Dziś mamy 16 czerwca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

04 października 2018

Kolejna inauguracja roku akademickiego. Za seniorami pierwszy wykład

fot. MM

fot. MM

Kolejna filia Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęła nowy rok akademicki.# Tym razem na pierwszym wykładzie w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki spotkali się słuchacze z gminy Kcynia.

Po przywitaniu zaproszonych gości oraz studentów UTW przez dyrektor GCKiB Ilonę Kurdelską, pierwszy – inauguracyjny wykład pt. „Seksualność osób starszych” poprowadził dr n. med. Piotr Czynsz. Dla słuchaczy w pierwszym semestrze tradycyjnie przygotowano 8 wykładów. Wszystkie z nich przeprowadzane będą w GCKIB, a najbliższy już 17 października o godz. 17:00 poprowadzi mgr Justyna Singer. Tematem jego będzie „Pierwsza pomoc dla seniora i od seniora”. Na zajęcia w ramach UTW w Kcyni uczęszcza ok. 40 osób.

Oceń artykuł: 5 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 18 (34)

  nie senior, w dniu 04-10-2018 15:49:17 napisał:

  Łe boże...Po co babciom i dziadkom wykład o seksie? Ale ważne że super radna powiatowa co to ani razu nie zabrała głosu na sesjach mogła rozdać czerwone kalendarzyki od ulubionego posła. Tej pani dziękujemy.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 6 (8)

  JS, w dniu 05-10-2018 13:11:43 napisał:

  No a jak już wypróbują swoją seksualność to mają drugi panel "pierwsza pomoc dla seniora" - to tak gdyby serducho padło :))) Dobrze ktoś to ułożył... A tak na marginesie kto powiedział że tylko młodzi mają potrzeby seksualne???

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc drogowa
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Meble łazienkowe
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)