Dziś mamy 29 marca 2023, środa, imieniny obchodzą:

29 stycznia 2023

Tym razem się nie udało. Powalczą w Wielkopolskiej III lidze kobiet

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

W zakończonych dziś turnieju gr.D 1/16 Mistrzostw Polski Juniorek nasz zespół przegrał z SKS KUSY Kraków Piłka Ręczna 22-31.

Ostatni mecz turnieju decydował o awansie do dalszego etapu rozgrywek. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zakończyła się remisem po 13. Niestety początek drugiej połowy nie ułożył się po naszej myśli. Przegrywaliśmy 13-17, 16-2- 2. Potrafiliśmy zmniejszyć dystans do trzech bramek 19-22. Zaczęliśmy się spieszyć. Niestety nie przyniosło efektu. Ostatecznie przegrywamy i odpadamy.

- Jestem dumny z dziewcząt. Dziś zagrały dobry mecz. Pierwsza połowa była bardzo dobra. W drugiej mieliśmy swoje problemy i niestety przełożyło się to na wynik. Szkoda. Brakuje nam takich spotkań rozgrywanych częściej. Dalej będziemy pracować i przenosimy się do rywalizacji w Wielkopolskiej III lidze kobiet - przekazał trener Bartek Łyszczarz.

Skład: Aleksandra Puławska (br), Natalia Kramer (br), Maria Kutka (7), Daria Walentowska (5), Kinga Białachowska (4), Emilia Łyszczarz (2), Wiktoria Sawicka (1), Kinga Wiśniewska (1), Anna Urbańska (1), Kinga Chełminiak (1), Zuzanna Leszczyńska, Julia Zwolak, Martyna Popielarz, Martyna Śliwińska, Maja Michalska, Patrycja Kwiatkowska. Trenerzy: Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.

Serdecznie podziękowania dla naszych kibiców oraz mieszkańców Szubina, którzy tak licznie przybyli do hali!

Dziękuję bardzo Natalii Grzegorek za wszelką pomoc, Dominice Grzegorek i Marcelinie Borowskiej za obsługę stolika, Julii Rybak i Kamili Gogola za opiekę medyczna, Idze Wiśniewskiej za obsługę fb, a i jeszcze Jeremiemu za dostarczenie mega ważnej przesyłki.

Z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować:

- kcynia.pl Burmistrzowi Kcyni p. Markowi Szarudze,
- BS w Kcyni
- Lechpol
- Kartonex Kcynia
- PHU DEKA TRADE
- Rolnik Kcynia
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie
- Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)