Dziś mamy 3 grudnia 2022, sobota, imieniny obchodzą:

05 lutego 2018

Bracia Jagodzińscy znowu najlepsi. Pokonali wszystkich rywali

fot. Paweł Czecki

fot. Paweł Czecki

Alan i Olaf Jagodzińscy zostali laureatami Turnieju Powstania Wielkopolskiego - Puchar #Zdobywców Pociągu Pancernego "Danuta" w Szubinie.

Szachowy Turniej Powstania Wielkopolskiego odbył się w niedzielę, 4 lutego w Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie. Zagrali w nim wspólnie dorośli, młodzież i dzieci. Wśród licznie zgromadzonych szachistów znaleźli się zawodnicy z powiatów: aleksandrowskiego, bydgoskiego, nakielskiego, sępoleńskiego czy  żnińskiego. Bracia Jagodzińscy reprezentujący klub LKS Chrobry Gniezno  wygrali cały turniej, zdobywając po 6 punktów. Alan zdobył pierwsze miejsce i główne trofeum zawodów. Olaf zajął pozycję drugą. Na trzecim miejscu znalazł się doświadczony zawodnik, Zbigniew Bela z klubu PKS Leśny Bydgoszcz. Sędzią turnieju był Piotr Szybowicz. Puchary i nagrody zwycięzcom wręczyła dyrektor szubińskiego LO -  Elżbieta Kłosowska- Hilscher.

Materiał: Paweł Czecki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 35 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)