Dziś mamy 17 stycznia 2017, wtorek, imieniny obchodzą:

Sport

17 stycznia 2017 1

Grand Prix w Brydżu Sportowym. Podium bez niespodzianek

Kolejny tegoroczny turniej brydżowy w Nakle zakończył się zwycięstwem #ubiegłorocznych triumfatorów całego powiatowego cyklu Grand Prix.

(czytaj więcej)
16 stycznia 2017 2

Zieloni Gorzeń nie odpuszczają. Kolejne zwycięstwa lidera

Zieloni Gorzeń są na dobrej drodze do triumfu w rozgrywkach. W spotkaniach 7. kolejki pokonali # rywala z czołówki – Marwen Wiele i FA Eurotech i jednym punktem wyprzedzają drużynę Zina Bulls.

(czytaj więcej)
14 stycznia 2017 18

(Nie)oczekiwana zmiana miejsc. Londyński brąz jednak trafi w ręce Tomasza Zielińskiego

I bądź tu mądry! Przed tygodniem pisaliśmy, że Tomasz Zieliński w wyniku powtórnych #badań antydopingowych z Londynu „spadł” na czwarte miejsce i nie otrzyma brązowego medalu za udział w Igrzyskach Olimpijskich w 2012 roku. Teraz po decyzji MKOl sztangista znów wraca na trzeci stopień podium!

(czytaj więcej)
13 stycznia 2017 50

4 lata dyskwalifikacji. Czy to koniec kariery Adriana Zielińskiego?

Adrian Zieliński, ciężarowiec z Mroczy ma zostać zdyskwalifikowany na cztery lata za stosowanie dopingu.

(czytaj więcej)
10 stycznia 2017 1

Czwarty zjazd ligowy brydżystów. Klęska Czarnych, Roka traci fotel lidera

Bardzo słabo wypadli nakielscy brydżyści Czarnych-Zelan Nakło w rozgrywkach #trzeciej ligi. Dużo lepiej zagrali reprezentanci Roka Kcynia, ale stracili prowadzenie w lidze okręgowej.

(czytaj więcej)
09 stycznia 2017 1

Pierwszy w tym roku turniej tenisa. Zagrało 8 par deblowych

8 stycznia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kcyni odbył się Noworoczny Deblowy #Turniej Tenisa Ziemnego o Puchary Burmistrza Kcyni w kategorii open. Wzięło w nim udział 16 osób, które stworzyły 8 par deblowych.

(czytaj więcej)
08 stycznia 2017 29

Antydopingowe zamieszanie. Zieliński jednak bez medalu?

Na koniec listopada pisaliśmy o tym, że po ponad czterech latach Tomasz Zieliński miał otrzymać # brązowy medal za udział w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Niestety, radość nie trwała długo. Okazało się, że jeden z jego rywali został oczyszczony z zarzutów stosowania niedozwolonych środków.

(czytaj więcej)
08 stycznia 2017 3

Nowy rok nie przyniósł zmian w I lidze. Zieloni Gorzeń otwierają tabelę

Pierwsza kolejka w nowym roku nie przyniosła zmian na szczycie tabeli. Marwen Wiele mimo porażki # z Dębem Potulice utrzymał fotel wicelidera.

(czytaj więcej)
04 stycznia 2017 6

Grand Prix w Brydżu Sportowym. Zgodnie z rankingiem

Za nami już pierwszy tegoroczny turniej brydżowy w Nakle, który #zakończył się zwycięstwem ubiegłorocznych triumfatorów całego powiatowego cyklu Grand Prix.

(czytaj więcej)
02 stycznia 2017 3

Rok 2016 zakończony sukcesem. Alan pokonał wszystkich przeciwników

Szachista z gminy Kcynia Alan Jagodziński zakończył 2016 rok sporym sukcesem. W #piątek, 30 grudnia został zwycięzcą Ogólnopolskiego Turnieju Szachowego pod nazwą "Tu powstała Polska" w Gnieźnie.

(czytaj więcej)
31 grudnia 2016 16

Medale i skandale. Rok 2016 w sporcie przyniósł wiele emocji

Kończący się właśnie rok 2016 przyniósł kibicom z naszego powiatu wiele skrajnych emocji. Nie # zabrało wspaniałych sukcesów i wielkich osiągnięć, ale i nie obyło się bez skandali, wpadek, upadków i spektakularnych porażek.

