Dziś mamy 21 maja 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

19 maja 2018 0

Sportowa Sobota w Kcyni

Wiesz, że w Kcyni jest siłownia plenerowa? Nie wiesz jak na niej ćwiczyć? My Ci pokażemy!!! Urząd Miejski w Kcyni zaprasza na SPORTOWĄ SOBOTĘ pod Patronatem Burmistrza Kcyni 19 maja 2018 r. od godz. 13.00 na SKATEPARKU.

(czytaj więcej)
19 maja 2018 0

Powstańcza Noc Muzeów w Kcyni

Towarzystwo Historyczne w Kcyni wraz z Urzędem Miejskim zapraszają 19 maja 2018 r. w godz. 18.00-21.00 na Powstańczą Noc Muzeów pod Patronatem Burmistrza Kcyni.

(czytaj więcej)
19 maja 2018 0

Wycieczka Śladami Walk Kompanii Kcyńskiej

19 maja, już po raz drugi wyruszy Wycieczka "Śladami Walk Kompanii Kcyńśkiej Porucznika Jana # Sławińśkiego". Szczegółowe informacje na plakacie.

(czytaj więcej)
19 maja 2018 0

Zawody strzeleckie w Kowalewku

19 maja w Kowalewku odbędą się Zawody Strzeleckie Pamięci Żołnierzy 27 Dywizji WDP AK pod # patronatem poseł Ewy Kozaneckiej.

(czytaj więcej)
20 maja 2018 2

Mistrzostwa Powiatu w Wędkarstwie Spławikowym

Koło Wędkarskie nr 109 w Nakle nad Notecią zaprasza na XVIII Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Wędkarstwie Spławikowym o Puchar Starosty Nakielskiego.

(czytaj więcej)
01 czerwca 2018 0

Gminny Dzień Dziecka w Kcyni

Gminny Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni zaprasza na Gminny Dzień Dziecka, #który odbędzie się 1 czerwca od godz. 14.00

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)