Dziś mamy 19 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

20 lutego 2024

Początek ferii na lodowisku. Dużo radości mimo upadków

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Tradycją Szkoły Podstawowej #im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie jest coroczny wyjazd na lodowisko podczas zimowych ferii. Nie inaczej było w tym roku.

49 - osobowa grupa naszych uczniów pod opieką nauczycieli: p. Aleksandry Kubackiej, p. Marii Kamińskiej, p. Katarzyny Orzechowskiej i p. Małgorzaty Osial udała się w poniedziałkowy ranek (12 lutego 2024 r.) na lodowisko do Mogilna.

Początkujący uczniowie z pomocą pingwinków stawiali pierwsze kroki na lodzie, a bardziej zaawansowani doskonalili swój "warsztat". Zabawa na lodzie trwała 1,5 godz. Towarzyszyło jej dużo radości, uśmiechu (nawet mimo upadków) i dużo wspólnej zabawy. Wszyscy cali i zdrowi wróciliśmy do swoich domów.

Materiał: Maria Kamińska / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Edukacyjny piknik z okazji Dnia Ziemi. Wstęp bezpłatny

22 kwietnia 2024 r. po raz pięćdziesiąty czwarty obchodzimy# Dzień Ziemi. To święto ekologiczne, które w tym roku promowane jest hasłem: Planeta kontra plastik. W ramach obchodów Główny Inspektorat Ochrony Środowiska jest współorganizatorem edukacyjnego pikniku na terenie Państwowego Instytutu Geologicznego – PIB.

(czytaj więcej)
0

Ćwiczenia strażaków w Szczecinie. Doskonały obiekt do nauki

W ramach zawartego porozumienia o współpracy #z Politechniką Szczecińską ratownicy OSP JRS wzięli udział w ćwiczeniach zorganizowanych w Akademickim Centrum Szkoleniowym MUSTC.

(czytaj więcej)