Dziś mamy 6 lutego 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 listopada 2022

Zwycięstwo w derbach Orlików. Zdobyły trzy punkty

fot. powierzone

fot. powierzone

W trzeciej kolejce Kujawsko-Pomorskiej Ligi młodziczki nasz zespół wygrywa spotkanie z UKS Orlik Kowalewo Pomorskie 26-18.

W pierwszą połowe spotkania nasz zespół wszedł bardzo pewnie i z mocną obroną, co dało nam wynik 14-8. W drugiej części gry pojawił się luz, co sprawiło małe kłopoty w ataku. Jednak nie przeszkodziło nam to w zwycięstwie.Tym samy przywozimy 3 punkty do Kcyni.

To pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Liczymy na kolejne punkty!

Skład: Lena Czarnecka (br), Weronika Hallas (12), Iga Wiśniewska (6), Martyna Stanisławczyk (3), Marcelina Borowska (3), Martyna Branicka (1), Gabriela Kubiak (1), Wiktoria Heymann, Julia Dubiel.
Trenerzy: Natalia Grzegorek, Bartek Łyszczarz i Dariusz Andrzejczak.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)