Dziś mamy 11 sierpnia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

07 lipca 2020

Turniej Rodziców i Przyjaciół klubu KS Czarni Nakło. Uczestniczyło pięć drużyn

fot. Wojciech Sowa

fot. Wojciech Sowa

W sobotę 4. lipca na stadionie miejskim w Nakle nad Notecią odbył się# 4. Integracyjny Turniej Rodziców i Przyjaciół klubu KS Czarni Nakło pod patronatem Starosty Nakielskiego realizowany z projektu kultura i sport 2020 Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią.

W turnieju uczestniczyło 5. drużyn: Bar Olimp, Sipiory, Fan Club Czarni, Seniorzy Czarni, Młodzik Czarni. O zwycięstwie w całym turnieju zdecydował bezpośredni mecz między Sipiorami i Seniorami Czarnych, który wygrała ekipa Seniora Czarnych. W turnieju liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i wspólne spędzenie wolnego czasu.

Klasyfikacja końcowa:

1. Seniorzy Czarni
2. Sipiory
3. Młodzik Czarni
4. Fan Club Czarni
5. Bar Olimp

Materiał: Wojciech Sowa

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)