Dziś mamy 26 października 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

26 września 2021

Kacper Gieryk wrócił do domu. Mieszkańcy zrobili mu niespodziankę

Źródło zdjęć - Facebook Urzędu Miejskiego w Kcyni

Źródło zdjęć - Facebook Urzędu Miejskiego w Kcyni

Kcynianin, Kacper Gieryk był uczestnikiem Mistrzostw Świata w# kolarstwie szosowym. 18-latek odniósł sukcesy podczas zawodów. Dlatego mieszkańcy postanowili go hucznie przywitać w domu.

W sobotę, 25 września w godzinach popołudniowych znajomi, bliscy Gieryka oraz mieszkańcy gminy Kcynia zebrali się na rynku, aby pogratulować 18-latkowi sukcesu. Jak się okazuje, mieszkańcy chętnie przyszli na to spotkanie.

Delegacje złożyły wyrazy uznania oraz gratulacje młodemu kolarzowi. Był też czas zrobienie zdjęcia z Gierykiem.

Oceń artykuł: 6 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (8)

  Kibic, w dniu 26-09-2021 12:41:29 napisał:

  Wielkie brawa dla tego młodego mega pracowitego człowieka, to WIELKIE poświęcenie jego osoby i rodziców , wielka szkoda że nie ma prawdziwego wsparcia naszych władz na czele z Burmistrzem, ten chłopak promuje w Polsce i nie tylko nasze miasto, jest to wstyd dla naszych władz. Brawo dla P. Końca za zorganizowanie tego wydarzenia , oczywiście Pana Burmistrza zabrakło , napewno ma bardzo napiety kalendarz .

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (2)

  Zdrada boli, w dniu 09-10-2021 07:42:30 napisał:

  Oh jakie łzy wzruszenia pani K.W. Jaka wspaniala rodzinka i czuly konkubent.Mozecie spokojnie w lustro patrxyć??Karma wraca.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)