Dziś mamy 26 maja 2018, sobota, imieniny obchodzą:
05 lutego 2018

Bracia Jagodzińscy znowu najlepsi. Pokonali wszystkich rywali

fot. Paweł Czecki

fot. Paweł Czecki

Alan i Olaf Jagodzińscy zostali laureatami Turnieju Powstania Wielkopolskiego - Puchar #Zdobywców Pociągu Pancernego "Danuta" w Szubinie.

Szachowy Turniej Powstania Wielkopolskiego odbył się w niedzielę, 4 lutego w Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie. Zagrali w nim wspólnie dorośli, młodzież i dzieci. Wśród licznie zgromadzonych szachistów znaleźli się zawodnicy z powiatów: aleksandrowskiego, bydgoskiego, nakielskiego, sępoleńskiego czy  żnińskiego. Bracia Jagodzińscy reprezentujący klub LKS Chrobry Gniezno  wygrali cały turniej, zdobywając po 6 punktów. Alan zdobył pierwsze miejsce i główne trofeum zawodów. Olaf zajął pozycję drugą. Na trzecim miejscu znalazł się doświadczony zawodnik, Zbigniew Bela z klubu PKS Leśny Bydgoszcz. Sędzią turnieju był Piotr Szybowicz. Puchary i nagrody zwycięzcom wręczyła dyrektor szubińskiego LO -  Elżbieta Kłosowska- Hilscher.

Materiał: Paweł Czecki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 33 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)