Dziś mamy 16 stycznia 2018, wtorek, imieniny obchodzą:

Sport

15 stycznia 2018 11

Walka o zwycięstwo w I lidze nabiera rumieńców. Rozegrano szóstą serię kolejkę

W hali sportowo – widowiskowej w Paterku odbyła się szósta kolejka I NHLPN. Już tylko 5 drużyn # liczy się w walce o zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach. Orzeł Mrocza skutecznie broni fotela lidera.

(czytaj więcej)
15 stycznia 2018 0

Kolejny festiwal strzelecki w II lidze. Na czele bez zmian – dwie ekipy walczą o zwycięstwo

Gryf Sicienko i Olimpia Tupadły – te dwa zespoły rozstrzygną zapewne walkę o zwycięstwo w # tegorocznych rozgrywkach. Za ich plecami trwa walka o najniższy stopień podium, którą jak do tej pory wygrywają Młodzi Wizjonerzy.

(czytaj więcej)
08 stycznia 2018 1

I NHLPN wróciła po miesięcznej przerwie. Dwie drużyny wycofały się z rozgrywek

Tylko 5 spotkań odbyło się w pierwszej kolejce w nowym roku w rozgrywkach I ligi. Marwen Wiele i # Zina Bulls wycofały się z rozgrywek, zaś Zieloni Gorzeń nie wystawili składu.

(czytaj więcej)
04 stycznia 2018 1

Entuzjaści kajakarstwa wzięli udział w spływie. Celem była nakielska przystań

Kajakarze z Koła Turystów Górskich im Klimka Bachledy w Kcyni oraz Zespołu #Szkół Ponadgimnazjalnych im Stanisława Staszica w Nakle wspólnie z kolegami kajakarzami z Sępólna Krajeńskiego i Sypniewa w dniu 30 grudnia ubiegłego roku zorganizowali spływ kajakowy na rzece Noteci z Chobielina Dwór do Przystani Nakielskiej.

(czytaj więcej)
30 grudnia 2017 10

Sport w powiecie ma się dobrze. Rok 2017 przyniósł wiele ciekawych wydarzeń

Kolejny rok w sporcie za nami. Jak zwykle przyniósł on wiele skrajnych emocji. Rywalizowano #na wielu płaszczyznach, na których nie zabrakło zarówno sukcesów indywidualnych, jak i drużynowych.

(czytaj więcej)
22 grudnia 2017 1

X Gwiazdkowy Turniej Judo. Udział wzięło 180 młodych zawodników

16 grudnia w Szubinie odbył się X Gwiazdkowy Turniej Judo Młodziczek/ów i Dzieci #o Puchar Burmistrza Szubina.

(czytaj więcej)
19 grudnia 2017 0

Świąteczno-Noworoczne zawody strzeleckie. Zawodnicy strzelali w pięciu konkurencjach

17 grudnia br. na Strzelnicy Mundurowego Klubu Strzeleckiego – OSP Jednostka Ratownictwa # Specjalnego w Kowalewku rozegrano Zawody Świąteczno-Noworoczne.

(czytaj więcej)
18 grudnia 2017 0

To był udany rok dla Klubu. Sportowe podsumowanie MLUKS Orlik Kcynia

Rok 2017 bez wątpienia był najbardziej aktywnym rokiem w całej dotychczasowej historii # Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Orlik” Kcynia. 17 grudnia 2017 r. na sali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kcyni, odbyło się uroczyste podsumowanie sportowego roku 2017.

(czytaj więcej)
18 grudnia 2017 2

Udany weekend KS Czarnych Nakło. Dwa zespoły odskoczyły w tabeli

W hali sportowo – widowiskowej w Paterku rozegrano zaległą kolejkę II lig nakielskiej halowej piłki # nożnej. W najciekawszym meczu Olimpia Tupadły pokonała Bohamet – Armaturę.

