Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

30 kwietnia 2019

Stara Fabryka. Właśnie tam odbył się wernisaż Emilii Łydka

fot.pow

fot.pow

W sobotę, 27 kwietnia odbył się wernisaż# połączony z promocją książki „Owiany Motyl” Emilii Elżbiety Łydka. Wernisaż miał miejsce w restauracji Stara Fabryka w Bydgoszczy.

Emilia jest mieszkanką Sipior w gminie Kcynia, która od wielu lat zmaga się z ciężką chorobą jaką jest schizofrenia. Mimo choroby maluje obrazy i pięknie pisze.

Wernisaż zorganizowało Kujawsko Pomorskie Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej pod kierownictwem pani dyrektor Policealnej Szkoły Sztuk Pięknych Jolanty Smagieł, która jest mentorem naszej poetki na wystawie można było obejrzeć kolejne prace malarskie.  Tym razem były to akwarele połączone z tuszem kreślarskim. Na wystawa przyjechało bardzo dużo  zaproszonych gości oraz przyjaciół Emilii.  Podczas wystawy było można nie tylko zachwycać się piękną pracą malarską oraz usłyszeć cudowne wiersze, ale było można również zakupić  książkę bądź pracę namalowane przez autorkę.

materiał: Anna Knasińska

 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprzedaż opon
Botox i wypełniacze
Elewacje
Masaż leczniczy
Naczepa platforma
Jadalnia / pokój dzienny
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)