Dziś mamy 24 października 2017, wtorek, imieniny obchodzą:

Sport

18 października 2017 0

Otwarte Zawody Strzeleckie po raz pierwszy. Zgłosiły się 24 osoby

W dniu 14 października na strzelnicy OSP Jednostki Ratownictwa Specjalnego w Kowalewku # odbyły się I Otwarte Zawody Strzeleckie „O Puchar Prezesa Bydgoskiego Oddziału PZK”.

(czytaj więcej)
18 października 2017 0

Sekcja judo otrzymała maty treningowe. Nie brakowało gratulacji i podziękowań

Wczoraj tj. 17 października 2017 r., nastąpiło uroczyste przekazanie treningowych mat #sportowych, zakupionych dla sekcji judo działającej przy MLUKS Orlik Kcynia. W spotkaniu uczestniczyli Burmistrz Kcyni p. Marek Szaruga, prezes Klubu p. Tomasz Narożny, wiceprezes Klubu p. Bartosz Łyszczarz, członek Zarządu p. Tomasz Mazurek.

(czytaj więcej)
17 października 2017 0

Złota Polska Jesień na kajakach. Udało się zorganizować kilka spływów

Mimo zmiennej aury w ciągu pierwszych tygodni polskiej jesieni udało się kajakarzom z Koła #Turystów Górskich im Klimka Bachledy w Kcyni zorganizować kilka spływów kajakowych na rzekach naszego regionu.

(czytaj więcej)
17 października 2017 0

Zawodniczki z Wąbrzeźna okazały się lepsze. Od początku uzyskały przewagę

W minioną sobotę swój drugi mecz ligowy rozegrały zawodniczki MLUKS Orlik Kcynia. #Po inauguracyjnym spotkaniu z BKS Bydgoszcz, tym razem przyszło nam się zmierzyć z UKS Vambressia Worwo Wąbrzeźno II.

(czytaj więcej)
17 października 2017 0

Piłkarki ręczne bezkonkurencyjne! Gładko pokonały swoje rywalki

W niedzielę 15 października 2017 piłkarki ręczne MLUKS Orlik Kcynia trenowane przez #Jacka Kulińskiego brały udział w Otwartym Turnieju Piłki Ręcznej w Kcyni. Dziewczęta wypadły bardzo dobrze.

(czytaj więcej)
16 października 2017 0

Iskra urządziła sobie ostre strzelanie. Orion Dziewierzewo był bez szans

W 8 kolejce rozgrywek bydgoskiej B – klasy na boisko w Zamościu zmierzyły się miejscowa #Iskra i Orion Dziewierzewo. Spotkanie było jednostronne i zakończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy.

(czytaj więcej)
16 października 2017 0

Młodzi judocy na turnieju. Sprawdź, jak sobie poradzili

8 października z okazji 760-lecia miasta Gorzowa Wlkp. odbył się Międzynarodowy Turniej #Judo kategorii dzieci. Klub MLUKS Orlik Kcynia reprezentowało troje zawodników: Zuzanna Woźniak, Marek Mazurek oraz Arkadiusz Mazurek.

(czytaj więcej)
16 października 2017 0

Kcyńscy szachiści zdominowali turniej. Obaj bracia stanęli na podium

Pierwsze miejsce na podium dla Alana Jagodzińskiego, trzecie dla jego brata Olafa - #kcyńscy szachiści zdominowali sobotni turniej szachowy w Poznaniu.

(czytaj więcej)
10 października 2017 6

Zieloni Zalesie w sztosie. Kolejna drużyna musiała uznać wyższość lidera rozgrywek

7 kolejek i 7 zwycięstw Zielonych Zalesie w nowym sezonie. Orion Dziewierzewo również #nie znalazł sposobu na urwanie punktów liderowi tabeli. Czy to zapowiedź walki o awans?

(czytaj więcej)
09 października 2017 0

Jesienne Strzelanie u Braci Kurkowych. Odbyło się kilka konkurencji

30 września na strzelnicy przy ulicy Poznańskiej w Kcyni odbył się Turniej Strzelania Jesiennego #oraz o godność Króla Żniwnego Okręgu Bydgoskiego KBS RP, którego organizatorem było Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Kcyni.

(czytaj więcej)
07 października 2017 4

Rozgrywki piłkarskie w pełni. Zobacz terminarz spotkań

Nadszedł weekend, więc pora na kolejne kolejki rozgrywek na różnych szczeblach, w których # udział biorą zespoły z naszego powiatu. Kilka spotkań zapowiada się ciekawie.

(czytaj więcej)
03 października 2017 0

Turniej dostarczył wielu emocji. O zwycięstwie zdecydowała „mała tabela”

W sobotę, 30 września 2017 r. odbył się pierwszy z dwóch turniejów w piłkę ręczną #dziewcząt, realizowanych przez MLUKS Orlik Kcynia (dotacja przyznana w trybie art. 19 a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie).

(czytaj więcej)
29 września 2017 1

Sezon piłkarski w pełni. Przed nami kolejne mecze drużyn seniorskich

Zarówno w rozgrywkach na poszczególnych poziomach wykrystalizowały się dwie grupy. #W pierwszej z nich zespoły walczące o awans, w drugiej uniknięcie ostatniego miejsca w tabeli. W tej kolejce dojdzie do kilku ciekawych pojedynków. A piłka nożna ma to do siebie, że potrafi zaskakiwać, więc emocję są gwarantowane.

(czytaj więcej)
29 września 2017 0

Tenisiści dali z siebie wszystko. Wymiany i akcje były zdumiewające

24 września w Kcyni w Hali Sportowej odbył się Turniej Singlowy najstarszych chłopców #trenujących w Tenis Club Piter Play Piotr Błaszczyk.

(czytaj więcej)
27 września 2017 4

GLZS zażegnał kryzys. Orion Dziewierzewo był bez szans

W Dziewierzewie w meczu 5 kolejki rozgrywek B – klasy miejscowy Orion podejmował #GLZS Sadki. Mecz nie przyniósł wielkich emocji i padł łupem gości.

(czytaj więcej)
26 września 2017 0

Szczypiornistki poznały rywalki. W tym sezonie rozegrają więcej spotkań

Piłkarki ręczne MLUKS Orlik Kcynia poznały rywalki, z którymi będą rywalizować w #nadchodzącym sezonie 2017/2018. W nowym sezonie w lidze wojewódzkiej będą występować dwie drużyny w kategorii młodziczka i młodziczka młodsza.

(czytaj więcej)
20 września 2017 0

Grand Prix powiatu. Czarni na topie

Zdecydowanym zwycięstwem zawodników Czarnych Nakło zakończył się ostatni # turniej brydżowy w Nakle.

(czytaj więcej)
19 września 2017 0

Turniej oldbojów o puchar burmistrza. Rywalizowały ze sobą dwie drużyny

W dniu 17 września na szubińskim orliku odbył się Turniej Piłki Nożnej Oldboyów o # Puchar Burmistrza Szubina. O tytuł najlepszej drużyny rywalizowały ze sobą dwa zespoły: z Szubina i Sipior.

(czytaj więcej)
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)