Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

03 marca 2019

Piłkarze Olimpii Tupadły okazali się najlepsi. Podsumowano kcyńską ligę

fot. BG

fot. BG

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kcyni odbyło się podsumowanie tegorocznych rozgrywek# Kcyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej.

Minione rozgrywki o puchar Orła Białego od początku były ciekawe. Tytułu sprzed roku bronił Kaz – Bud Pol, który miał chrapkę na obronę trofeum. Z bardzo dobrej strony prezentowała się jednak Olimpia Tupadły, która wysunęła się na prowadzenie i do samego końca utrzymała to miejsce. Druga lokata przypadła Zespołowi Szkół Technicznych TIE w Kcyni, a na najniższym stopniu podium uplasował się Kaz – Bud Pol. Tuż za „pudłem” skończyła drużyna Politechniki Kcynia. Kolejne miejsca zajęły odpowiednio: Górki Zagajne, ZST BSZ Kcynia, FC Mieczkowo i Zakład Poprawczy. Czerwoną latarnią rozgrywek okazał się LZS Wir Iwno.

Po dwukrotnym przełożeniu oficjalnego podsumowania, organizatorzy w dniu wczorajszym nagrodzili najlepsze zespoły oraz zawodników. Olimpia Tupadły otrzymał nie tylko puchar Orła Białego, ale również puchar przechodni. Najlepszym zawodnikiem został Kamil Barkowski, najlepszym strzelcem Adrian Dziejak, natomiast bramkarzem – Oskar Joda.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Nowoczesne zabiegi laserowe
Tonery Directions
27PLN
Narożniki
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Masaż leczniczy
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)