Dziś mamy 17 sierpnia 2018, piątek, imieniny obchodzą:
08 maja 2018

Rozpoczęcie sezonu tenisowego. Zawodnicy grali na odnowionym korcie

fot.pow.

fot.pow.

W słoneczny niedzielny poranek w dniu 6 maja 2018 r. Kcyńskie Stowarzyszenie Tenisowe „Nasz kort” przystąpiło # do realizacji kolejnego zadania w ramach przyznanej dotacji z art. 19a ustawy o pożytku publicznym i wolontariacie przez Gminę Kcynia pod nazwą: „Przygotowanie kortu do tenisa ziemnego i rozegranie turnieju otwierającego sezon 2018 na korcie ziemnym w Kcyni”.

Na płycie kory zebrało się 8 par deblowych, które w bardzo wesołych i optymistycznych nastrojach przystąpiło do rozegrania pierwszego, a zarazem inaugurującego otwarcie sezonu tenisowego na mączce turnieju par deblowych. Wśród uczestników byli gracze ze Żnina, Łabiszyna, Szubina i z Kcyni. Oficjalnego otwarcia z ramienia KST „Nasz kort” dokonał prezes Maciej Krzyżanowski a towarzyszył ku w imieniu Burmistrza inspektor ds. sportu w naszej gminie pan Ryszard Hanioszyn. Zaproszeni goście z innych miejscowości nie kryli zachwytu nad odnowionym kcyńskim kortem. Padały nawet żartobliwe sugestie, że jak przyjadą w przyszłym roku to chyba zagrają w Kcyni przy sztucznym oświetleniu. Nam też się to marzy, ale droga do realizacji tego przedsięwzięcia nie będzie szybka i łatwa. Jak wiem na realizację tego celu potrzebne są duże środki finansowe.

Przejdźmy zatem do podsumowania. Osiem par podzielono w ostateczności na 2 grupy, gdyż jedna para nie stawiła się. W grupie A awans do finału uzyskała para W. Siuchniński/A. Rybicki, a z grupy B awansowali natomiast A. Kowalski/M. Pezacki. Pary, które zajęły drugie miejsca w poszczególnych grupach rywalizowały o III miejsce                     w turnieju i był to: Ł. Ficek/M. Krzyżanowski. oraz J. Adamczewski/J. Nowakowski


materiał: M. Pezacki - KST Nasz kort Kcynia

Oceń artykuł: 4 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Skup i sprzedaż części
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Botox i kwas hialuronowy
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)