Dziś mamy 22 stycznia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

05 lutego 2018

Bracia Jagodzińscy znowu najlepsi. Pokonali wszystkich rywali

fot. Paweł Czecki

fot. Paweł Czecki

Alan i Olaf Jagodzińscy zostali laureatami Turnieju Powstania Wielkopolskiego - Puchar #Zdobywców Pociągu Pancernego "Danuta" w Szubinie.

Szachowy Turniej Powstania Wielkopolskiego odbył się w niedzielę, 4 lutego w Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie. Zagrali w nim wspólnie dorośli, młodzież i dzieci. Wśród licznie zgromadzonych szachistów znaleźli się zawodnicy z powiatów: aleksandrowskiego, bydgoskiego, nakielskiego, sępoleńskiego czy  żnińskiego. Bracia Jagodzińscy reprezentujący klub LKS Chrobry Gniezno  wygrali cały turniej, zdobywając po 6 punktów. Alan zdobył pierwsze miejsce i główne trofeum zawodów. Olaf zajął pozycję drugą. Na trzecim miejscu znalazł się doświadczony zawodnik, Zbigniew Bela z klubu PKS Leśny Bydgoszcz. Sędzią turnieju był Piotr Szybowicz. Puchary i nagrody zwycięzcom wręczyła dyrektor szubińskiego LO -  Elżbieta Kłosowska- Hilscher.

Materiał: Paweł Czecki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 33 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)