Dziś mamy 23 sierpnia 2017, środa, imieniny obchodzą:

Na sygnale

21 sierpnia 2017 7

W stanie nietrzeźwości wsiadła za kierownicę i spowodowała kolizję

W dniu 19 sierpnia 2017 rok ok. godz. 02.40 dyżurny Komisariatu Policji w #Szubinie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Kcyńskiej w Szubinie.

(czytaj więcej)
21 sierpnia 2017 3

Długo nie cieszyli się zdobyczą. Jednego ze sprawców ujął mieszkaniec

W dniu 19 sierpnia 2017 rok ok. godz. 6.00 dyżurny KPP w Nakle nad Notecią został #telefonicznie powiadomiony przez mieszkańca gminy Kcynia o zatrzymaniu mężczyzny, który włamał się do samochodu skąd ukradł akumulator.

(czytaj więcej)
21 sierpnia 2017 2

Rowerem po alkoholu. Mężczyzna miał w organizmie 1,54 promila

Policjanci z nakielskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę, który w #wydychanym powietrzu miał 1,54 promila alkoholu.

(czytaj więcej)
21 sierpnia 2017 0

Fiatem seicento na „podwójnym gazie”. Kierowca stracił prawo jazdy

Policjanci z nakielskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierowcę Fiata Seicento, #który w wydychanym powietrzu miał 0,76 promila alkoholu

(czytaj więcej)
21 sierpnia 2017 0

Nietrzeźwy kierowca zatrzymany. Trafił do policyjnego aresztu

Dwóch 37 letnich mężczyzn oraz załoga straży pożarnej udaremnili dalszą jazdę #nietrzeźwemu kierującemu.

(czytaj więcej)
19 sierpnia 2017 146

Zderzenie bmw z mercedesem. Sprawca nie wyrobił na zakręcie

W sobotę przed godz. 20.00 dwa auta - mercedes i bmw zderzyły się #w Nakle. Jedną osobę przetransportowano do szpitala.

(czytaj więcej)
19 sierpnia 2017 11

Niespokojna sobota na drogach. Służby były wzywane do kilku zdarzeń

19 sierpnia doszło do kilku zdarzeń drogowych. Na szczęście żaden z uczestników #nie odniósł poważniejszych obrażeń.

(czytaj więcej)
18 sierpnia 2017 10

Dwaj nietrzeźwi kierowcy zatrzymani. Stracili prawo jazdy

Policjanci nakielskiej drogówki podczas obsługi zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika #rolniczego, skontrolowali kierowcę volkswagena jadącego całą szerokością drogi. 57-latek, który nim kierował miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Pijany okazał się także kierowca ciągnika, który spowodował zdarzenie, na które zostali wezwani policjanci. Teraz obaj kierowcy będą tłumaczyć się w sądzie.

(czytaj więcej)
18 sierpnia 2017 14

Setki uszkodzonych budynków. Która gmina najbardziej ucierpiała?

O skutkach nawałnicy pisaliśmy już wielokrotnie. W całym powicie ucierpiało #551 budynków mieszkalnych, 327 gospodarczych i 16 użyteczności publicznej. Jak te statystyki przekładają się na każdą gminę?

(czytaj więcej)
17 sierpnia 2017 5

Policyjna kontrola zakończona zarzutami dla wszystkich podróżujących

Zarzuty zniszczenia mienia, posiadania środków odurzających oraz kierowania pod ich #wpływem usłyszeli mieszkańcy Mroczy, po tym jak auto, którym się poruszali zostało zatrzymane do kontroli w związku z ustaleniami, że mężczyźni mogą mieć coś wspólnego z wybitą szybą w gospodarstwie rolnym w Wielu. O losie całej zatrzymanej trójki rozstrzygnie sąd.

(czytaj więcej)
17 sierpnia 2017 13

Chciał wzbogacić się na skradzionym drewnie. Sprawę rozstrzygnie sąd

Zarzut kradzieży drewna usłyszał 26–letni mieszkaniec Nakła, który został zatrzymany #przez mundurowych po tym, jak pracownik leśnictwa zgłosił to przestępstwo dyżurnemu policji. Mundurowi przerwali proceder sprzedaży skradzionej dębiny, bo, jak się okazało, podejrzany zaczął już spieniężać pozyskany w nielegalny sposób "towar".

(czytaj więcej)
16 sierpnia 2017 13

Wypadek podczas wykonywania prac. Mężczyzna spadł z rusztowania

15 sierpnia po południu policja została wezwana do pomocy przy zabezpieczaniu #miejsca lądowania śmigłowca w Kcyni.

(czytaj więcej)
12 sierpnia 2017 3

Nawałnica nie oszczędziła gminy Kcynia. Trwa usuwanie szkód

Wichura z intensywnymi opadami deszczu wyrządziła ogromne szkody także w # gminie Kcynia. Na zdjęciach uszkodzone budynki gospodarcze w miejscowości Weronika, Paulina, Kowalewko.

(czytaj więcej)
12 sierpnia 2017 18

Zrujnowany cmentarz. Powalone drzewa zniszczyły nagrobki

Nakielski cmentarz bardzo ucierpiał po wczorajszej nawałnicy. Wiele nagrobków # zostało zniszczonych przez powalone drzewa.

(czytaj więcej)
12 sierpnia 2017 3

Wiele budynków ma uszkodzone dachy. Straty są ogromne

Wichura, która przeszła wczorajszej nocy nad powiatem uszkodziła wiele budynków. W Nakle # zerwało dach jednego z budynków przy ulicy Długiej. Ruch został wstrzymany. Strażacy zabezpieczają dachy plandekami. Uszkodzony został także m.in. dach kościoła pw. św. Wawrzyńca czy dach kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego.

(czytaj więcej)
12 sierpnia 2017 10

Huragan zniszczył parki. Zobacz (film)

Wczorajsza nawałnica wyrządziła ogromne szkody w całym powiecie nakielskim. Porywy wiatru # były tak silne, że większość drzew w nakielskim parku 700-lecia została powalona. Zniszczona została również infrastruktura. Wiatr nie oszczędził także parku Sobieskiego.

(czytaj więcej)
12 sierpnia 2017 25
Przyślij zdjęcia

Burza szalała nad regionem. Wyrządziła wiele szkód

Powalone drzewa, zalane piwnice, uszkodzone linie energetyczne, wyrwane dachy, zniszczone #auta, zablokowane ulice - to bilans #burzy, jaka przeszła w nocy z piątku na sobotę nad regionem. Strażacy cały czas interweniują.

(czytaj więcej)
11 sierpnia 2017 2

Policjanci rozpoczynają „Sierpniowy Weekend”. Na drogach będzie więcej patroli

Już dzisiaj (11.08.17) kujawsko-pomorscy policjanci rozpoczynają ogólnopolskie działania #na drogach pn. „Sierpniowy Weekend”. Akcja potrwa do wtorku (15.08.17). Wzmożone działania mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Funkcjonariusze nie tylko będą kontrolowali prędkość, ale przede wszystkim stan trzeźwości kierujących.

(czytaj więcej)
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Sierpień miesiącem abstynencji tylko w teorii? Praktyka jest inna

Od 33 lat Kościół niezmiennie apeluje, by w sierpniu Polacy odstawili kieliszki i zafundowali #sobie miesiąc trzeźwości. Ilu z Was byłoby w stanie na ten czas zrezygnować z alkoholu?

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)