Dziś mamy 16 stycznia 2018, wtorek, imieniny obchodzą:

Z życia szkół

16 stycznia 2018 0

Spotkanie profilaktyczne. Na koniec dzieci otrzymały odblaski

Nakielska policjantka wspólnie z przedstawicielką Sanepidu złożyły wizytę dzieciom w Szkole # Podstawowej w Rozstrzębowie. Podczas pogadanki prelegentki opowiadały dzieciom między innymi o bezpieczeństwie, regulacjach prawnych dotyczących nieletnich oraz higienie.

(czytaj więcej)
16 stycznia 2018 0

Alfik Matematyczny. Sukcesem mogą pochwalić się trzej uczniowie

W środę 22 listopada 2017 r. 60 uczniów SP Kcynia przystąpiło do konkursu Alfik #Matematyczny.

(czytaj więcej)
12 stycznia 2018 0

Szkoła wzbogaciła się o interaktywny sprzęt. Będzie służył uczniom

21 grudnia 2017 r. baza dydaktyczna Szkoły Podstawowej w Mycielewie wzbogaciła się o #kolejną tablicę interaktywną, projektor oraz interaktywny monitor dotykowy o wartości 17.399,99 zł.

(czytaj więcej)
31 grudnia 2017 45

2017 rok przyniósł zmiany w szkolnictwie. Jak oceniasz reformę? (sonda)

Reforma edukacji to jedna z dużych zmian, jakie spotkały nas w 2017 roku. Nowy system dotknął # szczególnie dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej, młodzież uczącą się w gimnazjum oraz oczywiście ich rodziców.

(czytaj więcej)
29 grudnia 2017 0

Wigilia zgromadziła całą szkolną społeczność. Nie zabrakło jasełek

22 grudnia w SP Sipiory odbyła się wigilia szkolna, która zgromadziła całą społeczność #szkolną. Uczestnicy uroczystości obejrzeli jasełka pt. „Nie można żyć bez Światła” wykonane przez uczniów z klasy pierwszej, czwartej i piątej, a przygotowane pod kierunkiem p. Ewy Socha.

(czytaj więcej)
23 grudnia 2017 0

Społeczność szkoły zebrała się przy wspólnym stole. Było ciepło i rodzinnie

Wigilia to dzień, w którym ludzie, nawet bardzo różni, mogą i chcą być ze sobą razem.

(czytaj więcej)
19 grudnia 2017 0

Libelciaki rozdane po raz piąty. Znamy laureatów plebiscytu

15 grudnia 2017 roku w sali gimnastycznej ZSO w Kcyni już po raz 5. rozstrzygnięto redakcyjny # plebiscyt o tytuły Libelciaka w siedmiu kategoriach.

(czytaj więcej)
14 grudnia 2017 0

Uczniowie zmierzyli się z ortografią. Najlepiej poradzili sobie gospodarze

12 grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie odbyła się #czternasta edycja Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego pod hasłem „Choć ortografia przeraża nas, walkę z błędami zacząć czas!”.

(czytaj więcej)
11 grudnia 2017 0

Podwójny sukces. Alan Jagodziński stanął na podium w dwóch turniejach

Miniony weekend szachiści z Miastowic z klubu LKS Chrobry Gniezno po raz kolejny #odnieśli zwycięstwo w Wielkopolsce. Tym razem podium zdobyto dwukrotnie - w Poznaniu i w Obornikach.

(czytaj więcej)
11 grudnia 2017 0

Tydzień z Mikołajem. Dla dzieci przygotowano niespodzianki

Mikołajkowe spotkanie w Szkole Podstawowej w Sipiorach rozpoczęło się powitaniem #Świętego Mikołaja, który zjawił się w oddziale przedszkolnym z workami wypełnionymi prezentami.

(czytaj więcej)
08 grudnia 2017 2

I etap olimpiady za nami. Test pisało ponad 100 osób

8 grudnia rozpoczęła się ósma edycja Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o #Bezpieczeństwie "Bezpieczny i przyjazny region". W powiecie nakielskim frekwencja dopisała.

(czytaj więcej)
08 grudnia 2017 2

Stypendia dla zdolnych uczniów. Z powiatu wsparcie przyznano 11 osobom

Znamy listy uczniów, którzy otrzymają stypendia marszałka województwa w ramach #tegorocznej edycji projektu „Prymus Pomorza i Kujaw”. Pierwsza transza środków wpłynie na konta beneficjentów jeszcze w grudniu.

(czytaj więcej)
07 grudnia 2017 0

Świąteczna akcja wolontariuszy. Młodzież przekonała się, że pomaganie ma sens

Po raz kolejny młodzież Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni zorganizowała świąteczną #akcję "Witaj Mikołaju" skierowaną do mieszkańców naszej gminy znajdujących się w bardzo trudnej sytuacji życiowej.

(czytaj więcej)
06 grudnia 2017 0

Kcyński dzielnicowy przeprowadził spotkania profilaktyczne z uczniami

Dwie szkoły na terenie Kcyni odwiedził w ostatnich dniach dzielnicowy z miejscowego #komisariatu. Policjant podczas spotkań profilaktycznych rozmawiał z uczniami o bezpieczeństwie oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich.

(czytaj więcej)
05 grudnia 2017 0

Zdolni uczniowie otrzymali stypendia. Wśród nich Alan Jagodziński

Alan Jagodziński – uczeń klasy VII Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie #został stypendystą dla szczególnie uzdolnionej młodzieży w ramach marszałkowskiego projektu „Prymus Pomorza i Kujaw”.

(czytaj więcej)
03 grudnia 2017 0

Zabawa andrzejkowa. Dzieci chętnie tańczyły i brały udział w konkursach

Andrzejki to jedyny dzień w roku, kiedy możemy oderwać się od codzienności oraz zanurzyć się w # sferze wróżb i prawdziwej magii.

(czytaj więcej)
01 grudnia 2017 0

Świąteczne warsztaty. Uczniowie wykonali stroiki i kartki bożonarodzeniowe

Z inicjatywy księdza Marcina Wierzchosławskiego w Zespole Szkół Technicznych odbyły się # warsztaty układania stroików, wykonywania kartek i ozdób bożonarodzeniowych dla uczniów Szkoły Podstawowej z Mycielewa.

(czytaj więcej)
01 grudnia 2017 1

Zakończył się program „Myśliwi Dzieciom – Dzieci Zwierzętom”. Odbyło się uroczyste podsumowanie

23 listopada uczniowie Szkoły Podstawowej w Mycielewie uczestniczyli w uroczystym # podsumowaniu programu „Myśliwi Dzieciom – Dzieci Zwierzętom” w roku szkolnym 2016/2017.

(czytaj więcej)
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Masz 18 lat i pierwszy raz wnioskujesz o paszport? Otrzymasz wyjątkowy prezent!

W 2018 roku, w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, każdy 18-latek #wnioskujący po raz pierwszy o paszport otrzyma wraz z nim pakiet jubileuszowy. W specjalnej kopercie znajdują się: flaga Polski, znaczek z logotypem Niepodległej oraz miniprzewodnik z opisem jak szanować biało-czerwone barwy i poprawnie śpiewać hymn Polski.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)