Dziś mamy 19 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

06 lutego 2024

Karnawałowy bal integracyjny. Wspaniałe kreacje i wyjątkowy klimat

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

W Szkole Podstawowej #im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie 2 lutego 2024 r. odbył się bal karnawałowy. W wydarzeniu wzięli udział wszyscy uczniowie. Nasze najmłodsze pociechy z przedszkola, dzieci oraz młodzież ze starszych klas. Bal uroczyście rozpoczęła i otworzyła Dyrektor Szkoły - Pani Lucyna Bursztynowicz.

Tego dnia uczniowie wkroczyli na parkiet we wspaniałych przebraniach/kreacjach. Wszyscy na moment przenieśliśmy się do świata fantazji. Bajkowe stroje dzieci utożsamiających się z dworem królewskim, ze światem czarów i magii, z postaciami superbohaterów, służb ratowniczych, piłkarzy, zwierząt i kwiatów wprowadziły nas w wyjątkowy klimat. Muzyczna oprawa, o którą zadbał Pan Marcin Gąsiorowski roztańczyła każdego uczestnika imprezy. Tanecznym krokiem podążaliśmy w rytm muzyki, ciesząc się trwającym karnawałem.

Radość i wspólna zabawa podczas corocznego balu zacieśniają więzi uczniów, wychowawców i nauczycieli naszej szkoły.

Pięknie dziękujemy Radzie Rodziców, na której czele stoi Przewodnicząca Pani Barbara Sądel za zorganizowanie balu karnawałowego dla uczniów naszej szkoły.

Pięknie dziękujemy Radnemu Rady Powiatu Nakielskiego Panu Pawłowi Dudzie za wsparcie organizacji wydarzenia i przekazanie soczków dla wszystkich uczniów naszej szkoły z okazji balu.

Pięknie dziękujemy Panu Marcinowi Gąsiorowskiemu za poprowadzenie balu karnawałowego.

Cóż to był za bal...

Materiał: Oliwia Kędziora / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Edukacyjny piknik z okazji Dnia Ziemi. Wstęp bezpłatny

22 kwietnia 2024 r. po raz pięćdziesiąty czwarty obchodzimy# Dzień Ziemi. To święto ekologiczne, które w tym roku promowane jest hasłem: Planeta kontra plastik. W ramach obchodów Główny Inspektorat Ochrony Środowiska jest współorganizatorem edukacyjnego pikniku na terenie Państwowego Instytutu Geologicznego – PIB.

(czytaj więcej)
0

Ćwiczenia strażaków w Szczecinie. Doskonały obiekt do nauki

W ramach zawartego porozumienia o współpracy #z Politechniką Szczecińską ratownicy OSP JRS wzięli udział w ćwiczeniach zorganizowanych w Akademickim Centrum Szkoleniowym MUSTC.

(czytaj więcej)