Dziś mamy 20 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

02 czerwca 2024

Uplasował się najwyżej z Polaków. Sukces Kacpra Gieryka

fot. Tomasz Śmietana (archiwum TC Chrobry SCOTT Głogów)

fot. Tomasz Śmietana (archiwum TC Chrobry SCOTT Głogów)

W zakończonym dzisiaj Course de la Paix Grand Prix Jeseníky #Kacper Gieryk, startujący w reprezentacji narodowej młodzieżowców, uplasował się najwyżej z Polaków.

Od 30 maja do dzisiaj aż 23 narodowe reprezentacje z całego świata rywalizowały w Czechach w ramach kolejnej edycji Wyścigu Pokoju dla orlików. Dzisiaj kolarze mieli do pokonania 126 kilometrów z Šumperk do Jeseník. Faworyci klasyfikacji generalnej ukończyli etap w peletonie. Kacper Gieryk (TC Chrobry SCOTT Głogów) zajął w klasyfikacji generalnej 12. miejsce. Kolejny z Polaków Mateusz Gajdulewicz został sklasyfikowany na 23 miejscu.

Źródło: TC Chrobry SCOTT Głogów

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  MTB, w dniu 02-06-2024 19:40:05 napisał:

  Brawo!!! Gratulacje!!!

  odpowiedz

  • 1 (1)

  On, w dniu 02-06-2024 21:48:52 napisał:

  Super.. gratulacje

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Rowerzysta, w dniu 03-06-2024 06:40:19 napisał:

  Brawo Kacper!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Budowa magazynów
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Zbliża się czas odpoczynku. Nie zapominaj o bezpieczeństwie na drogach

Już w najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego, początek pierwszego wakacyjnego weekendu #i pierwszych wakacyjnych wyjazdów. W podróży najważniejszy jest nie tylko komfort i tempo przemieszczania się, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników dróg. Przypominamy o najważniejszych zasadach i dobrych praktykach. Ponadto wskażemy, gdzie kierowcy pojadą nowymi odcinkami dróg, z których podczas zeszłorocznych wakacji nie mogli jeszcze skorzystać.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)