Dziś mamy 20 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

Sport

20 czerwca 2024 4

Najlepszy wśród Orlików. Kacper Gieryk Mistrzem Polski

Kacper Gieryk ponownie został #mistrzem Polski orlików w jeździe indywidualnej na czas! Kolarz TC Chrobry Scott Głogów pokonał w rywalizacji zawodników do lat 23 Mateusza Gajdulewicza oraz Konrada Waliniaka.

(czytaj więcej)
18 czerwca 2024 8

Postrzelali w Kołaczkowie. Czarni pozytywnym akcentem kończą sezon

W meczu ostatniej kolejki obecnego sezonu w rozgrywkach #piłkarskich B – klasy w grupie III Victoria Kołaczkowo podejmowała na własnym boisku Czarnych Nakło. Spotkanie okazało się bardzo ofensywne i przyniosło łącznie 11 bramek.

(czytaj więcej)
17 czerwca 2024 0

Turniej piłkarski motocyklistów. "Nadnoteckie Sokoły" na I miejscu

W dniu 15 czerwca 2024 roku na stadionie miejskim #w Mroczy odbył się III Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa Klubu Motocyklowego „Mroteckie Anioły”.

(czytaj więcej)
17 czerwca 2024 1

III Bieg Strażacki w Garwolinie. Zbigniew Kujawa z Nakła na podium

Właśnie zakończył się III Bieg Strażacki# w Garwolinie! Kujawsko-pomorską PSP reprezentowało pięciu funkcjonariuszy i uwaga, uwaga…. Każdy z nich wraca z trofeum!

(czytaj więcej)
16 czerwca 2024 3

Sukces w Hiszpanii. Pantery zdobyły brązowy medal

Euro Youth Basketball Cup 2024 - to przygoda, którą #nasze Pantery zapamiętają do końca życia!

(czytaj więcej)
16 czerwca 2024 0

Biskup Włodarczyk strzelił karnego. Diecezjalny turniej (film)

Drużyna bydgoskiej parafii NMP Matki Kościoła zwyciężyła w turnieju# piłki nożnej i rzutów karnych, jaki rozegrano na obiektach Klubu Sportowego „Gwiazda”. Ranga diecezjalna, a także odbywające się Mistrzostwa Europy, sprawiły, że do rywalizacji stanęło wielu pasjonatów sportu.

(czytaj więcej)
15 czerwca 2024 0

Zwycięstwo w Strzelnie. Ostatni turniej w tym sezonie

W sobotę, 15 czerwca szczypiornistki #MLUKS "Orlik" Kcynia z rocznika 2011 i młodsze oraz 2013 i młodsze rozegrały swój ostatni turniej w tym sezonie.

(czytaj więcej)
15 czerwca 2024 0

Ostatni mecz ligowy sezonu. Rozgrywki w Paterku

W ostatnim meczu ligowym sezonu #2023/2024 zagramy na wyjeździe z Skra Paterek.

(czytaj więcej)
14 czerwca 2024 3

Turniej brydżowy w Nakle. Wróblewicz i Zarembski górą

Para brydżowa Mariusz Wróblewicz i Marian Zarembski# zwyciężyła w poniedziałkowym (10 czerwca) turnieju brydża sportowego w Nakle.

(czytaj więcej)
13 czerwca 2024 0

Memoriał im. Janusza Sztukowskiego. W rywalizacji udział wzięło 5 drużyn

W środę, 12 czerwca na boisku Orlik w Kcyni rozegrano #19 edycję Memoriału im. Janusza Sztukowskiego dla uczniów szkół podstawowych w piłce nożnej. Memoriał , który odbywał się pod patronatem Burmistrza Kcyni, poświęcony był pamięci Janusza Sztukowskiego nauczyciela, wychowawcy dzieci i młodzieży, sportowca, lekkoatlety zawodnika Zawiszy Bydgoszcz.

(czytaj więcej)
13 czerwca 2024 0

"Potulicka Piątka" zakończona. Wyniki zmagań

W sobotę, 8 czerwca w Potulicach po raz 9 odbył się #bieg na 5 km „Potulicka Piątka”.

(czytaj więcej)
12 czerwca 2024 3

Regions Cup. O zwycięstwie zdecydował rzut karny w doliczonym czasie gry

Drużyny piłkarskie Kujawsko – Pomorskiego Związku# Piłki Nożnej i Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej zmierzyły w Finale Makroregionu UEFA Regions Cup. Pomimo wsparcia kibiców to goście sięgnęli po końcowe zwycięstwo.

(czytaj więcej)
11 czerwca 2024 7

XXXIV Bieg Uliczny im. Klemensa Biniakowskiego. Prezentujemy wyniki

W niedzielne przedpołudnie na stadionie miejskim# w Nakle rozpoczęło się święto biegania spod znaku corocznej imprezy pn. Bieg Uliczny im. Klemensa Biniakowskiego. Rywalizowano w wielu kategoriach wiekowych na wielu dystansach.

(czytaj więcej)
10 czerwca 2024 0

Sukces na mistrzostwach Polski. Siedem medali dla zawodników klubu Yamabushi

7 medali, 3x złoto i 4x brąz zdobywają zawodnicy Klubu #"Yamabushi" podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i U21, które w dniach 8-9 czerwca 2024 r. odbyły się w Zielonki-Parcela. Zajęliśmy tym samym 6 miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw na 64 kluby biorące udział.

(czytaj więcej)
10 czerwca 2024 0

Wiosenny dwubój strzelecki w Kowalewku. Kto zwyciężył?

W miniony weekend na terenie strzelnicy #w Kowalewku zostały przeprowadzone zawody strzeleckie, z cyklu tegorocznych imprez sportowych, których celem było między innymi popularyzacja sportu strzeleckiego oraz postaw patriotycznych.

(czytaj więcej)
09 czerwca 2024 1

Sportowa rywalizacja. Bieg ku pamięci Klemensa Biniakowskiego

Na stadionie miejskim w Nakle odbywa się #Bieg Uliczny im. Klemensa Biniakowskiego. Zawodnicy rywalizują w wielu kategoriach wiekowych i mogą jak zwykle liczyć na doping członków rodziny, których sporo zgromadziło się na trybunach.

(czytaj więcej)
09 czerwca 2024 0

300 zawodników z całego województwa. Olimpiada Osób Niepełnosprawnych

W sobotę, 8 czerwca na Stadionie Miejskim #w Toruniu odbyła się XIII Toruńska Olimpiada Osób Niepełnosprawnych, w której udział wzięło ponad 300 zawodników z całego województwa kujawsko-pomorskiego!

(czytaj więcej)
05 czerwca 2024 0

Powołanie do kadry wojewódzkiej. Testy sprawnościowe i prezentacja gry

W niedzielę w Brodnicy odbyła się pierwsza konsultacja selekcyjna# do kadry wojewódzkiej młodziczki 2010/2011. Nasz klub MLUKS "Orlik" Kcynia reprezentowały: Inez Mrówka, Martyna Stanisławczyk, Matylda Smolińska i Amelia Witczak.

(czytaj więcej)
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Zbliża się czas odpoczynku. Nie zapominaj o bezpieczeństwie na drogach

Już w najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego, początek pierwszego wakacyjnego weekendu #i pierwszych wakacyjnych wyjazdów. W podróży najważniejszy jest nie tylko komfort i tempo przemieszczania się, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników dróg. Przypominamy o najważniejszych zasadach i dobrych praktykach. Ponadto wskażemy, gdzie kierowcy pojadą nowymi odcinkami dróg, z których podczas zeszłorocznych wakacji nie mogli jeszcze skorzystać.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)