Dziś mamy 14 października 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Na sygnale

14 października 2019 1

Wypadek na DK nr 10. Droga jest zablokowana

Dzisiaj około godziny 10:00 na DK nr 10 między Sadkami a Mrozowem doszło do # zdarzenia samochodu ciężarowego z motorem.

(czytaj więcej)
13 października 2019 2

Pożar w suszarni kukurydzy. Kilka zastępów straży walczyło z ogniem

W sobotę, 12 października przed godziną 22:00 na terenie jednej z firm w # Dziewierzewie wybuchł pożar suszarni kukurydzy, w której znajdowało się 50 ton ziaren.

(czytaj więcej)
13 października 2019 3

Pożar ugaszony. Komisja przeniosła się w inne miejsce

Jak już pisaliśmy, na terenie lokalu wyborczego w Królikowie wybuchł pożar. Na miejscu, poza # służbami obecny były władze Szubina oraz przedstawiciele delegatury okręgu bydgoskiego Państwowej Komisji Wyborczej.

(czytaj więcej)
13 października 2019 0

Pożar lokalu wyborczego w Królikowie. Przerwane głosowanie

W dzień wyborów przed godziną 9 doszło do pożaru na terenie lokalu wyborczego w miejscowości Królikowo. Więcej informacji podamy w późniejszym czasie.

(czytaj więcej)
12 października 2019 6

Zaginęła 15-letnia mieszkanka Bydgoszczy. Czy ktoś widział Nikolę?

Policjanci z Fordonu prowadzą poszukiwania 15-latki, która w czerwcu (27.06.2019) oddaliła się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

(czytaj więcej)
11 października 2019 4

Zerwane śruby mocujące koło naczepy. Kierowca ukarany mandatem

Naczepę z odkręconymi i zerwanymi śrubami mocującymi jedno z kół zatrzymał do # kontroli patrol kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Niesprawnym pojazdem przewożono ładunek z Niemiec do Litwy.

(czytaj więcej)
11 października 2019 4

Poszukiwany został „namierzony”. 31-latek spędzi rok w więzieniu

Dzielnicowy z komisariatu w Kcyni ustalił miejsce przebywania # 31-latka poszukiwanego od kilku miesięcy do odbycia kary pozbawienia wolności. Dziś zatrzymany trafił za więzienne mury, gdzie spędzi rok.

(czytaj więcej)
10 października 2019 8

Kontrole przy użyciu wideorejestratora. Po raz kolejny efektywne

Dwie kobiety, które w obszarze zabudowanym przekroczyły dopuszczalną prędkość o # więcej niż 50 km/h straciły czasowo uprawnienia do kierowania pojazdami. Obie wczoraj namierzył policyjny wideorejestrator.

(czytaj więcej)
10 października 2019 14

Działania "SMOG" w naszym powiecie. Posypały się mandaty

Policjanci z nakielskiego referatu ruchu drogowego podczas wczorajszych działań # „SMOG” eliminowali z ruchu auta niesprawne technicznie. W związku z ujawnionymi usterkami mundurowi zatrzymali aż 13 dowodów rejestracyjnych, „posypały" się też mandaty.

(czytaj więcej)
10 października 2019 4

Wjechał w płot przydrożnej posesji. 30-latek miał ponad promil alkoholu

Ponad promil alkoholu miał w organizmie kierowca citroena, który wczoraj w # Wolwarku nie zapanował nad pojazdem i wjechał w płot przydrożnej posesji. 30-latek stracił prawo jazdy, a niebawem czeka go sprawa w sądzie.

(czytaj więcej)
10 października 2019 0

Akcja "SMOG". Działania na kujawsko-pomorskich drogach

Policjanci ruchu drogowego w całym kraju prowadzili wczoraj działania # kontrolno-prewencyjne „SMOG".

(czytaj więcej)
10 października 2019 1

Poszukiwany złapany w mieszkaniu. Teraz odbędzie karę więzienia

Policjanci z Mroczy zatrzymali 41-latka poszukiwanego przez sąd do odbycia kary za # przestępstwo, którego się dopuścił. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Jeszcze dziś zostanie dowieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

(czytaj więcej)
09 października 2019 5

Kolizja z narkotykami w tle. Grożą mu 3 lata więzienia

Policjanci z Szubina wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego# zatrzymali kierowcę, który je spowodował. Okazało się, że 35-latek nie dość, że był pod wpływem narkotyków, to jeszcze je przy sobie miał. Mieszkaniec Torunia już usłyszał zarzuty.

(czytaj więcej)
09 października 2019 6

Strażacy opanowali przystań. Od rana trwają ćwiczenia

9 października na nakielskiej przystani zorganizowano ćwiczenia praktyczne w zakresie budowy układów pompowo.wężowych zaopatrzenia wodnego.

(czytaj więcej)
09 października 2019 2

Droga była zablokowana. Zderzenie 4 aut

Wczoraj wieczorem doszło do bardzo groźnego zdarzenia na drodze krajowej nr 10.

(czytaj więcej)
08 października 2019 64

Kolizja w Nakle. Zderzyły się dwa samochody osobowe

We wtorek, 8 października na skrzyżowaniu ulic Bydgoskiej i ks. Skargi w # Nakle doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych.

(czytaj więcej)
08 października 2019 50

Śmiertelny wypadek w Łochowicach. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i # okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. 19-letni kierujący mercedesem poniósł śmierć na miejscu w wyniku zderzenia z ciągnikiem rolniczym. Zdarzenie miało miejsce na drodze w miejscowości Łochowice.

(czytaj więcej)
08 października 2019 5

Skradzione rowery odzyskane. Złodzieje zostali już złapani

Nakielscy kryminalni odzyskali rowery warte łącznie prawie # 3,5 tysiąca złotych. Ustaleni złodzieje poniosą odpowiedzialność przed sądem. Za kradzież grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. Odzyskane mienie wróciło do prawowitych właścicieli.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

V miesiąc życia dziecka. „Mamo to JA twój mały akrobata"

Czas biegnie nieubłaganie, codziennie twoje dziecko robi ogromne postępy.

(czytaj więcej)