Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
08 kwietnia 2018

Medale dla judoków. Rewelacyjny Michał Błaszczykiewicz

fot. M. Rybak

fot. M. Rybak

W dniu wczorajszym tj. w sobotę 7 kwietnia 2018 r., odbyła się duża, sportowa impreza pod nazwą # "Copernicus JUDO Cup" organizowana przez Toruński Klub Sportowy Judo.

"Copernicus Judo Cup" to największy turniej Judo w regionie przeznaczony dla dzieci, młodzików i juniorów młodszych. Bierze w nim udział blisko pół tysiąca zawodników z Polski i zagranicy. W zawodach udział wzięło 4 reprezentantów klubu MLUKS Orlik Kcynia. Złoto wywalczył rewelacyjny jak zwykle MICHAŁ BŁASZCZYKIEWICZ! (rocznik 2009), brąz - Kacper Kaczmarek (rocznik 2002). Pięknie walczyli również Marek i Arkadiusz Mazurek (rocznik 2006). Gratulujemy naszym niezawodnym zawodnikom, wspaniałemu trenerowi Bernardowi Ziembikiewiczowi i oczywiście Rodzicom!

Sekcja judo działa w ramach MLUKS Orlik Kcynia i jest prowadzona w ramach dotacji pozyskanej w konkursie "Rozwój sportu na terenie gminy Kcynia na 2018 rok".

materiał: Bartek Łyszczarz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)