(czytaj więcej)
22 grudnia 2016 0

Zmagania dziewcząt w siatkówkę. Wiele pięknych akcji

Zawody zostały przeprowadzone na arenie dwóch boisk do piłki siatkowej w #hali sportowej Zespołu Szkół w Mycielewie w dniu 19. grudnia 2016 r. od godz. 9.00. W zawodach wzięły udział drużyny dziewcząt z Gimnazjum im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie, Gimnazjum w Mycielewie, Gimnazjum w Chwaliszewie i Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Kcyni.

(czytaj więcej)
22 grudnia 2016 0

Wysoki poziom zawodów i dużo emocji. Turniej siatkarski w Mycielewie

Zawody zostały przeprowadzone na arenie dwóch boisk do piłki siatkowej w hali #sportowej Zespołu Szkół w Mycielewie w dniu 20. grudnia 2016 r. od godz. 9.00. W zawodach wzięły udział drużyny chłopców z Gimnazjum im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie, Gimnazjum w Mycielewie, Gimnazjum w Chwaliszewie i Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Kcyni.

(czytaj więcej)
21 grudnia 2016 3

Emocji i bramek nie brakowało

W sobotę, 17. grudnia, o godzinie 17.00 w Hali Sportowej Zespołu Szkół #Technicznych w Kcyni przy ul. Emila Jurczyka 3, miały miejsce rozgrywki Kcyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Orła Białego w sezonie 2016/2017.

(czytaj więcej)
19 grudnia 2016 0

Szachiści z medalami. Stawali na podium w Poznaniu, Bydgoszczy i Szubinie

W minionym tygodniu szachiści z gminy Kcynia trzykrotnie stawali na podium w #województwach: wielkopolskim i kujawsko-pomorskim. Największy sukces odnieśli w Poznaniu, pokonując tam doświadczonych zawodników z wyższymi kategoriami.

(czytaj więcej)
16 grudnia 2016 1

Rozgrywki Kcyńskiej Ligi halowej w piłce nożnej. Między drużynami rozegrano pięć meczów

W sobotę, 10 grudnia o godzinie 17:00 w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego # w Kcyni przy ul. Wyrzyskiej 12 miały miejsce w ramach I Rundy IV kolejki rozgrywki Kcyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Orła Białego sezon 2016/2017 kat. mężczyźni. Organizatorem Kcyńskiej Ligi Halowej Piłki nożnej jest Burmistrz Kcyni.

(czytaj więcej)
16 grudnia 2016 0

W Kcyni grają w tenisa. W rywalizacji udział bierze 6 drużyn. Zobacz wyniki

W sobotę 10 grudnia 2016 r. od godz. 14.00 w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej #im. Jana Czochralskieg ozostała zainaugurowana Kcyńska Gminna Drużynowa Liga Tenisa Stołowego.

(czytaj więcej)
15 grudnia 2016 4

Chłopcy z Kcyni zagrali w półfinale wojewódzkim. Zespół godnie reprezentował nasz powiat

Zgodnie z kalendarzem Kujawsko-pomorskiego szkolnego związku sportowego w #dniu 12.12.2016r rozegraliśmy turniej w piłkę ręczną chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

(czytaj więcej)
0

Dziś obchodzimy Dzień Wegetarian. To dieta czy styl życia? (sonda)

Dzisiaj swoje święto obchodzą wegetarianie. Jak wiadomo, to osoby, które świadomie wyłączają #ze swojej diety mięso. Czy wegetarianizm to sposób odżywiania, czy styl życia?

(czytaj więcej)
0

Nowy banknot w obiegu już od lutego. Będzie miał nominał 500 zł

Narodowy Bank Polski wprowadzi do obiegu banknot z wizerunkiem króla Jana III Sobieskiego. Będzie # miał nominał 500 zł. Niektórzy eksperci są zdania, że nie jest to dobre posunięcie. dobre posunięcie.

(czytaj więcej)
0

Jest powód, dla którego się obudzili

Podczas międzyplanetarnej podróży kosmicznej do nowego domu, na nową planetę, dwoje pasażerów – wskutek niezrozumiałych, tajemniczych okoliczności – budzi się z hibernacji dziewięćdziesiąt lat za wcześnie.

(czytaj więcej)
0

Dermokonsultacje w Studio Urody Lidii Gwóźdź

Zapraszamy na specjalistyczną konsultację i diagnostykę skóry. Dobierzemy odpowiednie zabiegi oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej.

(czytaj więcej)