(czytaj więcej)
11 grudnia 2017 3

Trzecia kolejka II NHLPN w Paterku za nami. W czołówce tabeli drużyny zamieniły się miejscami

W sobotnie popołudnie na hali widowiskowo – sportowej w Paterku rozegrano trzecią kolejkę # rozgrywek II ligi. W najciekawszym spotkaniu tej serii gier, lider tabeli Gryf Sicienko pokonał skromnie Bohamet – Armaturę.

(czytaj więcej)
09 grudnia 2017 1

IV Mikołajkowy Turniej Szachowy. Dwa miejsca na podium dla szubinian

Piotr Szybowicz i Jerzy Białas stanęli na podium w IV Mikołajkowym Turnieju Szachowym,# który odbył się w Kcyni.

(czytaj więcej)
04 grudnia 2017 0

Widać efekty treningów. Dziewczęta z Kcyni osiągają sukcesy

W dniach 1 i 2 grudnia dziewczęta z Gimnazjum w Kcyni trenujące na co dzień w klubie # MLUKS „ORLIK” Kcynia wraz z opiekunem – trenerem p. Jackiem Kulińskim, brały udział w turniejach piłki ręcznej o Puchar Burmistrza Mroczy i w XXI Memoriale Piłki Ręcznej im. K. Kaźmierczaka w Gołańczy.

(czytaj więcej)
03 grudnia 2017 0

Bracia Jagodzińscy wzięli udział w prestiżowym turnieju szachowym. Zajęli wysokie miejsca

Alan Jagodziński, uczeń SP Palmierowo znów wrócił z Poznania z laurami. Tym razem stanął na # podium w prestiżowym turnieju pod nazwą „Szachiści grają dla Polonii”.

(czytaj więcej)
22 listopada 2017 0

Weekendowe granie szczypiornistek. "Każdy mecz jest dla nas dobrą lekcją"

W dniach 18-19 listopada na sali sportowej Szkoły Podstawowej im. J. Czochralskiego w #Kcyni, rywalizowały szczypiornistki MLUKS Orlik Kcynia w ramach rozgrywek wojewódzkiej ligi piłki ręcznej. Jako pierwsza do rywalizacji przystąpiła w sobotę drużyna młodziczki.

(czytaj więcej)
17 listopada 2017 0

Ćwierćfinały mistrzostw wojewódzkich. Dziewczęta uzyskały awans do półfinału

W dniu 15 listopada 2017 r. w Osielsku rozegrano ćwierćfinał Mistrzostw Województwa w Piłce # Ręcznej dziewcząt (roczniki 2002- 2004).

(czytaj więcej)

Strażacy grali w piłkę halową. Reprezentacja powiatu zajęła 5. miejsce

W dniach 6 i 8 listopada odbyły się XII Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Strażaków # w Halowej Piłce Nożnej. Gospodarzem tegorocznych mistrzostw była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rypinie.

(czytaj więcej)
14 listopada 2017 1

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w Brydżu. Brydżyści Gromu wygrywają w Nakle

Dwie pary reprezentujące Bemix-Grom Więcbork zajęła dwa czołowe miejsca w brydżowym turnieju w # Nakle. Turniej ten był listopadową eliminacją Korespondencyjnych Mistrzostw Polski.

(czytaj więcej)
13 listopada 2017 0

Turniej tenisowy z okazji Święta Niepodległości. Najlepsi otrzymali puchary i dyplomy

W związku z obchodami Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada w dniu 12.11.2017 r. od # godziny 9.00 na korcie tenisowym areny Hali Sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni przy ul. Wyrzyskiej 12 rozegrano okolicznościowy Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchary Burmistrza Kcyni z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada.

(czytaj więcej)
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Masz 18 lat i pierwszy raz wnioskujesz o paszport? Otrzymasz wyjątkowy prezent!

W 2018 roku, w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, każdy 18-latek #wnioskujący po raz pierwszy o paszport otrzyma wraz z nim pakiet jubileuszowy. W specjalnej kopercie znajdują się: flaga Polski, znaczek z logotypem Niepodległej oraz miniprzewodnik z opisem jak szanować biało-czerwone barwy i poprawnie śpiewać hymn Polski.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)