Dziś mamy 8 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

14 marca 2015

Jagoda Kaiser Mistrzynią Województwa

fot. Piotr Krzywdziński

fot. Piotr Krzywdziński

7 marca w Białych Błotach odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w biegach na przełaj. UKB Szubin reprezentowało 9 zawodników.

Duży sukces odniosła Jagoda Kaiser zdobywając Mistrzostwo Województwa w kategorii rocznika 2002 na dystansie 800 m.

Wicemistrzami województwa zostali Jakub Kaiser w kategorii rocznika 2003 na dystansie 1000 m oraz Mateusz Smoliński w kategorii juniora na dystansie 3000 m.

Brązowy medal zdobyła Julia Motyka na dystansie 800 m rocznika 2004 i młodsi. Opiekunem na zawodach był Kazimierz Krzywdziński. 

Oto zajęte miejsca pozostałych zawodników UKB Szubin:
4 miejsca:
Oskar Durko 1000 m 2002 r.
Kamil Smoliński 3000 m junior
6 miejsce: Karolina Bejma 1500 m młodziczka
7 miejsce: Dominik Krzywdziński 1000 m 2003 r.

materiał: Piotr Krzywdziński

 

 

Oceń artykuł: 95 127

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)