Dziś mamy 8 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

07 listopada 2019

Wizyta w bibliotece. Nietypowa lekcja polskiego

fot. pow.

fot. pow.

Wczoraj, podczas lekcji języka polskiego, uczniowie Szkoły Podstawowej w Dobieszewie, klasy IV pod opieką Hanny Paszkiewicz odwiedzili filię biblioteki w Chwaliszewie.

Uczniowie zapoznali się z pracą bibliotekarza, zasadami zachowania się i korzystania z biblioteki i czytelni, księgozbiorem dla dzieci i młodzieży, a na koniec wizyty wypożyczyli książki zgodne ze swoimi zainteresowaniami. Bardzo serdecznie dziękujemy pani bibliotekarce Barbarze Wojciechowskiej za tak miłe przyjęcie nas i za prezenty w postaci zakładek do książek.

materiał: H. Paszkiewicz/ Szkoła Podstawowa w Dobieszewie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)