Dziś mamy 29 lipca 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2021

Wszystkie służby na miejscu. Mimo reanimacji mężczyzny nie udało się uratować

fot. OSP KSRG Mąkowarsko

fot. OSP KSRG Mąkowarsko

W dniu 19 czerwca 2021 roku o godzinie #8:57 wpłynęło zgłoszenie, że w Mąkowarsku na os. Łakomowo mężczyzna źle poczuł się za kierownicą, a po opuszczeniu pojazdu zasłabł i nastąpiło zatrzymanie akcji serca.

Pomimo resuscytacji krążeniowo-oddechowej życia mężczyzny nie udało się uratować.

W działaniach brały udział służby: OSP KSRG Mąkowarsko, JRG 3 Bydgoszcz, Zespół ratownictwa Medycznego Gostycyn i Koronowo oraz Policja.

Materiał: OSP KSRG Mąkowarsko

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 9 (13)

  Xxxx, w dniu 19-06-2021 12:40:56 napisał:

  Takie jest życie dzisiaj jesteś jutro cie nie ma.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -10 (12)

  pol55, w dniu 20-06-2021 11:09:03 napisał:

  Życie jest bardziej perfidne niż się niektórym wydaje. Szczęście mają Ci co ich własne matki nie mordują ich zanim ujrzą świat! Jak ma być dobrze na Świecie jak po ulicach chodzi miliony kobiet, które zamordowały swoje dzieci?

  odpowiedz

  • -10 (12)

  obserwator, w dniu 20-06-2021 11:13:16 napisał:

  Każda kobieta, która w swoim życiu zamordowała własne dziecko, zanim ujrzało świat powinna mieć na czole wytatuowany napis; JESTEM MORDERCZYNIĄ! Mam nadzieją, że i tak każda będzie kiedyś rozgrzeszona i oby bardzo boleśnie!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Meble kuchenne - na zamówienie
Skup i sprzedaż części
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Meble młodzieżowe i dziecięce
Budowa hal
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Martwisz się o swoje dziecko w sieci? Najważniejsza jest rozmowa

Co zrobi rodzic, żeby zapewnić swojemu dziecku# bezpieczeństwo? Odpowiedź jest prosta – wszystko. Tak samo powinno być w internecie. A jak najlepiej ochronić najmłodszych przed zagrożeniami w sieci? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Polacy nie chcą rezygnować z mięsa dla dobra klimatu. Zmiana jest konieczna

Zdaniem ekspertów ograniczenie spożycia mięsa i nabiału to# jedno z kluczowych działań, jakie możemy podjąć, by przeciwdziałać zmianie klimatu. Tymczasem, tylko niewielu z nas byłoby skłonnych do podjęcia takiego kroku w trosce o planetę – pokazują to wyniki najnowszego badania „Zmiana klimatu a produkcja żywności – badanie świadomości mieszkańców Polski” przeprowadzonego przez Upfield.

(czytaj więcej)
0

Ceny w górę, wydatki w dół. Oszczędzamy na przyjemnościach

Z danych GUS wynika, że w porównaniu z# pierwszą połową ub.r. inflacja w pierwszym półroczu 2021 r. wyniosła 3,6 proc. Najbardziej wzrosły koszty transportu, utrzymania mieszkania i łączności czy edukacji. Znacząco zdrożała też oferta restauracji i hoteli oraz rekreacji i kultury. Ceny rosną, ale równolegle ponad 40 proc. Polaków, pod wpływem pandemii, chce ograniczać wydatki. Oszczędzamy głównie na przyjemnościach – książkach, kinie, usługach fryzjerskich czy jedzeniu na mieście. Tylko 3 proc. osób uświadomiło sobie w czasie pandemii, że trzeba korzystać z życia i mniej przejmować się pieniędzmi – wynika z badania dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)