Dziś mamy 7 grudnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

07 listopada 2019

Wizyta w bibliotece. Nietypowa lekcja polskiego

fot. pow.

fot. pow.

Wczoraj, podczas lekcji języka polskiego, uczniowie Szkoły Podstawowej w Dobieszewie, klasy IV pod opieką Hanny Paszkiewicz odwiedzili filię biblioteki w Chwaliszewie.

Uczniowie zapoznali się z pracą bibliotekarza, zasadami zachowania się i korzystania z biblioteki i czytelni, księgozbiorem dla dzieci i młodzieży, a na koniec wizyty wypożyczyli książki zgodne ze swoimi zainteresowaniami. Bardzo serdecznie dziękujemy pani bibliotekarce Barbarze Wojciechowskiej za tak miłe przyjęcie nas i za prezenty w postaci zakładek do książek.

materiał: H. Paszkiewicz/ Szkoła Podstawowa w Dobieszewie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)