Dziś mamy 18 lipca 2018, środa, imieniny obchodzą:

Z życia szkół

06 lipca 2018 0

Dofinansowanie na doposażenie pracowni. Sprawdź, które szkoły otrzymały środki

Powiat Nakielski realizuje projekt pn. „Nowoczesna szkoła zawodowa – najlepszym wyborem”, # współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 6. Solidarne społeczeństwo i konkurencyjne kadry, Działania 6.3 Inwestycja w infrastrukturę edukacyjną, Pod działania 6.3.2 Inwestycje w infrastrukturę kształcenia zawodowego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Partnerem projektu jest Gmina Kcynia.

(czytaj więcej)
24 czerwca 2018 0

Uroczysty apel na zakończenie roku szkolnego. Uczniowie otrzymali świadectwa

22 czerwca 2018 roku to data szczególna w życiu uczniów. Dla jednych to początek wakacji, # odpoczynek po dziesięciu miesiącach intensywnej pracy, dla innych to zakończenie pewnego etapu życia.

(czytaj więcej)
21 czerwca 2018 0

Memoriał im Jadwigi Woźniak. Wygrała drużyna z Mycielewa

W dniu wczorajszym tj. 19 czerwca 2018 roku, w szóstą rocznicę śmierci wieloletniej, zasłużonej nauczycielki Szkoły Podstawowej w Mycielewie śp. Jadwigi Woźniak, odbył się międzywojewódzki turniej w piłce ręcznej chłopców.

(czytaj więcej)
20 czerwca 2018 0

Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym. Rawa Mazowiecka

W dniach 24-26.05.2018r. odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w tenisie #stołowym.

(czytaj więcej)
20 czerwca 2018 0

Sukces uczniów z Mycielewa w konkursie powiatowym

25 maja w Gimnazjum w Mroczy odbył się powiatowy konkurs interdyscyplinarny pod hasłem # „ Człowiek i jego środowisko” z udziałem reprezentantów naszej szkoły: Zofii Strzyżewskiej oraz Kacpra Śliwy.

(czytaj więcej)
20 czerwca 2018 0

Dzielnicowy w szkole w Dobieszewie opowiadał o bezpiecznym spędzaniu wakacji

Asp. Bartosz Królczyk z kcyńskiego komisariatu w ramach prowadzonej działalności profilaktycznej # odwiedził dzieci w Szkole Podstawowej w Dobieszewie.

(czytaj więcej)
19 czerwca 2018 0

Dzieci z Rozstrzębowa rozmawiały o bezpieczeństwie

Dzielnicowy z komisariatu w Kcyni, asp. szt. Marek Dubiel przeprowadził spotkanie profilaktyczne dla #uczniów Szkoły Podstawowej z Rozstrzębowa.

(czytaj więcej)
16 czerwca 2018 0

Jak bezpiecznie spędzić wakacje. Kcyńscy strażacy przeszkolili młodzież

W ramach akcji "Bezpieczne wakacje" pani Iza Kasprowska zaprosiła do Zespołu Szkół Technicznych# strażaków z OSP Kcynia.

(czytaj więcej)
15 czerwca 2018 0

Spotkanie z uczniami. Policjantka przestrzegała przed dopalaczami

Zajęcia profilaktyczne na temat niebezpieczeństw związanych z zażywaniem #dopalaczy przeprowadziła nakielska policjantka dla uczniów klasy VII SP w Kcyni. Mowa była także o odpowiedzialności prawnej nieletnich, przestępstwach popełnianych na szkodę rówieśników i cyberprzemocy.

(czytaj więcej)
14 czerwca 2018 0

Uczniowie kcyńskiej podstawówki na spotkaniu z dzielnicowym

Asp. szt. Robert Sadowski z kcyńskiego komisariatu przeprowadził spotkanie profilaktyczne #dotyczące między innymi bezpieczeństwa dzieci podczas nadchodzących wakacji. Odbiorcami spotkania byli uczniowie Szkoły Podstawowej w Kcyni.

(czytaj więcej)
14 czerwca 2018 0

Wakacje tuż tuż. Przeprowadzono kolejną pogadankę o bezpieczeństwie

Wczoraj (13.06.18) w Szkole Podstawowej w Laskownicy zajęcia profilaktyczne dla uczniów #klas I-VII przeprowadził dzielnicowy, asp. Bartosz Królczyk. Dzieci i młodzież rozmawiała z policjantem na temat bezpieczeństwa podczas nadchodzących wakacji oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich i dopalaczach.

(czytaj więcej)
12 czerwca 2018 0

Gimnazjalisto, zapraszamy cię do szkół prowadzonych przez powiat nakielski!!!

POWIAT NAKIELSKI jest organem prowadzącym dla 12 jednostek oświatowych, w tym 7 ogólnodostępnych, które czekają na głodnych wiedzy i chętnych przeżycia ciekawych przygód uczniów.

(czytaj więcej)
12 czerwca 2018 0

Kolejne spotkanie z uczniami. Tym razem dzielnicowy gościł w szkole specjalnej

Asp. szt. Robert Sadowski, kcyński dzielnicowy spotkał się wczoraj z uczniami Szkoły #Specjalnej w Kcyni. Policjant w różnych grupach wiekowych rozmawiał na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa. Spotkanie zorganizowano w ramach kampanii MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

(czytaj więcej)
12 czerwca 2018 1

Egzamin na kartę rowerową. Dzieci zmierzyły się z torem przeszkód

Egzamin praktyczny dla uczniów chcących uzyskać kartę rowerową, przeprowadził w #Szkole Podstawowej w Kcyni dzielnicowy z miejscowego komisariatu. Do egzaminu podeszli uczniowie z klas IV. Prawie wszyscy ukończyli egzamin pomyślnie.

(czytaj więcej)
12 czerwca 2018 0

Kcyński dzielnicowy spotkał się z dziećmi. Zajęcia odbyły się w dwóch grupach

W Szkole Podstawowej w Palmierowie kcyński dzielnicowy spotkał się z dziećmi. W trakcie #spotkania z uczniami klas 0 - VII rozmawiał o bezpieczeństwie, zachowaniu na jezdni oraz o odpowiedzialności prawnej nieletnich.

(czytaj więcej)
11 czerwca 2018 0

"Szukając drogi". Kolejne zajęcia pozalekcyjne dla uczniów ZSS w Kcyni

Maj to dla Uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Kcyni miesiąc, w którym realizacja projektu na # zajęcia pozalekcyjne pt. „Szukając drogi” przebiegała pod hasłem „ Odczuwam, więc wiem.”

(czytaj więcej)
08 czerwca 2018 2

Szkołę odwiedził policjant. Rozmawiał z uczniami o bezpieczeństwie

Kcyński dzielnicowy asp. szt. Marek Dubiel spotkał się z uczniami szkoły w # Sipiorach.

(czytaj więcej)
08 czerwca 2018 0

Dzień Zdrowego Stylu Życia. Nie zabrakło aktywności fizycznej i zdrowej żywności

Zdrowy styl życia to całokształt naszych działań i zachowań które poprawiają jakość # naszego życia. Dzięki nim nie tylko wyglądamy dobrze, ale również czujemy się dobrze.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)