Dziś mamy 15 lipca 2025, wtorek, imieniny obchodzą:

14 sierpnia 2024

Termin konkursu wydłużony. Nagraj i zmontuj wakacyjną rolkę

fot. Stowarzyszenie

fot. Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"

Zarząd Stowarzyszenia "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk" #na prośbę młodych mieszkańców powiatu nakielskiego postanowił wydłużyć termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs do 6 września 2024 r. tak, aby umożliwić zbieranie materiału na rolki do końca trwania wakacji.

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą wakacyjną rolkę i wręczenie nagród nastąpi zatem do 13 września br.

Uczestnikami konkursu mogą być dzieci i młodzież w wieku od 10 do 16 lat (włącznie), zamieszkujące obszar powiatu nakielskiego.

Zadaniem konkursowym jest zaś nagranie i zmontowanie rolki przeznaczonej do publikacji w mediach społecznościowych. Tematyka rolki musi odnosić się do spędzania czasu wolnego podczas wakacji na Krajnie i Pałukach.

Każda osoba może nadesłać wyłącznie jedną pracę konkursową, tj. jedną rolkę. Rolka musi zostać przesłana w formacie pionowym, mp4 i odpowiadać aktualnym wymaganiom mediów społecznościowych, tj. Facebooka. Maksymalny czas trwania rolki to 1 min.

Pracę konkursową należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: partnerstwo.naklo@wp.pl do dnia 06.09.2024 r. (włącznie) wraz z podpisanym załącznikiem nr 1 do Regulaminu. Wiadomość e-mail należy zatytułować: Rolka na konkurs.

Partnerstwo dla Krajny i Pałuk przewiduje przyznanie trzech nagród o łącznej wartości 600 zł, tj. za pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz opublikowanie rolek na swoim fanpage na Facebooku.

Regulamin konkursu oraz załącznik nr 1 dostępne są na stronie www.krajna-paluki.cna.org.pl w artykule: Konkurs na rolkę pt.: „Wakacje na Krajnie i Pałukach”.

Materiał: Monika Żydek / Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

"Zosia z Pnia". Perełka archeologiczna regionu

W miejscowości Pień, na terenie gminy# Dąbrowa Chełmińska w powiecie bydgoskim, historia przeszłości dosłownie wychodzi z ziemi. To właśnie tam, od ponad dwóch dekad, naukowcy z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu prowadzą intensywne badania archeologiczne, które odkrywają tajemnice codziennego życia, śmierci, a także wiary i obyczajów dawnych mieszkańców tych ziem.

(czytaj więcej)
0

Trwa wzmożona aktywność kleszczy. Jak się chronić?

Trwa wzmożona aktywności kleszczy. Bądźmy ostrożni# podczas wypoczynku na świeżym powietrzu – szczególnie w lasach, parkach, na działkach i łąkach. W Polsce występuje ok. 19 gatunków tych pajęczaków. Warto wiedzieć, że powszechnie występujący w Polsce kleszcz pospolity jest pasożytem bytującym na ponad stu różnych gatunkach ssaków, gadów i ptaków.

(czytaj więcej)
0

615. rocznica Bitwy pod Grunwaldem. Symbol zwycięstwa i jedności

15 lipca 1410 roku zapisał się na kartach historii# jako dzień jednego z najważniejszych zwycięstw w dziejach Europy Środkowo-Wschodniej. Tego dnia wojska Królestwa Polskiego oraz Wielkiego Księstwa Litewskiego, dowodzone przez króla Władysława Jagiełłę, pokonały potężny Zakon Krzyżacki w wielkiej Bitwie pod Grunwaldem.

(czytaj więcej)
0

Nieprzyjemny czas dla alergików. Co pyli w lipcu?

Lipiec to sezon wypoczynku, wycieczek i pikników. Niestety #może jednocześnie być nieprzyjemnym czasem dla alergików.

(czytaj więcej)