Dziś mamy 16 czerwca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

01 października 2018

Turniej piłki nożnej szóstek piłkarskich. Która drużyna była najlepsza?

fot. Ryszard Hanioszyn

fot. Ryszard Hanioszyn

Lokalni Animatorzy Sportu w dniu 28 września od godz. 17.00 przeprowadzili na boisku #trawiastym Orlik przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kcyni Turniej Piłki Nożnej Szóstek Piłkarskich o Puchar Burmistrza Kcyni z okazji obchodów 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

W zawodach wzięło udział sześć drużyn, łącznie 54 zawodników. Zawodnicy grali w dwóch grupach eliminacyjnych. W skład grupy eliminacyjnej „A” weszły drużyny: PH Teaem, FC HW, Sąsiedzi Sipiory. W skład grupy eliminacyjnej „B” weszły drużyny: Olimpia Tupadły, Słupowa, MLKS Orzeł Kcynia. W grupach grano mecze systemem „każdy z każdym”.

Wyniki w grupie „A”
I miejsce PH Teaem - wynik 11:0, 6 pkt.
II miejsce Sąsiedzi Sipiory - wynik 1:21, 8 pkt.
III miejsce FG HW - wynik 6:7, 0 pkt.

Wyniki w grupie „B”
I miejsce Olimpia Tupadły - wynik 10:1, 6 pkt.
II miejsce Słupowa - wynik 5:10, 3 pkt.
III miejsce MLKS Orzeł Kcynia - wynik 2:6, 0 pkt.

mecz o III miejsce: Słupowa - Sąsiedzi Sipiory 2 : 0
mecz o I miejsce: PH Teaem - Olimpia Tupadły 0 : 0, w karnych 4 : 5

Klasyfikacja końcowa
I miejsce Olimpia Tupadły
II miejsce PH Teaem
III miejsce Słupowa
IV miejsce Sąsiedzi Sipiory

Podsumowania okolicznościowych zawodów o charakterze patriotycznym, wręczenia pucharów za zajęte miejsca drużynowo i nagród indywidualnych statuetek, dokonał Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga, gratulując zawodnikom wspaniałej gry, zajętych miejsc drużynowo i tytułów indywidualnych. Burmistrz Kcyni uhonorował nagrodami indywidualnymi - statuetki piłka nożna i tytułami: Król Strzelców - Dawida Jelinskiego (Sąsiedzi Sipiory), Najlepszy Bramkarz - Jakuba Niedbalskiego (Olimpia Tupadły), Najlepszy Zawodnik - Kamila Barkowskiego (Olimpia Tupadły).

Zawody zorganizowali i przeprowadzili animatorzy sportu na boisku „Orlik 2012” panowie Jarosław Kurtysiak i Marek Sobczak i Urząd Miejski w Kcyni. Sędzią głównym zawodów był pan Jarosław Kurtysiak.

materiał: Ryszard Hanioszyn

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 62 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)