Dziś mamy 3 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

29 marca 2023

Ostatni mecz Kujawsko-Pomorskiej Ligi. Kilka błędów w końcówce

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

Młodziczki w ostatnim meczu Kujawsko-Pomorskiej Ligi zmierzyły się z drużyną MKS Brodnica.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Nasz zespół do 22' prowadził, jednak w końcówce popełniamy kilka błędów w rozegraniu i przegrywamy do przerwy 11-14. Na początku drugiej połowy szybko zmniejszamy straty. Jednak było to za mało na dobrze dysponowany zespół gości. Przegrywamy 19-23.

Drużynie MKS Brodnica życzymy powodzenia w rozgrywkach centralnych.

Skład: Lena Czarnecka (br), Weronika Hallas (6), Gabriela Kubiak (6), Marcelina Borowska (2), Amelia Witczak (2), Martyna Stanisławczyk (2), Martyna Branicka (1), Wiktoria Heymann, Maja Kosmatka, Matylda Smolińska, Martyna Stanisławczyk, Helena Łykowska. Trenerzy: Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)