Dziś mamy 23 lipca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2024

Adam Kontowicz zastępcą burmistrza Kcyni. Nowe stanowisko

fot. Urząd Miejski w Kcyni

fot. Urząd Miejski w Kcyni

Informuję, iż w dniu dzisiejszym powołany został na stanowisko# Zastępcy Burmistrza Kcyni p. Adam Kontowicz. Zastępca Burmistrza pracować będzie w wymiarze 3/4 etatu i już dziś zaczął pełnić swoje obowiązki.

Pan Adam Kontowicz przez ponad 20 lat był funkcjonariuszem policji. Pracował m.in. w Oddziale Prewencji Policji w Bydgoszczy, w Komisariacie Policji Bydgoszcz – Szwederowo oraz do lutego ubiegłego roku w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią. Posiada wykształcenie wyższe magisterskie. Ukończył z tym tytułem pedagogikę na Kujawsko – Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy, a następnie uzyskał drugi tytuł magistra bezpieczeństwa wewnętrznego, kończąc Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.

Do tej pory, Pan Adam Kontowicz przez kilka lat pełnił funkcję Rzecznika Dyscyplinarnego Komendanta Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią na stanowisku eksperta ds. kontroli.

Jest osobą sumienną, komunikatywną, otwartą na dialog i działającą efektywnie. Zapewne zgromadzone doświadczenie zawodowe oraz właśnie otwartość na sprawy ludzkie sprawią, że Pan Adam przysłuży się jeszcze lepszemu rozwojowi Gminy Kcynia.

Materiał: Anna Duda-Nowicka / Urząd Miejski w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 50 76

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wymiana doświadczeń i nowoczesna technologia. Szkolenie żołnierzy

W ostatnich dwóch tygodniach Centrum Szkolenia Wojsk Obrony #Terytorialnej we współpracy z instruktorami Gwardii Narodowej Stanu Illinois realizowało szkolenie Critical Knowledge Exchange przeznaczone dla Obserwatorów Ognia.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Wzniesienia kryją tajemnicę. Pozostałości kurhanów i pomniki

Te niepozorne wzniesienia kryją w sobie tajemnicę. Uczyniła je #ludzka ręka. Dziś historia o miejscach pamięci w Leśnictwach Dziewierzewo i Żarczyn.

(czytaj więcej)