Dziś mamy 5 czerwca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

01 października 2018

Turniej piłki nożnej szóstek piłkarskich. Która drużyna była najlepsza?

fot. Ryszard Hanioszyn

fot. Ryszard Hanioszyn

Lokalni Animatorzy Sportu w dniu 28 września od godz. 17.00 przeprowadzili na boisku #trawiastym Orlik przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kcyni Turniej Piłki Nożnej Szóstek Piłkarskich o Puchar Burmistrza Kcyni z okazji obchodów 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

W zawodach wzięło udział sześć drużyn, łącznie 54 zawodników. Zawodnicy grali w dwóch grupach eliminacyjnych. W skład grupy eliminacyjnej „A” weszły drużyny: PH Teaem, FC HW, Sąsiedzi Sipiory. W skład grupy eliminacyjnej „B” weszły drużyny: Olimpia Tupadły, Słupowa, MLKS Orzeł Kcynia. W grupach grano mecze systemem „każdy z każdym”.

Wyniki w grupie „A”
I miejsce PH Teaem - wynik 11:0, 6 pkt.
II miejsce Sąsiedzi Sipiory - wynik 1:21, 8 pkt.
III miejsce FG HW - wynik 6:7, 0 pkt.

Wyniki w grupie „B”
I miejsce Olimpia Tupadły - wynik 10:1, 6 pkt.
II miejsce Słupowa - wynik 5:10, 3 pkt.
III miejsce MLKS Orzeł Kcynia - wynik 2:6, 0 pkt.

mecz o III miejsce: Słupowa - Sąsiedzi Sipiory 2 : 0
mecz o I miejsce: PH Teaem - Olimpia Tupadły 0 : 0, w karnych 4 : 5

Klasyfikacja końcowa
I miejsce Olimpia Tupadły
II miejsce PH Teaem
III miejsce Słupowa
IV miejsce Sąsiedzi Sipiory

Podsumowania okolicznościowych zawodów o charakterze patriotycznym, wręczenia pucharów za zajęte miejsca drużynowo i nagród indywidualnych statuetek, dokonał Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga, gratulując zawodnikom wspaniałej gry, zajętych miejsc drużynowo i tytułów indywidualnych. Burmistrz Kcyni uhonorował nagrodami indywidualnymi - statuetki piłka nożna i tytułami: Król Strzelców - Dawida Jelinskiego (Sąsiedzi Sipiory), Najlepszy Bramkarz - Jakuba Niedbalskiego (Olimpia Tupadły), Najlepszy Zawodnik - Kamila Barkowskiego (Olimpia Tupadły).

Zawody zorganizowali i przeprowadzili animatorzy sportu na boisku „Orlik 2012” panowie Jarosław Kurtysiak i Marek Sobczak i Urząd Miejski w Kcyni. Sędzią głównym zawodów był pan Jarosław Kurtysiak.

materiał: Ryszard Hanioszyn

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 62 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)