powiatowej Izby Rolniczej. Poruszono wiele problemów

W poniedziałek, 11 grudnia w sali Urzędu Miejskiego w Kcyni odbyło się posiedzenie # Rady Powiatowej Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej.

(czytaj więcej)
13 grudnia 2017 0

Świerk czy jodła? Kupujemy choinkę na święta

Choinki to jeden z najpiękniejszych symboli świąt Bożego Narodzenia. Wielu z nas nie wyobraża sobie tego wyjątkowego czasu bez pachnącego drzewka. Jak co roku przed świętami powraca pytanie – jakie drzewko wybrać?

(czytaj więcej)
14 grudnia 2017 0

Budżet jednogłośnie przyjęty. Sołtysi wyjątkowo aktywni na sesji

14 grudnia br. w Kcyni odbyła się kolejna sesja Rady Miejskiej, podczas której radni jednogłośnie # przyjęli uchwałę budżetową na 2018 rok. Jest to trudny budżet, a jego struktura pokazuje, że konieczne jest podjęcie działań w zakresie restrukturyzacji oświaty na terenie gminy Kcynia.

(czytaj więcej)
13 grudnia 2017 0

Wieczorna akcja strażaków. Na szczęście były to tylko ćwiczenia

12 grudnia strażacy udali się na teren Komunalnego Przedsiębiorstwa Energetyki #Cieplnej w Szubinie, by….ćwiczyć. Ich zadaniem było m.in. ugaszenie palącego się elewatora.

(czytaj więcej)
15 grudnia 2017 0

Dla chorych i samotnych. To już siódma wspólna wigilia

Na nieco ponad tydzień przed Bożym Narodzeniem, 14 grudnia, wolontariusze Zespołu #Szkół Technicznych w Kcyni zorganizowali już po raz siódmy spotkanie wigilijne dla osób samotnych i chorych z gminy Kcynia.

(czytaj więcej)
14 grudnia 2017 0

Mogą wystąpić oblodzenia. Wydano ostrzeżenie meteorologiczne

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Wydział Bezpieczeństwa i # Zarządzania Kryzysowego wydał ostrzeżenie o oblodzeniu.

(czytaj więcej)
13 grudnia 2017 0

Przyznano nagrody dla najlepszych publikacji. Wśród wyróżnionych jest "Wieś Kujawsko-Pomorska"

XXV edycja konkursu „Najlepsze wydawnictwo wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego w # 2016 r.” została rozstrzygnięta. Nagrody laureatom oraz nagrodę i wyróżnienia instytutom badawczym resortu rolnictwa za osiągnięcia w zakresie wdrażania postępu w rolnictwie, rozwoju wsi i rynkach rolnych wręczył 6 grudnia br. podsekretarz stanu Ryszard Zarudzki.

(czytaj więcej)
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)