Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 lutego 2019

Rozdanie pamiątkowych statuetek. Uhonorowano pasjonatów piłki halowej

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 16.02.2019r. w hali sportowej # Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni odbyło się rozdanie pamiątkowych symbolicznych statuetek, na które przybyło 17 pasjonatów piłki halowej.

Komitet organizacyjny reprezentowany przez Janusza Kowalskiego i Tomasza Leśniewskiego zawiązał się w listopadzie celem uczczenia 25-lecia poniedziałkowych rozgrywek w piłkę halową. Spotkanie poprowadził p. Janusz Kowalski przedstawiając pokrótce historię poniedziałkowych rozgrywek.

W ciągu tych 25 lat grupę zawodników zaszczyciło około 45 osób. W trakcie wręczania statuetek zawodnikom, minutą ciszy upamiętniono zmarłego kolegę Mariusza Strzesaka.

Po krótkiej ceremonii rozdania statuetek i pamiątkowej fotografii został rozegrany mecz towarzyski Stara Gwardia kontra Młode Wilki.

materiał: powierzony 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)