Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

16 listopada 2019

Na sportowo i z powagą. Uczczono Narodowe Święto Niepodległości

fot. Ryszard Hanioszyn

fot. Ryszard Hanioszyn

W poniedziałek 11 listopada 2019 r. od godz. 14.00 na strzelnicy automatycznej w #Zespole Szkól Technicznych w Kcyni przy ul. Emila Jurczyka 3 zostały przeprowadzone Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Kcyni z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości Polski 11 Listopada i obchodów 101. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Strzelano z karabinków pneumatycznych do tarczy na odległość 10 m. Zawodnicy i zebrani na strzelnicy, na sportowo i z powagą uczcili Narodowe Święto Niepodległości 11 Listopada w 101. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zawodnicy oddawali trzy strzały próbne i dziesięć strzałów klasyfikowanych do punktacji.

Zajęte miejsca i wyniki w Zawodach Strzeleckich o Puchar Burmistrza Kcyni:

Kategoria Senior
I miejsce Dominika Hejnicka - 88 pkt.
II miejsce Wojciech Gawron - 85 pkt.
III miejsce Marzenna Jerzakowska - 84 pkt.

W imieniu Burmistrza Kcyni na podsumowaniu zawodów przywołano zebranym okoliczności ustanowienie i znaczenie dla Polaków Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada i znaczenie obchodów przez Polaków 101. rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Zebrani oddali minutą ciszy Cześć i Pamięć naszym przodkom walczącym wówczas o to, by Polskę przywrócić narodowi Polskiemu.

Za zajęcie miejsc I, II i III w kategorii Senior na okolicznościowych zawodach strzeleckich złożono gratulacje zawodnikom oraz wręczono okolicznościowe puchary i dyplomy. Sędzią głównym zawodów była Pani Ewa Karczewska. Prowadzenie zawodów Ewa Karczewska i Ryszard Hanioszyn. Organizatorem zawodów był Burmistrz Kcyni.

Materiał: Ryszard Hanioszyn

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meblościanka z oferty firmy FADOME
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Pokój dzienny/ jadalnia
Kanapa
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Szafy przesuwne
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)