Dziś mamy 18 lutego 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
05 lutego 2018

Bracia Jagodzińscy znowu najlepsi. Pokonali wszystkich rywali

fot. Paweł Czecki

fot. Paweł Czecki

Alan i Olaf Jagodzińscy zostali laureatami Turnieju Powstania Wielkopolskiego - Puchar #Zdobywców Pociągu Pancernego "Danuta" w Szubinie.

Szachowy Turniej Powstania Wielkopolskiego odbył się w niedzielę, 4 lutego w Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie. Zagrali w nim wspólnie dorośli, młodzież i dzieci. Wśród licznie zgromadzonych szachistów znaleźli się zawodnicy z powiatów: aleksandrowskiego, bydgoskiego, nakielskiego, sępoleńskiego czy  żnińskiego. Bracia Jagodzińscy reprezentujący klub LKS Chrobry Gniezno  wygrali cały turniej, zdobywając po 6 punktów. Alan zdobył pierwsze miejsce i główne trofeum zawodów. Olaf zajął pozycję drugą. Na trzecim miejscu znalazł się doświadczony zawodnik, Zbigniew Bela z klubu PKS Leśny Bydgoszcz. Sędzią turnieju był Piotr Szybowicz. Puchary i nagrody zwycięzcom wręczyła dyrektor szubińskiego LO -  Elżbieta Kłosowska- Hilscher.

Materiał: Paweł Czecki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 29 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)