Dziś mamy 21 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

11 czerwca 2024

Radosny czas dla najmłodszych. W przedszkolu obchodzono Dzień Dziecka

fot. Przedszkole Miejskie im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni

fot. Przedszkole Miejskie im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni

Pod koniec maja w Przedszkolu Miejskim #im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni obchodzono Dzień Dziecka.

Rodzice wraz z panią dyrektor,nauczycielami i pracownikami przedszkola zapewnili naszym dzieciom radosny i miły dzień.Dzieci otrzymały mnóstwo życzeń, prezentów. Było też dużo innych przyjemności: popcorn, wata cukrowa, malowanie twarzy, warkoczyki,tatuaże, dmuchaniec.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak wspaniałego dnia dla naszych przedszkolaków. Wielkie podziękowania kierujemy do przewodniczącej rady rodziców Magdaleny Kwiatkowskiej, Angeliki Plewa Piechockiej, Kamili Silickiej , Marzeny Karakiewicz, Małgorzaty Bartkowiak,Klaudii Gryczka, Magdy Chudzik, Łukasza Szczepańskiego.

Materiał: Beata Szymczak / Przedszkole Miejskie im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Zbliża się czas odpoczynku. Nie zapominaj o bezpieczeństwie na drogach

Już w najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego, początek pierwszego wakacyjnego weekendu #i pierwszych wakacyjnych wyjazdów. W podróży najważniejszy jest nie tylko komfort i tempo przemieszczania się, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników dróg. Przypominamy o najważniejszych zasadach i dobrych praktykach. Ponadto wskażemy, gdzie kierowcy pojadą nowymi odcinkami dróg, z których podczas zeszłorocznych wakacji nie mogli jeszcze skorzystać.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)