Dziś mamy 21 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

26 marca 2023

Debiut czwartoklasistów na parkietach piłki ręcznej. Dali z siebie wszystko

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

Nasi chłopcy uczniowie IV klasy sportowej Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni zadebiutowali# dziś na parkietach piłki ręcznej. Dziś w Wągrowcu odbył się III Ogólnopolski Turniej im. Jerzego Kasprzaka zorganizowany przez MKS Nielba Wągrowiec - piłka ręczna.

Przyszło nam się zmierzyć z drużynami ligowymi. Było ciężko, ale z każdym meczem dawaliśmy z siebie wszystko. Będziemy ciężko trenować, gdyż chcemy następnym razem wypaść lepiej.

Końcowa klsyfikacja:

1. Nielba I Wągrowiec
2. Grunwald I Poznań
3. Nielba II Wągrowiec
4. Grunwald II Poznań
5. MKS Poznań
6. MLUKS Orlik Kcynia

Skład: Filip Dubiel, Jan Marciniak, Przemysław Czopek, Sebastian Kałużny, Piotr Majchrzak, Konrad Musiał, Wiktor Kowalewski, Bogumił Chełkowski, Patryk Winiaszewski, Bartosz Wrzyszcz. Trener: Bartek Łyszczarz.

Dziękujemy za zaproszenie. Chłopcy wrócili bardzo zadowoleni. Serdeczne podziękowania dla p.Janusza Kowalskiego.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Zbliża się czas odpoczynku. Nie zapominaj o bezpieczeństwie na drogach

Już w najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego, początek pierwszego wakacyjnego weekendu #i pierwszych wakacyjnych wyjazdów. W podróży najważniejszy jest nie tylko komfort i tempo przemieszczania się, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników dróg. Przypominamy o najważniejszych zasadach i dobrych praktykach. Ponadto wskażemy, gdzie kierowcy pojadą nowymi odcinkami dróg, z których podczas zeszłorocznych wakacji nie mogli jeszcze skorzystać.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)