Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

23 maja 2019

Zawody wędkarskie. PZW Nr 92 zaprasza dzieci i młodzież

fot.pow

fot.pow

Koło PZW Nr 92 w Kcyni zaprasza dzieci i młodzież od 0 do 14 lat# na zawody wędkarskie, które odbędą się 1 czerwca (sobota) od godz. 8:00 do 11:00 na "Gliniankach" w Kcyni.

Kategorie wiekowe: 0-10 i 10-14 lat. Obowiązkowo obecność rodzica lub opiekuna (jako obserwator). Połów jedną wędką. Losowanie stanowisko o godz. 7:45. Zapraszamy!

materiał: Anna Duda-Nowicka

Autor nie wyraża zgody na kmentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)