Dziś mamy 23 lipca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2024

Piżama party. Głośna i szalona impreza tematyczna

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Dnia 19 czerwca bieżącego roku w przedszkolu# Szkoły Podstawowej im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie odbyła się druga edycja niesłychanie głośnej i szalonej imprezki tematycznej.

Wszystkich uczestników obowiązywał dress code. Tak więc każde dziecko przekroczyło próg przedszkola w piżamie, trzymając w ręku poduszkę i kocyk. Trend piżamowy był po raz kolejny hitem imprezy, która opanowała całe przedszkole.

W tym roku połączyliśmy siły z rodzicami naszych przedszkolaków, co pozwoliło na zapewnienie wielu wspaniałych atrakcji dla dzieci. Mimo wiszącego w powietrzu deszczu dzieci z wielką radością bawiły się na dmuchanej zjeżdżalni, robiły sobie kolorowe, brokatowe tatuaże, zajadały się słodką watą cukrową, pysznym popcornem, goframi ociekającymi czekoladą, dżemem i posypkami oraz chrupiącymi frytkami. Ojjjjj... to była prawdziwa uczta dla brzuszków naszych dzieci. "Biedroneczki" i "Motylki" tańczyły w rytm wybieranych przez siebie piosenek oraz łapały oddech na kocykach rozłożonych w przedszkolnym ogrodzie. Z pewnością możemy rzec, że dźwięczący śmiech i wesoły gwar przegoniły deszczowe chmury. Dzieci mogły w pełni wykorzystać ten ostatni dzień w murach przedszkola przed rozpoczęciem wakacji.

Dziękujemy Mamom - Pani Joannie Pawlak, Pani Jolancie Czechowskiej i Pani Katarzynie Taraska, które uczestniczyły w tym wydarzeniu, zadbały o fundusze na atrakcje i wyśmienite przekąski.

Materiał: Oliwia Kędziora / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wymiana doświadczeń i nowoczesna technologia. Szkolenie żołnierzy

W ostatnich dwóch tygodniach Centrum Szkolenia Wojsk Obrony #Terytorialnej we współpracy z instruktorami Gwardii Narodowej Stanu Illinois realizowało szkolenie Critical Knowledge Exchange przeznaczone dla Obserwatorów Ognia.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Wzniesienia kryją tajemnicę. Pozostałości kurhanów i pomniki

Te niepozorne wzniesienia kryją w sobie tajemnicę. Uczyniła je #ludzka ręka. Dziś historia o miejscach pamięci w Leśnictwach Dziewierzewo i Żarczyn.

(czytaj więcej)