Dziś mamy 26 maja 2018, sobota, imieniny obchodzą:
08 maja 2018

Rozpoczęcie sezonu tenisowego. Zawodnicy grali na odnowionym korcie

fot.pow.

fot.pow.

W słoneczny niedzielny poranek w dniu 6 maja 2018 r. Kcyńskie Stowarzyszenie Tenisowe „Nasz kort” przystąpiło # do realizacji kolejnego zadania w ramach przyznanej dotacji z art. 19a ustawy o pożytku publicznym i wolontariacie przez Gminę Kcynia pod nazwą: „Przygotowanie kortu do tenisa ziemnego i rozegranie turnieju otwierającego sezon 2018 na korcie ziemnym w Kcyni”.

Na płycie kory zebrało się 8 par deblowych, które w bardzo wesołych i optymistycznych nastrojach przystąpiło do rozegrania pierwszego, a zarazem inaugurującego otwarcie sezonu tenisowego na mączce turnieju par deblowych. Wśród uczestników byli gracze ze Żnina, Łabiszyna, Szubina i z Kcyni. Oficjalnego otwarcia z ramienia KST „Nasz kort” dokonał prezes Maciej Krzyżanowski a towarzyszył ku w imieniu Burmistrza inspektor ds. sportu w naszej gminie pan Ryszard Hanioszyn. Zaproszeni goście z innych miejscowości nie kryli zachwytu nad odnowionym kcyńskim kortem. Padały nawet żartobliwe sugestie, że jak przyjadą w przyszłym roku to chyba zagrają w Kcyni przy sztucznym oświetleniu. Nam też się to marzy, ale droga do realizacji tego przedsięwzięcia nie będzie szybka i łatwa. Jak wiem na realizację tego celu potrzebne są duże środki finansowe.

Przejdźmy zatem do podsumowania. Osiem par podzielono w ostateczności na 2 grupy, gdyż jedna para nie stawiła się. W grupie A awans do finału uzyskała para W. Siuchniński/A. Rybicki, a z grupy B awansowali natomiast A. Kowalski/M. Pezacki. Pary, które zajęły drugie miejsca w poszczególnych grupach rywalizowały o III miejsce                     w turnieju i był to: Ł. Ficek/M. Krzyżanowski. oraz J. Adamczewski/J. Nowakowski


materiał: M. Pezacki - KST Nasz kort Kcynia

Oceń artykuł: 4 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE MŁODZIEŻOWE
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Tonery Directions
27PLN
Drobne naprawy
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)