Dziś mamy 3 sierpnia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 lipca 2020

Sukcesy reprezentantów Aktywnej Kcyni. Wrócili z pucharami

fot. Łukasz Kaniewski

fot. Łukasz Kaniewski

Kolejny weekend za nami. Część drużyny wybrała się na# zawody do Skrwilna, niektórzy pojechali walczyć w Sielcu a reszta cieszyła się urlopem.

W Sielcu Alina i Krzysztof godnie reprezentowali Aktywną Kcynię w 2 Dworskich Przełajach o Puchar Burmistrza Żnina. Natomiast 4 zawodników pojechało do Skrwilna walczyć w drugim etapie Pucharu Regionalnego o Puchar Ziemi Dobrzyńskiej. Cała czwórka wróciła z pucharami. Agnieszka Ciaciuch zdobyła 1 miejsce, Michał Wolff – 3 miejsce, Angelika Moraczewska – 3 miejsce oraz Alicja Kaniewska – 1 miejsce. Zawodnicy startowali na dystansie 5 i 10km.

Gratulujemy!!!
 
Przed nami miesięczna przerwa, a we wrześniu cała drużyna będzie walczyć w finale w Białym Borze. Trzymajcie kciuki.
 
Materiał: Łukasz Kaniewski 
 
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 
Oceń artykuł: 7 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)