Dziś mamy 18 maja 2024, sobota, imieniny obchodzą:

29 marca 2023

Ostatni mecz Kujawsko-Pomorskiej Ligi. Kilka błędów w końcówce

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

Młodziczki w ostatnim meczu Kujawsko-Pomorskiej Ligi zmierzyły się z drużyną MKS Brodnica.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Nasz zespół do 22' prowadził, jednak w końcówce popełniamy kilka błędów w rozegraniu i przegrywamy do przerwy 11-14. Na początku drugiej połowy szybko zmniejszamy straty. Jednak było to za mało na dobrze dysponowany zespół gości. Przegrywamy 19-23.

Drużynie MKS Brodnica życzymy powodzenia w rozgrywkach centralnych.

Skład: Lena Czarnecka (br), Weronika Hallas (6), Gabriela Kubiak (6), Marcelina Borowska (2), Amelia Witczak (2), Martyna Stanisławczyk (2), Martyna Branicka (1), Wiktoria Heymann, Maja Kosmatka, Matylda Smolińska, Martyna Stanisławczyk, Helena Łykowska. Trenerzy: Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

"Przybij Piątkę z CSWOT". Bieg terenowy z przeszkodami

Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej #zaprasza wszystkich biegaczy na wyjątkowy bieg terenowy pod nazwą „Przybij Piątkę z CSWOT”, który odbędzie się już 25 maja br. na terenie Gospodarstwa Szkółkarskiego Bielawy.

(czytaj więcej)
0

Leczenie boreliozy metodą ILADS. Nałożono pierwszą karę pieniężną

Podsumowanie działań Rzecznika Praw Pacjenta w zakresie leczenia# boreliozy metodą ILADS i pierwsza kara pieniężna nałożona w tej sprawie.

(czytaj więcej)
0

Dzień Mostowca. "Znani i szanowani na całym świecie"

Nieco ponad 10 tys. obiektów mostowych znajduje się #w zarządzie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Ich łączna długość wynosi ok. 570 km, a powierzchnia to ok. 8,4 mln m². Wiele z tych mostów zaliczanych jest do wyjątkowych dzieł sztuki inżynieryjnej. Nie mogłyby jednak powstać, gdyby nie praca wybitnych specjalistów. 18 maja obchodzimy Dzień Mostowca.

(czytaj więcej)
0

Dokumentacja medyczna na żądanie pacjenta. Zapadł wyrok

Udostępnianie dokumentacji medycznej – placówka medyczna ma obowiązek #wysyłki pacjentowi, na jego żądanie, dokumentacji medycznej pocztą. Sąd potwierdza stanowisko Rzecznika Praw Pacjenta.

(czytaj więcej)