Dziś mamy 22 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

29 listopada 2023

Nakielanin odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi. Gratulujemy!

fot. KPRP/Przemysław Keler

fot. KPRP/Przemysław Keler

W dniu 27 listopada w Pałacu Prezydenckim# odbyła się uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, podczas której Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe.

Miło nam poinformować, że nakielanin Przemysław Fajtanowski został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi za wkład w rozwój i upowszechnianie sportu osób z niepełnosprawnościami oraz wyniki sportowe.

Przemysław Fajtanowski obecnie jest zawodnikiem ampfutbolowej kadry Polski Amp Futbol Polska.  W 2021 roku wraz z kadrą narodową wywalczył brązowy medal na Mistrzostwach Europy w AMP Futbolu w Krakowie pokonując Rosję 1:0. Natomiast w latach 2021-2022 był zawodnikiem Wisły Kraków.

Oceń artykuł: 39 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  D. M, w dniu 29-11-2023 18:14:41 napisał:

  Wielki szacun. Oby więcej takich Ludzi.

  odpowiedz

  • 3 (3)

  przyjaciel psów, w dniu 30-11-2023 09:33:36 napisał:

  super, gość godny podziwu i naśladowania!!!! przykre, że to godne podziwu odznaczenie/wyróżnienie miało miejsce w czasie, gdy jest tam pacynka, a nie Prezydent RP

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Kalendarz A3 12-miesięczny
42,00PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

"Bilans – trzecia pora roku". Senior w izolacji więziennej

Polskie społeczeństwo starzeje się, co ma swoje odzwierciedlenie# także w populacji skazanych. Funkcjonariusze Służby Więziennej wychodzą naprzeciw pojawiającym się potrzebom w zakresie podejmowania oddziaływań resocjalizacyjnych dostosowanych do osadzonych w wieku senioralnym. W Zakładzie Karnym w Potulicach rozpoczyna się kolejna edycja programu resocjalizacji sprzyjającego przygotowaniu do readaptacji społecznej seniorów pn. „Bilans – trzecia pora roku”.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)