Dziś mamy 22 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

30 listopada 2023

Poszukiwany 24-latek zatrzymany. Był skazany za udział w bójce

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Szubińscy patrolowcy zatrzymali #24-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Zatrzymany jeszcze dziś trafi do więziennej celi, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy.

Mieszkaniec Szubina winien przebywać w zakładzie karnym za udział w bójce, za co szubiński sąd skazał go na karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Ponieważ 24-latek sam nie stawił się do zakładu karnego, poszukiwania za nim wszczęli mundurowi.

Te zakończyły się wczoraj (29.11.23), po tym, jak funkcjonariusze z miejscowego komisariatu ustalili, że mężczyzna przebywa prawdopodobnie w jednym z mieszkań na terenie miasta. Informacje te szybko sprawdzono, a namierzonego w lokalu 24-latka wylegitymowano. Sprawdzenie jego personaliów w policyjnej bazie potwierdziło fakt wszczętych za nim poszukiwań.

Mieszkaniec Szubina został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie, skąd dzisiaj (30.11.23) zostanie dowieziony do zakładu karnego. Tam odbędzie karę pozbawienia wolności wyznaczoną przez sąd.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. oficera prasowego KPP Nakło

Oceń artykuł: 15 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  I po co Ci to było , w dniu 01-12-2023 10:06:05 napisał:

  Potulice City wita

  odpowiedz

  • 1 (3)

  , w dniu 01-12-2023 19:37:37 napisał:

  Haha, poszukiwany chyba w dupie . Szubińska policja tak pisze że poszukiwany gdzie go codziennie mijali i do tego wiedzieli gdzie mieszkał. Dodawać sobie zawsze będą . A co do komentarza pierwszego to jak nikt nie wie o co poszło to niech lepiej nie pisze buraku!

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Bardzo dobrze, krótko z nim, w dniu 03-12-2023 00:30:49 napisał:

  Czy to ktos z ekipy Rynkowej? Hahhahahhahaha. Ciesze sie, ze istnieje sprawiedliwosc, i szanowny Pan odpowie za swoj czyn.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  , w dniu 04-12-2023 11:47:17 napisał:

  Ludzie nie wiecie jaka prawda jest a pierdolicie głupoty, ludzie ogarnijcie się. Czy to ważne czy z rynku czy nie . Pierdolicie głupoty jak była potrzeba lataliscie do niego jak takie małe owczarki teraz jest tam gdzie nie trzeba hura bura robicie patologie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

"Bilans – trzecia pora roku". Senior w izolacji więziennej

Polskie społeczeństwo starzeje się, co ma swoje odzwierciedlenie# także w populacji skazanych. Funkcjonariusze Służby Więziennej wychodzą naprzeciw pojawiającym się potrzebom w zakresie podejmowania oddziaływań resocjalizacyjnych dostosowanych do osadzonych w wieku senioralnym. W Zakładzie Karnym w Potulicach rozpoczyna się kolejna edycja programu resocjalizacji sprzyjającego przygotowaniu do readaptacji społecznej seniorów pn. „Bilans – trzecia pora roku”.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)