Dziś mamy 23 lipca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

23 września 2023

Dzieci wyruszyły na poszukiwanie Pani Jesieni. Powitanie i wspólny taniec

fot. Katarzyna Cybulska

fot. Katarzyna Cybulska

W sobotę, 23 września powitaliśmy# astronomiczną jesień. Przywitała nas promieniami słońca, które nas ogrzewały i barwami, które cieszyły nasze oczy.

Przyjścia Pani Jesieni nie mogły doczekać się dzieci z Przedszkola Miejskiego w Kcyni, które wyruszyły na jej poszukiwanie. Przedszkolaki otrzymały listy od Pani Jesieni oraz poruszały się po pozostawionych przez nią śladach. Ostatecznie Pani Jesień została odnaleziona i przywitana przez każdą z grup piosenką lub wierszykiem. Dzieci, wraz z Panią Jesienią, wykonały też wspólny taniec.

Na koniec uroczystości każda z grup otrzymała zadanie do wykonania, którym było pomalowanie przyniesionych przez Panią Jesień liści.

Materiał: Ewelina Chudzik / Przedszkole Miejskie im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wymiana doświadczeń i nowoczesna technologia. Szkolenie żołnierzy

W ostatnich dwóch tygodniach Centrum Szkolenia Wojsk Obrony #Terytorialnej we współpracy z instruktorami Gwardii Narodowej Stanu Illinois realizowało szkolenie Critical Knowledge Exchange przeznaczone dla Obserwatorów Ognia.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Wzniesienia kryją tajemnicę. Pozostałości kurhanów i pomniki

Te niepozorne wzniesienia kryją w sobie tajemnicę. Uczyniła je #ludzka ręka. Dziś historia o miejscach pamięci w Leśnictwach Dziewierzewo i Żarczyn.

(czytaj więcej)