Dziś mamy 22 października 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Sport

18 października 2018 2

Dwie porażki pozostałych dwóch zespołów. Lepsze wrażenie pozostawił po sobie Orzeł Kcynia.

Dąb Potulice, jak i Orzeł Kcynia w weekendowej serii gier czekały trudne pojedynki. I niestety # nie okazały się sukcesem.

(czytaj więcej)
10 października 2018 0

XIV Runda Strzelecka. Uczestnicy doskonalili swoje umiejętności

Uczestnicy zarówno Ci mali jak i Ci duzi w doskonałych humorach przy sprzyjającej aurze, korzystali z # tak niebanalnej rozrywki, jakim jest strzelectwo.

(czytaj więcej)
10 października 2018 1

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w Brydżu Sportowym. Odskoczyli od stawki

Nakielska para brydżowa Ziemowit Brzykcy i Krzysztof Popczyński z dużą przewaga# zwyciężyła w brydżowym turnieju w Nakle. Turniej ten był październikową eliminacją Korespondencyjnych Mistrzostw Polski.

(czytaj więcej)
09 października 2018 6

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Młodzieży. Emocje sięgały zenitu

Niezwykle wysoki poziom reprezentowali zawodnicy biorący udział w Mistrzostwach Powiatu# Nakielskiego w Unihokeju Młodzieży. Już mecze grupowe były niezwykle wyrównane i zacięte, ale tego, co działo się podczas finału chłopców, nie powstydziłby się sam Alfred Hitchcock.

(czytaj więcej)
09 października 2018 8

Bieg ,,Pętla Zwiadowcy'' za nami. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji

W minioną niedzielę tj. 7 października na terenie wsi Kowalewko został przeprowadzony szereg # imprez sportowych i edukacyjnych.

(czytaj więcej)
01 października 2018 0

Turniej piłki nożnej szóstek piłkarskich. Która drużyna była najlepsza?

Lokalni Animatorzy Sportu w dniu 28 września od godz. 17.00 przeprowadzili na boisku #trawiastym Orlik przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kcyni Turniej Piłki Nożnej Szóstek Piłkarskich o Puchar Burmistrza Kcyni z okazji obchodów 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

(czytaj więcej)
28 września 2018 2

PKO Bieg Charytatywny. Z roku na rok wzrasta zainteresowanie

W środę 26 września BBL Szubin zorganizował lokalny bieg w ramach 4 PKO Biegu Charytatywnego.

(czytaj więcej)
27 września 2018 3

Brydżyści grali „w kinie”. Lider odskoczył od „peletonu”

Nie było niespodzianki w ostatnim turnieju brydżowym w Nakle, gdyż zwyciężyła para o najwyższym współczynniku klasyfikacyjnym.

(czytaj więcej)
25 września 2018 3

Udany wyjazd Orła do Jadownik. Triumf i pozycja wicelidera tabeli

W 5 kolejce, grupy IV, bydgoskiej B – klasy, Orzeł Kcynia wybrał się do Jadownik# na mecz z miejscowym LZS – em. I przywiózł stamtąd komplet punktów.

(czytaj więcej)
25 września 2018 1

Tenisowy wrzesień zakończony. Cykl turniejów zamknął memoriał Przemka Zwolińskiego

Kolejny cykl Tenisowego Września dobiegł końca. W minioną sobotę odbył się III Memoriał Przemka # Zwolińskiego czyli Otwarte Mistrzostwa Nakła w Grze Pojedynczej Mężczyzn.

(czytaj więcej)
24 września 2018 26

Zawody na strażackiej strzelnicy. Panował duch sportowej rywalizacji

Decyzją Komendy OSP Jednostki Ratownictwa Specjalnego został uchwalony cykl imprez, w których # organizację ratownicy z Kowalewka zaangażowali swoje pomysły i pasję, a które wpisują się w obchody 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Jedna z tak owych miała miejsce w miniony weekend na terenie strażackiej strzelnicy w Kowalewku.

(czytaj więcej)
19 września 2018 0

XII Runda Strzelecka w Kowalewku. Kto tym razem okazał się najlepszy?

Na strzelnicy sportowej w Kowalewku podczas XII rundy strzeleckiej po raz kolejny spotkali się zawodnicy oraz i sympatycy strzelectwa.

(czytaj więcej)
19 września 2018 1

Ostanie minuty zdecydowały o wyniku. Zieloni Zalesie górą!

W 4 kolejce rozgrywek bydgoskiej B – klasy, Zieloni Zalesie podejmowali na własnym boisku# GLZS Sadki. Do ostatnich minut ważyły się losy spotkania.

(czytaj więcej)
18 września 2018 2

Pierwsze 3 punkty na własnym boisku. Orzeł Kcynia pokonuje outsidera rozgrywek

To był bardzo udany weekend dla piłkarzy Orła Kcynia, którzy zdobyli pierwsze 3 punkty w sezonie. # Bohaterem meczu został Patryk Pokrzywiński.

(czytaj więcej)
18 września 2018 2

Nestle CUP 2018 . Natalia Staśkiewicz brązową medalistką

13 września 2018 roku na Stadionie AZS AWF w Warszawie odbyły się Ogólnopolskie Zawody# ,, Nestle CUP 2018 ‘’ w Lekkiej Atletyce.

(czytaj więcej)
13 września 2018 0

Mistrzostwa Świata w Płowdiw. Monika Chabel (Ciaciuch) awansowała do finału

W tym tygodniu zaczęły się wioślarskie Mistrzostwa Świata Seniorów w Płowdiw. Nasz kraj, # tradycyjnie silny w wioślarstwie, reprezentowany jest przez liczne osady.

(czytaj więcej)
12 września 2018 3

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w Brydżu Sportowym. Mikst najlepszy w Więcborku

Nakielska para brydżowa Aleksandra Granowska i Alfred Nowak pewnie zwyciężyła w brydżowym # turnieju w Więcborku. Turniej ten był wrześniową eliminacją Korespondencyjnych Mistrzostw Polski.

(czytaj więcej)
11 września 2018 6

Remis na własnym terenie. Orzeł Kcynia dwukrotnie odrabiał straty

W 3 kolejce bydgoskiej B – klasy, grający w 4 grupie Orzeł Kcynia podejmował na własnym boisku # Promień Szczepanowo. Piłkarzom dwukrotnie udało się wyrównać stan rywalizacji.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)