Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

26 listopada 2018

Bracia opanowali podium. Pierwsze i drugie miejsce dla Jagodzińskich

fot. pow

fot. pow

Bracia Jagodzińscy z Miastowic zostali laureatami Grand Prix ELPOS –PRYMUS –MOK 2018 w # Gnieźnie. Podsumowanie odbyło się w piątek, 23 listopada, w miejscowym ośrodku kultury.

Na swój  piątkowy sukces szachiści z gminy Kcynia, grający w klubie LKS Chrobry Gniezno  pracowali praktycznie cały rok. Grand Prix ElPOS-PRYMUS obejmował cykl ośmiu turniejów. Trwały one od stycznia bieżącego roku. Odbywały się raz w miesiącu, z przerwą na wakacje. W piątek, w Miejskim Ośrodku Kultury  odbył się już ostatni turniej z tego cyklu. Podsumowano całoroczne wyniki. Po podliczeniu punktacji w klasyfikacji generalnej cyklu Grand Prix wręczono puchary dla zwycięzców w poszczególnych grupach wiekowych. Pierwsze miejsce z dorobkiem 62 punktów zdobył Olaf Jagodziński. Tuż za nim, na drugiej pozycji, ze stratą zaledwie jednego punktu do brata, znalazł się Alan Jagodziński. Trzecie miejsce przypadło Maciejowi Stanczewskiemu, który zdobył 50 punktów. Nagrody laureatom  wręczył Sławomir Pokładecki z firmy Elpos. Puchary dla triumfatorów oraz upominki dla wszystkich uczestników wręczyła Ilona Kolber-Witkowska z Językowej Szkoły Podstawowej Prymus Gniezno.

materiał:  Paweł Czecki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 15 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)