Dziś mamy 13 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

30 września 2023

Udany występ w Szczawnie-Zdroju. Kolejny krok do większych sukcesów

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

Dziewczyny wzięły udział w eliminacjach #Grand Prix Polski w Szczawnie-Zdrój. Zagrały mega dobre zawody.

Wiktoria wygrała wszystkie pojedynki w grupie i fazie pucharowej. Julia także zagrała bardzo dobrze. Wygrywając 2 mecze w grupie zajęła 2 miejsce, które dało awans do fazy pucharowej. W pierwszym meczu pucharowym ograła pewnie zawodniczkę z Gliwic. W drugiej, decydującej rundzie, po zaciętej walce przegrała z zawodniczką z Warszawy. "Mamy Wiktorię w turnieju głównym i z tego możemy być dumni. Julia, młodsza o 2 lata i tak gra już bardzo dobrze rywalizując jak równy z równym ze starszymi koleżankami. Bardzo cieszy nas bardzo dobra gra, trenujemy dalej i wierzymy, że każde zawody to kolejny krok do jeszcze większych sukcesów." - przekazał trener Grzegorz Kowalski.

Trzymamy kciuki za jutrzejszy występ. Serdecznie podziękowania dla BS w Kcyni.

Udział w rozgrywkach możliwy jest dzięki dofinansowaniu ze środków budżetowych gminy Kcynia w ramach otwartego konkursu ofert nr 1/2023 "SPORT".

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)