Dziś mamy 29 lipca 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

13 czerwca 2021

Turniej Nadziei Olimpijskich. Rewelacyjny wynik Moniki Marach

fot. PZPC

fot. PZPC

W sobotę 12.06. br. w Siedlcach odbył się „Turniej Nadziei Olimpijskich”,# w których do lat 18 wystąpiły reprezentacje Czech, Węgier, Litwy oraz dwie reprezentacje Polski, a do lat 23 reprezentacje Węgier i Polski. W obu grupach wiekowych zwyciężyła Polska.

Do lat 18 pierwsza drużyna uzyskała – 2587,5 pkt, na drugim miejscu Węgry – 2298,2 pkt, trzecie zajęła reprezentacja Czech – 2297,7 pkt, czwarte Polska II – 2190,6 pkt, a piąte Litwa – 1115,0 pkt. Indywidualnie w tej grupie wiekowej najlepsze wyniki uzyskali, Monika Marach (Polska) – 254,3 pkt oraz Szilard Fekecs (Węgry) – 353,5 pkt.

Do lat 23 Polska uzyskała 2696,9, wyprzedzając reprezentację Węgier – 2531,5 pkt. Indywidualnie najlepsze wyniki w tej grupie uzyskali, Veronika Mityko (Węgry) – 233,6 pkt oraz Marcin Izdebski (Polska) – 389,3 pkt.

W zawodach ustanawiane były rekordy Czech oraz Polski. Rekordy Polski ustanawiali:

Monika Marach - kat. 71 kg do lat 17 – podrzut 110 kg,
Hubert Pietrzak - kat. 61 kg do lat 17 - podrzut – 130 kg, dwuboju – 234 kg,

Serdeczne podziękowania należą się uczestnikom zawodów oraz ekipie organizacyjnej za perfekcyjne przygotowanie zawodów. Dziękujemy!

Materiał: PZPC

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  GOŚĆ, w dniu 13-06-2021 15:10:33 napisał:

  "I co z tego" zdaniem władz Mroczy nie zasłużyła na wsparcie ...!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Kibic sportowy, w dniu 13-06-2021 20:39:44 napisał:

  Gratulacje.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Gg, w dniu 13-06-2021 23:31:54 napisał:

  Czy Monika nadal w barwach Tarpana? Odnosi sukcesy ale została niedoceniona.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Skup i sprzedaż części
Budowa hal
Tonery Directions
27PLN
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Martwisz się o swoje dziecko w sieci? Najważniejsza jest rozmowa

Co zrobi rodzic, żeby zapewnić swojemu dziecku# bezpieczeństwo? Odpowiedź jest prosta – wszystko. Tak samo powinno być w internecie. A jak najlepiej ochronić najmłodszych przed zagrożeniami w sieci? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Polacy nie chcą rezygnować z mięsa dla dobra klimatu. Zmiana jest konieczna

Zdaniem ekspertów ograniczenie spożycia mięsa i nabiału to# jedno z kluczowych działań, jakie możemy podjąć, by przeciwdziałać zmianie klimatu. Tymczasem, tylko niewielu z nas byłoby skłonnych do podjęcia takiego kroku w trosce o planetę – pokazują to wyniki najnowszego badania „Zmiana klimatu a produkcja żywności – badanie świadomości mieszkańców Polski” przeprowadzonego przez Upfield.

(czytaj więcej)
0

Ceny w górę, wydatki w dół. Oszczędzamy na przyjemnościach

Z danych GUS wynika, że w porównaniu z# pierwszą połową ub.r. inflacja w pierwszym półroczu 2021 r. wyniosła 3,6 proc. Najbardziej wzrosły koszty transportu, utrzymania mieszkania i łączności czy edukacji. Znacząco zdrożała też oferta restauracji i hoteli oraz rekreacji i kultury. Ceny rosną, ale równolegle ponad 40 proc. Polaków, pod wpływem pandemii, chce ograniczać wydatki. Oszczędzamy głównie na przyjemnościach – książkach, kinie, usługach fryzjerskich czy jedzeniu na mieście. Tylko 3 proc. osób uświadomiło sobie w czasie pandemii, że trzeba korzystać z życia i mniej przejmować się pieniędzmi – wynika z badania dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)