Dziś mamy 1 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

11 października 2021

Szkolenia dla klas mundurowych. Odbywają się one w weekendy

fot. pow.

fot. pow.

Na terenie Bazy Operacyjnej Jednostki Ratownictwa Specjalnego w# Kowalewku od początku września trwają w systemie weekendowym szkolenia młodzieży klas mundurowych.

Zajęcia obejmują tematykę wojskową oraz podstawy ratownictwa. Gro młodzieży to uczniowie Technikum Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Mroczy, którzy od września br. czynnie angażują się w podnoszenie swoich umiejętności i zgłębiają tajniki strzelectwa, bronioznastwa, atletyki terenowej oraz topografii. Zajęcia prowadzone są nieodpłatnie w oparciu o kadrę, infrastrukturę i bazę szkoleniową JRS i zakończone zostaną egzaminami, które to pozwolą zweryfikować zdobytą wiedzę. Najlepsi uczniowie będą mogli rozpocząć staż kandydacki w jednostce oraz rozpocząć swoją przygodę z bardziej zaawansowanymi zagadnieniami i zdobywać kolejne doświadczenia i uprawnienia. Nad prawidłowym tokiem zajęć czuwają wyznaczeni koordynatorzy z ramienia Komendy Jednostki st.rat. Emilian Kwiatkowski, st.rat. Jędrzej Sperkowski, rat. Daniel Mizdalski. 

Materiał: JRS Kowalewko 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Jojo, w dniu 11-10-2021 19:17:09 napisał:

  I to ma być niby OSP?Lipa jakaś!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Jan, w dniu 11-10-2021 19:21:29 napisał:

  No tak lepiej siedzieć w garażu z Harnasiem i wozu strażackiego pilnować wtedy to prawdziwa OSP

  odpowiedz

  • 0 (0)

  panda, w dniu 12-10-2021 08:34:15 napisał:

  rozwiązać to pseudo OSP. Wstyd tylko przynoszom. Pan Burmistrz i Radni powinni coś z tym zrobić natychmiast.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  JRS, w dniu 12-10-2021 09:05:56 napisał:

  Dlaczego pseudo ? Bo robimy więcej niż gaszenie ? Bo chyba nie rozumiem, panda? Może powiesz coś więcej o nas czego my nie wiemy ?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)