Dziś mamy 5 grudnia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

28 lipca 2020

Sukcesy reprezentantów Aktywnej Kcyni. Wrócili z pucharami

fot. Łukasz Kaniewski

fot. Łukasz Kaniewski

Kolejny weekend za nami. Część drużyny wybrała się na# zawody do Skrwilna, niektórzy pojechali walczyć w Sielcu a reszta cieszyła się urlopem.

W Sielcu Alina i Krzysztof godnie reprezentowali Aktywną Kcynię w 2 Dworskich Przełajach o Puchar Burmistrza Żnina. Natomiast 4 zawodników pojechało do Skrwilna walczyć w drugim etapie Pucharu Regionalnego o Puchar Ziemi Dobrzyńskiej. Cała czwórka wróciła z pucharami. Agnieszka Ciaciuch zdobyła 1 miejsce, Michał Wolff – 3 miejsce, Angelika Moraczewska – 3 miejsce oraz Alicja Kaniewska – 1 miejsce. Zawodnicy startowali na dystansie 5 i 10km.

Gratulujemy!!!
 
Przed nami miesięczna przerwa, a we wrześniu cała drużyna będzie walczyć w finale w Białym Borze. Trzymajcie kciuki.
 
Materiał: Łukasz Kaniewski 
 
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 
Oceń artykuł: 9 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zimowa dieta też może być pełna warzyw. Sezon na jarmuż i brukselkę

Wiosenne i letnie miesiące rozpieszczają nas ogromem świeżych warzyw i owoców. #Chrupiący szczypiorek, wyrazista rzodkiewka, wykwintne szparagi, pachnące słońcem pomidory i ogórki… Wymieniać można długo! Nie oznacza to jednak, że zimą jesteśmy skazani wyłącznie na mrożonki i przetwory, które udało się zrobić w sezonie wakacyjnym. Istnieją warzywa, które właśnie o tej porze roku smakują i prezentują się na talerzach najlepiej. Najwyższa pora docenić smak i wszechstronność jarmużu oraz brukselki.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)