Dziś mamy 28 lutego 2020, piątek, imieniny obchodzą:

14 stycznia 2020

VII kolejka Kcyńskiej Ligi Halowej za nami! Rozegrano ciekawe mecze

fot. Ryszard Hanioszyn

fot. Ryszard Hanioszyn

Mecz ZST Branżowej Szkoły Zawodowej w Kcyni z MKS Niemczyn przyniosły szereg # ciekawych akcji i zaskakujących wyników.

Mecze rozegrano na wysokim poziome sportowym dostarczając licznie zgromadzonym kibicom bezmiar emocji. Remis 5:5 na 20 sekund przed końcem meczu jaki uzyskał prowadzący przez długi czas KAZ-BUD POL w meczu KAZ-BUD POL:SĄSIEDZI SIPIORY był dopełnieniem emocji i sportowej atmosfery tego meczu i VII kolejki Kcyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2019/2020.

Rozgrywki Kcyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Orła Białego sezonu 2019/2020 są przeprowadzane w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni ul. Wyrzyska 12, 89-240 Kcynia.

Drużyny biorące udział w rozgrywkach Kcyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Orła Białego Sezon 2019/2020:
1. Zieloni Zalesie 
2. Górki Zagajne 
3. Kaz-Bud Pol
4. Orzeł Kcynia 
5. ZST Technikum Informatyczne, Ekonomiczne, Liceum Ogólnokształcące w Kcyni 
6. MKS Niemczyn 
7. Sąsiedzi Sipiory 
8. ZST Branżowa Szkoła Zawodowa w Kcyni 

Wyniki i harmonogram rozgrywek znajdują się w załączniku. 

materiał: Ryszard Hanioszyn 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 2
Pliki do pobrania
KCYŃSKA 2019 LIGA HALOWA PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR ORŁA BIAŁEGO SEZON 2019-2020.docx

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Higiena w kuchni to coś więcej niż czyste ręce. Na co jeszcze zwrócić uwagę?

O higienie przygotowania i spożywania posiłków uczymy się już od najmłodszych lat. #Czyste ręce, dokładnie umyte warzywa i owoce, sprawdzanie daty przydatności do spożycia – to podstawowe zasady higieny w kuchni. Jednak to nie wszystko, o czym powinniśmy pamiętać. Dietetyk podpowiada, na co jeszcze warto zwrócić uwagę podczas przygotowania i spożywania posiłków.

(czytaj więcej)
0

Jak przechowywać owoce i warzywa? Koniecznie poznaj 5 zasad

Każdemu z nas zdarzyło się kiedyś przesadzić z ilością zakupów spożywczych, a w efekcie #wyrzucić część jedzenia do kosza. Statystyki mówią, że pozbywamy się jedzenia zwykle z powodu jego zepsucia, a trzecią co do wielkości grupą produktów najczęściej trafiających na śmietnik są – po pieczywie i wędlinach – świeże owoce Tymczasem istnieje prosty i tani sposób na przedłużenie trwałości owoców i warzyw: właściwe przechowywanie. Poznajmy 5 zasad, które pomogą nam dłużej cieszyć się ich smakiem i świeżością.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Twój nastolatek i długie godziny w sieci. Zastanawiałeś się nad przyczyną?

Coraz więcej młodych ludzi coraz więcej czasu spędza w internecie. Potwierdzi to każdy rodzic. Zastanawialiście się# kiedyś, dlaczego tak jest?

(czytaj więcej)