Dziś mamy 26 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

17 października 2016

"Zagraliśmy bardzo słaby mecz". Co poszło nie tak?

W VIII kolejce B klasy seniorzy kcyńskiego Orła udali się na mecz ligowy do #Wielowsi i nie mogą zaliczyć tego wyjazdu do udanych.

Gospodarze już w 5' po strzale z narożnika pola karnego Jarosława Bagrowskiego objęli prowadzenie. Na wyrównanie czekaliśmy do 11', gdy po strzale z około dwudziestu metrów Hubert Reis strzelił nie do obrony. W 37' Dawid Hallas strzałem z głowy wyprowadził kcynian na prowadzenie - asysta Gliniewicz. Po bardzo problematycznym rzucie wolnym w 39’ gospodarze wyrównali. Do przerwy utrzymał się wynik remisowy 2-2.

Po przerwie przyjezdni z impetem ruszyli na bramkę gospodarzy i w 57' Hallas strzelił bramkę dla Orła, lecz siedem minut później Bagrowski wyrównał stan meczu. W 73' ponownie Hallas wyprowadził przyjezdnych na prowadzenie. Przyjezdni posiadali przewagę, lecz bramkę strzelili gospodarze za sprawą Bagrowskiego, który był autorem wszystkich czterech bramek. Natomiast w drużynie Orła trzy bramki strzelił powracający po kontuzji Dawid Hallas. Mecz zakończył się remisem 4:4 i jest sukcesem gospodarzy. Mało kto przed tym meczem stawiał na takie rozstrzygniecie. Raz jeszcze się okazało, iż faworyt nie zawsze wygrywa. Z pewnością negatywnymi autorami tego spotkania byli sędziowie, którzy zapomnieli za co się im płaci.

LZS Wielowieś - Orzeł Kcynia 4-4 (2-2)

Zagraliśmy bardzo słaby mecz i boli remis na boisku tak słabej drużyny. Zawodnicy walczyli i starali się wygrać ten mecz, lecz to nie był nasz dzień. Pracy sędziów nie chce oceniać, ponieważ szkoda zdrowia. Za tydzień w niedzielę zagramy w Kcyni o 14:00 z LZS Kościelec.

1-0 Jarosław Bagrowski (5')
1-1 Hubert Reis (11')
1-2 Dawid Hallas (37')
2-2 Jarosław Bagrowski (39')
2-3 Dawid Hallas (57')
3-3 Jarosław Bagrowski (64')
3-4 Dawid Hallas (73')
4-4 Jarosław Bagrowski

Żółte kartki - K. Gryszczyński (33'), Michalski Łukasz (62'), S. Liszka (83',88') w konsekwencji czerwona.- Orzeł