Dziś mamy 26 maja 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

13 września 2019

Wylosowano numery list wyborczych. Kto jest "jedynką"?

Dzisiaj 13 września, w siedzibie Państwowej Komisji Wyborczej rozlosowano numery list wyborczych komitetów, które zarejestrowały listy kandydatów do Sejmu. W losowaniu wzięło udział łącznie dziewięć komitetów.

W pierwszej kolejności losowano numery dla tych komitetów wyborczych, które zarejestrowały swoje listy we wszystkich 41 okręgach wyborczych. Poniżej wyniki losowania:

1. KW Polskie Stronnictwo Ludowe
2. KW Prawo i Sprawiedliwość
3. KW Sojusz Lewicy Demokratycznej
4. KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
5. KKW Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni


Numeracja list komitetów, które nie zarejestrowały list we wszystkich okręgach wyborczych.
6. KW Prawica
7. KW Akcja Zawiedzionych Emerytów i Rencistów
8. KWW Koalicja Bezpartyjnych Samorządowców
9. KW Skuteczni Piotra Liroya-Marca

Wybory parlamentarne już za miesiąc, 13 października.

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (19) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (16)

  Majk, w dniu 13-09-2019 17:35:59 napisał:

  #4 KONFEDERACJA

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -3 (15)

  Janusz, w dniu 13-09-2019 21:34:56 napisał:

  I tak 2 będzie rządzić.pozdrawiam

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (9)

  koń przewalskiego , w dniu 14-09-2019 11:55:58 napisał:

  dla zwolenników pisokomuny polecam wypowiedź ministra Kuczyńskiego: "To najzwyklejsze moralne kanalie. Z takich odpadów profesjonalnych i moralnych stworzona jest nomenklatura obecnej władzy. I 40 proc. Polaków nie rzyga tym, jak wydawałoby się powinni normalni ludzie, tylko bije im brawo. Dumni Polacy kochający wolność! Dobrze, że mam już 80 lat. Najbardziej obelżywe słowa w języku polskim tracą moc w konfrontacji z takim kimś, jak Piebiak i wszyscy jemu podobni w obecnej władzy, a są ich tam już tysiące. Odchodzi ten człowiek, jak ostatnia moralna szmata i w tej roli znajdzie się na czarnych kartach historii sądownictwa w Polsce. Współczuję jego rodzinie i potomkom. O PiS: Ta władza, dla utrzymania się jest zdolna do wszystkiego, także do mokrej roboty wobec politycznych przeciwników. Do wszystkiego. To pierwsza taka gangsterska ferajna po 89 r., wyprana z moralności i przerażona możliwością odpłaty za swe czyny. Do dziennikarzy i profesorów popierających PiS - czy afera Piebiaka umocni was w popieraniu PiS, czy może otworzą się wam oczy na to czym na prawdę jest wasz wybranek?! Cała ta ferajna u władzy to są "piebiaki" różnej maści. Owoce gwałtownego od 2015 r. wzrostu popytu na pachołków nowej nomenklatury. A jak głosi uniwersalne prawo podaż pachołków jest zawsze większa niż popyt. Stąd wyrojenie "piebiaków" z zatęchłych zakamarków społeczeństwa. Sprawa Piebiaka i Emilii, to śrubka w mechanizmie, na którym budowane jest od 4 lat państwo w Polsce. Było kiedyś podobno "państwo z dykty". Podobno było. Teraz jest państwo z gówna. Pisowska nomenklatura to "piebiaki", odrzuty, odpady. Demokracja spoczywa na ludziach z charakterem, dyktatura na pachołkach. Od 4 lat mamy ich wyrój ze ścieków społecznych. Obsadzono nimi państwo, bo są najpewniejszym fundamentem jednoosobowej, ponadprawnej władzy Kaczyńskiego. Taka jest dziś zgwałcona przez łotrów Rzeczpospolita. Władzy tak plugawej, jak ta od czterech lat, takiej hołoty rządzącej Rzeczpospolitą dotąd nie było. A co jeszcze przed nami? Rodacy co wam złego zrobiła Ojczyzna, żeście ją tak splugawili? Posłuchajcie języka, jakim te kanalie ze szkalującej bandy u Ziobry i w okolicach mówią o najpodlejszej kampanii niszczenia ludzi, którą prowadzą, głośnej już na cały świat, i porównajcie z niewinnym "szczebiotaniem" ludzi poprzedniej ekipy u Sowy. Zmiana rzeczywiście dobra."

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (11)

  koń przewalskiego , w dniu 14-09-2019 12:11:34 napisał:

  kilku kandydatów z pisu już w sierpniu miało na banerach nr listy 2 ! np damian godzinski , leszek piechota. Czy ktoś jeszcze wierzy, że te wybory będą uczciwe ?

  odpowiedz

  • 6 (12)

  koń przewalskiego , w dniu 14-09-2019 12:17:21 napisał:

  oto jak pis doi Polaków: cena baryłki ropy za PO w 2011 r - 118 $, cena benzyny 4 zł, za pis baryłka ropy w 2016 -43 $, benzyna po 5.25 zł.

  odpowiedz

  • -4 (10)

  Pis zadłuża nasze dzieci !!!, w dniu 14-09-2019 12:26:01 napisał:

  Ja też na KONFEDERACJĄ !!!

  odpowiedz

  • -10 (10)

  ona, w dniu 14-09-2019 17:06:06 napisał:

  do konia przewalskiego ... znaczy tego inteligetnego nie wiedziałam ze kaczynski ma wpływ na cene baryłki ropy....... twoja wiedza jest porażająca a za PO kosztowało 6 zł paliwo pamietam jestem kierowcą a ty tylko betonem PO a Tusk powiedział że może po wyborach nawet 7 zł .... a teraz paliwo 4.98 ostatnio płaciłam ....nowe szlaki wyznaczasz w gospodarce światowej....

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (3)
  • -2 (4)

  JANUSZ GRZEGORZ MAREK, w dniu 14-09-2019 21:30:38 napisał:

  KONFEDERACJA

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Makijaż ślubny
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Drukarka fiskalna Epson
2499PLN PROMOCJA PLN
Usta - powiekszanie
Meble młodzieżowe systemowe
Sprzedaż opon
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)