Dziś mamy 14 października 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Pozostałe

04 października 2019 0

Szkolenie spadochronowe. Teoria połączona z praktyką

Zakończyło się podstawowe szkolenie spadochronowe dla ratowników Jednostki Ratownictwa Specjalnego w Kowalewku.

(czytaj więcej)
04 października 2019 0

Korona Zachodu Polski. Rożnowice podbite!

Aktywna sobota z aktywnymi ludźmi. 28 września wystartowaliśmy w zawodach biegowych i kijkowych.

(czytaj więcej)
04 września 2019 0

Wyrównane spotkania. Turniej z okazji 80-lecia napaści hitlerowskich

Dokładnie w niedzielę 1 września 2019 r. Kcyńskie Stowarzyszenie Tenisowe „Nasz Kort” postanowiło w szczególny sposób na sportowo uczcić tragiczne wydarzenia z września 1939 r.

(czytaj więcej)
30 sierpnia 2019 1

Sukces Moniki i Wiktora Chabel. Wywalczyli kwalifikacje do igrzysk olimpijskich

Udany dzień na mistrzostwach świata w Linzu. Awans do finałów A wywalczyło sześć polskich osad, z czego pięć zapewniło sobie kwalifikacje do igrzysk, a jedna do paraigrzysk olimpijskich w Tokio.

(czytaj więcej)
09 października 2018 8

Bieg ,,Pętla Zwiadowcy'' za nami. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji

W minioną niedzielę tj. 7 października na terenie wsi Kowalewko został przeprowadzony szereg # imprez sportowych i edukacyjnych.

(czytaj więcej)
05 września 2018 1

X Runda Strzelecka. Zawodnicy spotkali się w Kowalewku

Na strzelnicy sportowej w Kowalewku podczas X rundy strzeleckiej po raz kolejny spotkali się zawodnicy oraz i sympatycy strzelectwa.

(czytaj więcej)
18 czerwca 2018 0

Srebro Magdaleny Niemyjskiej

W dniach 15-17 czerwca 2018 r. w Bałtowie odbyły się zawody Pucharu Polski w kickboxingu (formuła K-1) pod nazwą Jurassic Warriors.

(czytaj więcej)
17 czerwca 2018 3

Piękny sukces w Innsbrucku. Polska najlepsza w pucharze unii europejskiej!

Rzadko się ostatnio zdarza, by reprezentanci Polski w dużej imprezie rangi międzynarodowej wygrali wszystko, co do wygrania było!# A tak się stało w miniony piątek i sobotę w turnieju Drużynowego Pucharu Unii Europejskiej w Innsbrucku. Jedynym hymnem dla triumfatorów okazał się Mazurek Dąbrowskiego. Wielkie gratulacje dla naszej ekipy!

(czytaj więcej)
06 grudnia 2015 4

Głosuj na Monikę Ciaciuch!

Monika Ciaciuch, wioślarka LOTTO-Bydgostii ma za sobą kolejny udany rok. Teraz ma szanse na tytuł "Sportowca regionu 2015".

(czytaj więcej)
17 października 2015 2

Nakielska Liga Pływania

Uczniowski Klub Sportowy „Krzywousty” wraz z Pływalnią Naquarius organizuje drugą edycję zawodów pływackich pod nazwą „Nakielska Liga Pływania”.

(czytaj więcej)
16 października 2015 6
Sportowy Weekend

Womix, Czarni i wiele, wiele innych!

Najbliższy weekend w powiecie będzie niezwykle ciekawy ze względu na ogrom imprez sportowych. W akcji zobaczymy m. in. Czarnych Nakło, czy grający w II lidze Womix NTS.

(czytaj więcej)

Monika Ciaciuch pojedzie na igrzyska!

Stało się to, o czym marzyła Polska czwórka podwójna kobiet przed wyjazdem do Aiguebelette. Co prawda wioślarka reprezentantka LOTTO-Bydgostii nie zdobyła medalu Mistrzostw Świata, ale to wszystko w cieniu przepustki do Rio de Janeiro!

(czytaj więcej)

Polki w finale!

Zbliżająca się sobota będzie bez wątpienia jednym z najważniejszych dni w karierze Moniki Ciaciuch. Popłynie ona bowiem o medal Mistrzostw Świata i kwalifikację olimpijską!

(czytaj więcej)

Czas na walkę o Rio!

Wszystkie oczy fanów wioślarstwa przez najbliższy tydzień będą skierowane na francuskie Aiguebelette. Tam właśnie wystartowały Mistrzostwa Świata.

(czytaj więcej)
12 lipca 2015 0
Puchar Świata w Lucernie

Tym razem bez medalu

Ostatnia odsłona Pucharu Świata we wioślarstwie odbyła się w szwajcarskiej Lucernie. Wioślarka LOTTO Bydgostii, Monika Ciaciuch, tym razem wróciła do Polski bez medalu.

(czytaj więcej)
21 czerwca 2015 0
Puchar Świata w Varese

Srebro „z głową”

Monika Ciaciuch, zawodniczka LOTTO Bydgostii ma za sobą bardzo udany występ we włoskim Varese. Ślesinianka startująca w czwórce podwójnej wywalczyła srebrny medal i jak sama przyznaje, to zasługa finału rozegranego „z głową”.

(czytaj więcej)
20 czerwca 2015 0
II Puchar Świata w Varese

Bezpośredni awans do finału A

Czwórka podwójna wraz z Moniką Ciaciuch, wioślarką LOTTO Bydgostii bezpośrednio wpłynęła do finału Pucharu Świata rozgrywanego w Varese.

(czytaj więcej)

Drugi brąz Moniki Ciaciuch!

Powtórzyła ubiegłoroczny sukces z Belgradu Monika Ciaciuch. W Poznaniu wywalczyła swój drugi medal seniorskich Mistrzostw Europy.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

V miesiąc życia dziecka. „Mamo to JA twój mały akrobata"

Czas biegnie nieubłaganie, codziennie twoje dziecko robi ogromne postępy.

(czytaj więcej)