Dziś mamy 7 grudnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

Na sygnale

06 grudnia 2019 2

Kolizja na krajowej „dziesiątce”. Skoda najechała na tył volvo

6 grudnia około godz. 9.50 na drodze krajowej nr 10 w Ślesinie doszło do# zdarzenia drogowego. Kierujący nie odnieśli obrażeń.

(czytaj więcej)
06 grudnia 2019 6

Policjanci odzyskali skradzione auto warte ponad ćwierć miliona złotych!

Szubińscy policjanci odzyskali mercedesa wartego 260 tys. złotych, który został skradziony #na terenie Niemiec. W związku ze sprawą funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o paserstwo, za co usłyszeli zarzuty w prokuraturze. Decyzją sądu mężczyźni najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

(czytaj więcej)
04 grudnia 2019 9

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc!

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji # osoby przedstawionej na zdjęciu. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

(czytaj więcej)
04 grudnia 2019 3

Pijany kierowca wpadł, bo rozmawiał przez telefon

Ponad promil alkoholu miał w organizmie kierowca bmw, którego wczoraj w Mroczy zatrzymali miejscowi mundurowi. 41-latek stracił prawo jazdy, niebawem usłyszy też zarzuty.

(czytaj więcej)
04 grudnia 2019 0

Policyjne działania w całym kraju. Sprawdzą, czy uczestnicy ruchu przestrzegają przepisów

4 grudnia w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzą wzmożone działania# pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Mimo iż nadrzędnym celem działań będzie egzekwowanie przestrzegania przepisów mających ścisły związek z bezpieczeństwem niechronionych uczestników ruchu drogowego, policjanci będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

(czytaj więcej)
04 grudnia 2019 4

Kolizja dwóch osobówek. 34-latek ukarany mandatem (ustalenia policji)

We wtorek, 3 grudnia, około godziny 17.00 na DW 241 między Nakłem a # Paterkiem doszło do zdarzenia drogowego

(czytaj więcej)
04 grudnia 2019 2

Kontrole przewozu osób. Sprawdzono samochody osobowe

W dniu 30 listopada br., inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu # Transportu Drogowego w Bydgoszczy wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy i Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili działania ukierunkowane na ujawnienie i wyeliminowanie pojazdów w sposób nielegalny świadczących samochodami osobowymi zarobkowe przewozy drogowe osób. Do kontroli wytypowano dwa pojazdy osobowe.

(czytaj więcej)
04 grudnia 2019 0

Dwa zdarzenia w jednym dniu. Kierowcy nie odnieśli obrażeń

W poniedziałek, 2 grudnia w Kcyni doszło do # dwóch zdarzeń drogowych.

(czytaj więcej)
03 grudnia 2019 16

Pożar osobówki w Rynarzewie. Udało się opanować ogień

3 grudnia br. około godziny 11.30 w Rynarzewie (gm. Szubin) doszło do # pożaru samochodu osobowego.

(czytaj więcej)
03 grudnia 2019 2

Zdarzenie drogowe między Nakłem a Paterkiem. Ruch prowadzony był wahadłowo

We wtorek, 3 grudnia, około godziny 17.00 na DW 241 między Nakłem a # Paterkiem doszło do zdarzenia drogowego. Ruch prowadzony był wahadłowo. Na miejscu pracowała policja oraz ZRM. Więcej informacji wkrótce.

(czytaj więcej)
03 grudnia 2019 2

Samochód osobowy potrącił pieszego. 59-latek zmarł na miejscu

Na drodze krajowej nr 80 w powiecie toruńskim doszło do tragicznego w # skutkach wypadku drogowego. Samochód osobowy potrącił pieszego. 59-latek zmarł na miejscu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia i proszą świadków o kontakt.

(czytaj więcej)
03 grudnia 2019 2

Zderzenie dwóch osobówek. Jedna osoba zabrana do szpitala

We wtorek, 3 grudnia, około godziny 9:00 na DK nr 246 w miejscowości # Stary Jarużyn (gm. Szubin) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

(czytaj więcej)
03 grudnia 2019 0

Nocne zwiedzanie komisariatu. Zuchy wysłuchały policyjnych opowieści

Uczestnicy nocnego złazu harcerskiego ze Szkoły Podstawowej w # Mroczy z uwagą słuchali, na czym polega praca mundurowych i zwiedzali komisariat. Mimo późnej pory humory harcerzom dopisywały.

(czytaj więcej)
03 grudnia 2019 7

Dachowanie samochodu dostawczego. 1 osoba zabrana do szpitala

3 grudnia br. około godziny 8.20 na drodze Osówiec – Szczutki (gm. Sicienko) doszło do # dachowania samochodu dostawczego.

(czytaj więcej)
03 grudnia 2019 0

Tragiczny wypadek w Steklinie. Zginęły 2 osoby

2 grudnia w Steklinie w powiecie toruńskim doszło do tragicznego w skutkach # wypadku drogowego. W czołowym zderzeniu ciężarówki i samochodu osobowego zginęły 2 osoby. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz proszą świadków o kontakt.

(czytaj więcej)
03 grudnia 2019 0

Zdarzenie drogowe w Starym Jarużynie. Ruch odbywał się wahadłowo

We wtorek, 3 grudnia, około godziny 9.00 na DW nr 246 w miejscowości # Stary Jarużyn (gm. Szubin) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W działaniach brali udział strażacy, ZRM oraz policja. Na tym odcinku drogi ruch odbywał się wahadłowo. Więcej informacji podamy wkrótce.

(czytaj więcej)
02 grudnia 2019 10

Awantury, groźby i strzał z wiatrówki. Zachowanie agresora oceni sąd

Zarzuty gróźb usłyszał 47-latek z Mroczy, który najpierw groził swojemu sąsiadowi, a później #strzelił w jego kierunku z wiatrówki. Podejrzany nie uniknie kary, a w myśl obowiązujących przepisów grożą mu dwa lata więzienia.

(czytaj więcej)
02 grudnia 2019 0

Sprawdzono trzeźwość prawie 1500 kierowców. Zatrzymano jedną osobę

W sobotę, 30.11.19, na drogach powiatu nakielskiego policja kontrolowała trzeźwość #kierowców. Działania prowadzone były w godzinach rannych i popołudniowych. Mundurowi sprawdzili trzeźwość łącznie 1490 kierowców.

(czytaj więcej)
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Ciąża u kobiety po 40. roku życia. Co warto zapamiętać?

Decyzja o zajściu w ciążę to kwestia indywidualna. Coraz częściej # kobiety decydują się na nią w późniejszym wieku.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)