Dziś mamy 22 maja 2017, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Sport

22 maja 2017 0

Przyjezdni strzelili 3 bramki. Orion musiał przełknąć gorycz porażki

W niedzielę seniorzy Orła Kcynia rozegrali mecz derbowy w ramach rozgrywek "B" klasy - #grupa IV. Rywalem był zespół Oriona Dziewierzewo, który na swoim obiekcie musiał przełknąć gorycz porażki.

(czytaj więcej)
20 maja 2017 0

Ich poziom gry jest coraz wyższy. Sukces braci Jagodzińskich

Szachiści z gminy Kcynia po raz kolejny pokazali swoją klasę sportową w Poznaniu. W minioną # niedzielę poznańskie podium należało do nich.

(czytaj więcej)
17 maja 2017 6

Grand Prix w brydżu sportowym. Goście z Więcborka najlepsi

Dziewięć par wystąpiło w ostatnim turnieju brydża sportowego w Nakle.

(czytaj więcej)
15 maja 2017 1

Pierwsza wygrana na wyjeździe. Orion pokonał LZS Wielowieś

W 17 kolejce rozgrywek B – klasy grupy IV piłkarze Oriona udali się na mecz do Wielowsi na mecz #z tamtejszym LZS - em. I po raz drugi w sezonie odnieśli z tym przeciwnikiem pewne zwycięstwo.

(czytaj więcej)
14 maja 2017 0

Orzeł rozegrał kolejny mecz. Trzy punkty zostały w Kcyni

W sobotnie popołudnie seniorzy kcyńskiego Orła rozegrali mecz XVII kolejki "B" klasy - #grupa IV. Rywalem był zespół z Dąbrowy, z którym w jesiennej potyczce Orzeł wygrał na boisku rywala 3-1.

(czytaj więcej)
11 maja 2017 0

Sukces goni sukces. Alan nagrodzony na międzynarodowym turnieju

Szachista z Kcyni, trenujący w Bydgoszczy, Alan Jagodziński odniósł niebywały #sukces na Międzynarodowym Turnieju Szachowym. W rozgrywkach uczestniczyli mistrzowie z Litwy, Ukrainy, Białorusi i Polski.

(czytaj więcej)
10 maja 2017 1

Uczcili pamięć zmarłych sportowców. W zawodach wzięło udział 51 osób

W dniu 7 maja 2017 roku od godz. 10.00 rozpoczęły się zawody sportowe #XXVII Memoriał Roberta i Marka Mocnych w Tenisie Stołowym.

(czytaj więcej)
08 maja 2017 1

To nie był udany wyjazd. 6 straconych bramek i czerwona kartka

Podbudowani ubiegłotygodniowym, pierwszym zwycięstwem w rundzie wiosennej piłkarze Oriona # Dziewierzewo udali się do Kościelca Kujawskiego na mecz z tamtejszym LZS – em.

(czytaj więcej)
07 maja 2017 0

Zasłużona wygrana Orła. Zespół od początku kontrolował spotkanie

W sobotę seniorzy kcyńskiego Orła rozegrali w Radłowie mecz XVI kolejki z Hermesem, który zajmuje # w ligowej tabeli czwartą lokatę.

(czytaj więcej)
04 maja 2017 0

Sukces kajakarzy w Szklarskiej Porębie. Zdobyli srebrny medal!

Kajakarze z Koła Turystów Górskich im K Bachledy przy Zakładzie Poprawczym w Kcyni o#raz Sekcji Kajakowej MLKS „Orzeł” Kcynia, wspólnie z kolegami z drużyny Natur-Sport z Człopy zdobyli drugie miejsce w konkurencji zespołowej w Akademickich Mistrzostwach Polski w Kajakarstwie Górskim Kamienna AMP 2017.

(czytaj więcej)
04 maja 2017 0

Kcyńskie Klimki wiosną promują kajakarstwo w całym powiecie

Miniony okres od stycznia do końca kwietnia bieżącego roku to czas wielu imprez #kajakowych w czasie, których turyści z Koła Turystów Górskich im Klimka Bachledy przy Zakładzie Poprawczym w Kcyni promowali aktywny wypoczynek nad wodą.

(czytaj więcej)
03 maja 2017 2

UKS Rolnik pokonał zespoły z powiatu. O zwycięstwie zdecydował bilans bramek

3 maja w hali sportowej SP im. Jana Czochralskiego w Kcyni odbył się turniej piłki ręcznej #mężczyzn. Do rywalizacji przystąpiły 3 zespoły: MKS Krajna Nakło, MLUKS Orlik Kcynia oraz UKS Rolnik Gołańcz.

(czytaj więcej)
03 maja 2017 28

Zawody wędkarskie za nami. Rywalizacja była bardzo wyrównana

Z okazji święta Konstytucji 3 maja na akwenie w Kcyni odbyły się coroczne otwarte #zawody wędkarskie. Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach: junior i senior.

(czytaj więcej)
02 maja 2017 9

Zawody strzeleckie w Kcyni. Burmistrz wręczał puchary (film)

Wczoraj, w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kcyni zostały przeprowadzone zawody strzeleckie # z okazji obchodów narodowego święta Konstytucji 3 maja i święta pracy 1 maja.

(czytaj więcej)
02 maja 2017 1

Majowy Turniej na Orliku. Walczyło 9. drużyn (film)

1 maja w na orliku w Kcyni został rozegrany turniej szóstek piłkarskich o puchar burmistrza # miasta i gminy Kcynia.

(czytaj więcej)
02 maja 2017 4

Orzeł Kcynia - Pałuczanka Żnin. Zobacz (film)

W niedzielę, 30 kwietnia Orzeł Kcynia zmierzył się z Pałuczanką Żnin.

(czytaj więcej)
01 maja 2017 0

Słaba skuteczność dała o sobie znać. Porażka Orła Kcynia

W niedzielne popołudnie seniorzy kcyńskiego Orła rozegrali mecz XV kolejki "B" klasy - grupa IV. # Rywalem był zespół lidera rozgrywek- Pałuczanka Żnin, która zwycięstwem w Kcyni potwierdziła swoją dominację w IV grupie.

(czytaj więcej)
30 kwietnia 2017 8

Pierwsze 3 punkty w rundzie wiosennej. Orion wygrał z sąsiadem w tabeli

Nie układała się piłkarzom z Dziewierzewa runda wiosenna rozgrywek b – klasy. W pierwszych #trzech spotkaniach ponieśli 3 porażki, ale w końcu przyszło przełamanie i pewne zwycięstwo.

(czytaj więcej)
0

Prestiżowy tytuł dla Studia Urody Lidii Gwóźdź

Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź w Nakle nad Notecią, w kwietniu 2017 r. w ramach ogólnopolskiego konkursu otrzymało prestiżowe wyróżnienie, tytuł „Firma Przyjazna Internautom”, organizowanego przez Firmy.net.

(czytaj więcej)
0

Biblioteki w liczbach. Jest ich ponad pół tysiąca w województwie

8 maja obchodziliśmy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. W związku z tym Urząd Marszałkowski #w Bydgoszczy przygotował informacje na temat bibliotek działających w naszym regionie.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)